Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jelsi takie pytanie juz gdzies jest to przepraszam, ale go nie znalazlam:/

Panowie i Pani prosze o pomoc, przymierzam sie do wlasnego motocyklu, mam 163 cm wzrostu, wiec za wysoka to nie jestem, no i tu zavzyna sie problem co kupic na poczatek dla kobiety?

Osobiscie marzy mi sie drag star, ale nie wiem. Yamaha 750 jest za duza, Bandit mi sie nie podoba:/ Kawa taka ooo, zreszta mysle nad czyms bardziej szosowo-turystycznym.

Ewentyalnie Virago ale tez nie wiem, co wy byscie doradzali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta mysle nad czyms bardziej szosowo-turystycznym.

 

 

 

Hornet, Fazer, ER500, xj600, gs500, xj600 itd - Zalezy od kasy i doświadczenia, domyslalem, ze to 1 moto :banghead:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w takich przypadkach stwierdzam, że najwyraźniej słabo szukałaś... jeden link, oraz na przykład taki wątek z działu amazonek

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marqe, a co myślisz o hondzie CB 600F hornet

 

zwyczajowo dodam, że 100KM do nauki jazdy uznawane jest zasadniczo wśród ludzi obeznanych za nieco zbyt dużo...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajowo dodam, że 100KM do nauki jazdy uznawane jest zasadniczo wśród ludzi obeznanych za nieco zbyt dużo...

jsz

Witam.

A to chodzi o moto do nauki jazdy ? No to chyba nie jestem w temacie! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajowo dodam, że 100KM do nauki jazdy uznawane jest zasadniczo wśród ludzi obeznanych za nieco zbyt dużo...

jsz

 

Horneta 600 bez problemowo da sie zdlawic do 34 KM i jest to najlepsze wyjscie

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajowo dodam, że 100KM do nauki jazdy uznawane jest zasadniczo wśród ludzi obeznanych za nieco zbyt dużo...

jsz

Jeszua ty masz jeszcze sile walczyc z wiatrakami..... bo to przeciez juz wogole do ludzi nie trafia ;)

 

Witam.

A to chodzi o moto do nauki jazdy ? No to chyba nie jestem w temacie! :crossy:

To taki moto na ktorym osoba poczatkujaca (czyt.nowicjusz czyli bez doswiadczenia) ma duzo mniejsza szanse zrobienia przede wszystkim sobie krzywdy podczas "stawiania pierwszych krokow" w jezdzie motocyklowej.

 

Horneta 600 bez problemowo da sie zdlawic do 34 KM i jest to najlepsze wyjscie

 

:buttrock:

W Niemczech to jest pewnie duzo bardziej popularne niz w Polsce a co za tym idzie cena takiego czegos moze byc spora u nas. A czy w Niemczech sa dostepne takie zestawy na rynku wtornym i jak ksztaltuja sie ceny? (Tak orientacyjnie bo wiadomo ze do roznych modeli roznie to kosztuje). Bo na allegro nigdy takiego czegos nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy przynajmniej sie do czegos przydalem :)

 

Dziewczyna co zalozyla ten temat juz pewnie jest doswiadczona poniewaz byl on zalozony 3 lata temu :P Wiec pewnie juz moto kupila :P.

 

A my staramy sie odpowiadac na ten post dodany calkiem niedawno z ktorego nie wynika ze autorka ma duze doswiadczenie.

 

Witam,

Jelsi takie pytanie juz gdzies jest to przepraszam, ale go nie znalazlam:/

Panowie i Pani prosze o pomoc, przymierzam sie do wlasnego motocyklu, mam 163 cm wzrostu, wiec za wysoka to nie jestem, no i tu zavzyna sie problem co kupic na poczatek dla kobiety?

Osobiscie marzy mi sie drag star, ale nie wiem. Yamaha 750 jest za duza, Bandit mi sie nie podoba:/ Kawa taka ooo, zreszta mysle nad czyms bardziej szosowo-turystycznym.

Ewentyalnie Virago ale tez nie wiem, co wy byscie doradzali??

 

Czasami warto spojrzec na daty :)

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...