Skocz do zawartości

Nowości Suzuki


Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie jest gsr 1000 i sv 1200?

 

A gdzie wyczytales ze takie beda ?

 

SV to juz standardowa porazka Suki. :biggrin:

 

Hayabusa jeszcze praktycznie na rynek nie weszla a tu juz po wysmianiu Suzuki przez prase fachowa i rabanie klietow, ze bez ABS'u poprawili blad i na wiosne ma juz wyjsc z. pytanie tylko czy im to pomoze ?

 

Niedlugo zamieszcze odpowiedni tescik, cierpliwosci, he, he

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hayabusa jeszcze praktycznie na rynek nie weszla a tu juz po wysmianiu Suzuki przez prase fachowa i rabanie klietow, ze bez ABS'u poprawili blad i na wiosne ma juz wyjsc z. pytanie tylko czy im to pomoze ?

 

Niedlugo zamieszcze odpowiedni tescik, cierpliwosci, he, he

 

:P

w usa jest od 2 tyg :P zresztą długie kolejki czarnuchów sie ustawiły i 12k$ niewarto skoro nowy zygzak kosztuje 9k$ a wytunningowany(06) na gwarancji 8,5, wiec po co przepłacać za jammnika :eek:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do asortymentu Suzuki na 2008, to jak szukałem w lipcu GS 500F, usłyszałem w ASO, że 2007 to ostatni rok, kiedy ten model jest produkowany :crossy: . Nie wiem czy to ściema, ale jeżeli nie, to ciekawe co zastąpi w stajni Suzuki starego, poczciwego GS'a po make-up'ie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do asortymentu Suzuki na 2008, to jak szukałem w lipcu GS 500F, usłyszałem w ASO, że 2007 to ostatni rok, kiedy ten model jest produkowany :) . Nie wiem czy to ściema, ale jeżeli nie, to ciekawe co zastąpi w stajni Suzuki starego, poczciwego GS'a po make-up'ie :bigrazz:

 

 

Nie wiem co i jak z GS ale taka opcja jest mozliwa. W 2007 roku zaprzestano produkcji GSX 1400 ze wzgledu na ostre normy czystosci spalin itd. ktorych GSX nie pokonał. To samo moze byc z GS500 - stara konstrukcja silnika, zadnych szałowych rozwiązan czyli emisja jescze w starych normach sie mieściła.Honda w modelu CB500 jest chlodzina cieczą, napchali pelno wynalazków do tego silnika iwec jakos sobie radzi ale za to stylistycznie Honda robi coraz wieksze pasztety - CB, CBF, Varader, CBR itd...jedynie jakosc w Hondzie jest OK. Coz...kazdy robi to co lubi i inni kupują to co chcą. Moim nr.1 i tak jest żywa skamielina czyli Hd ale jakbym mial wybierac inna narke jako dodatkowa to jedynie Suzuki. Gustibus non desputantum est...

 

pzdr

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak sie siedzi na motocyklu to widz sie droge i ewentualnie zegary wiec nie ma co narzekać :]

liczy sie moc a nie wyglad, jak chce ogladnac ladny motocykl to patrze na zdjecie 1098 :]

wydechy sa zrabane przez normy euro, ale jak ktos ma kase na nowy motocykl to na 98% bedzie mial kase na nowe wydechy :] wiec

mi sie te sprzety podobaja :] no moze dupa busy jest jakas srednia, ale i tak wyglada lepiej niz przod CBR 1000 2008 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b king juz narobil zamieszania i slusznie jesli chodzi a haye to wszystko jest o.k z wyjatkiem zakonczenia ... jak ten motocykl stoi tylem to jest straszny ....czytalam za to juz pierwsze recenzje w hispzanksiej prasie motocyklowej i powiem ze wszyscy sa mile zaskocznie nowo busa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV to juz standardowa porazka Suki. :D

:D A co się w sv-ce nie podoba? Bo jakoś powodu do utyskiwań nie widzę :biggrin: - wybieralem pomiedzy B6 is Sv - i nie żaluję :)

 

A co do tych nowości - to mam mieszane uczucia. Hajka jeszcze ujdzie, ale B-king wygląda fatalnie (chociaż jak dotąd nie bylo takiego nakeda, który by mi się spodobal :icon_rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_rolleyes: A co się w sv-ce nie podoba? Bo jakoś powodu do utyskiwań nie widzę :) - wybieralem pomiedzy B6 is Sv - i nie żaluję :D

 

Mi osobiscie nic, o porazce decyduje nie jednostka ale ogol klietow ktorzy je kupuja i wydaja opinie. Zobacz jak dludo SV 1000 utrzymuja sie w produkcji. zarowno pierwsza jak i droga ( mowa bardziej o litrach ) 650 tki maja b. dobra opinie.

 

:D

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Haya (wg mnie oczywiscie) jest, byla i bedzie brzydka, ale jak ktos wczesniej zauwazyl - to nie ma wygladac. Co do drugiego wynalzku reklamowanego przez P. Salete - B-KING'a to jestem mile zaskoczony wygladem. Troche przesadzili z wydechami, ale jest super prenencja, bardzo wulgarny, brutalny i agresywny.... z wygladu, bo bardzo mnie ciekawi jak tym sie jezdzi i mam nadzieje, że zalapie sie na jakas jazde testowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowa buza wygląda jak tani rekwizyt z niskobudżetowego filmu made in Bollywood, masakra :buttrock: , wyglada jakby za długo stała na słońcu i zaczęła się rozpuszczać :) , wygląda poprostu jak motocykl oblepiony na wpół roztopionym plastikiem. B king na zywo zrobił na mnie wrazenie bo jest kolosalny :) i ogólnie wygląda OK ale koncówki wydechów sa ostro przewymiarowane, przeciez z tyłu B-K ma kawał lacza-200mm , a tymczasem przez te przewymiarowane tłumiki opona wygląda jak w komarku. jesli palcem zasłoni sie na zdjeciu te tłumiki to moto dopiero wtedy nabiera proporcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...