Skocz do zawartości

wyrwałam sobie przystojniaka :D


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wróciłem... patrzę i... oczom nie wierzę!!! KUPIŁAŚ! SUPER! Gratuluję :biggrin: Rób jak najszybciej to prawko co byś bez stresu polatała. Ja też się już nie mogę doczekać :icon_question: I.... nie będę ukrywał, że trochę Ci zazdroszczę, że już możesz dosiadać "swojego faceta" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidujesz jakieś "plecaczki" na nim? Nigdy nie jeździłem z kobietą za "kółkiem" 2oo hmmm :buttrock: :) :icon_mrgreen: Czy może Twój przystojniak będzie zbyt zazdrosny ;) :icon_razz:

 

Gratulacje, dbaj o niego, nie pal gumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem na żywo - no nawet nieźle zrobiony po tym dzwonie czołowym z samolotem..... Trochę pospawany, podmalowany, małe braki (pierdułki, zaciski, boczek, jednego gaźnika nie ma - do zrobienia), chodzi na 2 garach, jak sie rozgrzeje to na 3 ale mysle ze to brak tego gaźnika. Ogółem ktoś go nieźle podpicował.

 

 

 

PS A tak poważnie to na prawde wygląda nieźle i orginalnie - bardzo ładny motocykl :)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Aśka gratuluje, teraz bedzie mi razniej

 

EDIT. Dawaj wiecej fotek !!

fotki postaram się popstrykac w tym tygodniu i wrzuce jak najszybciej :]

 

Dopiero wróciłem... patrzę i... oczom nie wierzę!!! KUPIŁAŚ! SUPER! Gratuluję Rób jak najszybciej to prawko co byś bez stresu polatała. Ja też się już nie mogę doczekać I.... nie będę ukrywał, że trochę Ci zazdroszczę, że już możesz dosiadać "swojego faceta"

prawko mam nadzieję, że za jakiś miesiąc wyląduje już w moich przeszczęśliwych łapkach, to akurat może w międzyczasie uda się go doprowadzić(technicznie i urzędowo)do stanu używalności :biggrin:

 

No i dbaj o tego swojego nowego faceta

to na pewno!! :icon_evil:

 

Przewidujesz jakieś "plecaczki" na nim? Nigdy nie jeździłem z kobietą za "kółkiem" 2oo hmmm Czy może Twój przystojniak będzie zbyt zazdrosny

 

 

najpierw to ja się sama nauczę jeździć, a później rozważę możliwość jeżdżenia z plecaczkiem :bigrazz: rozumiem, że jestes chętny? :)

 

 

Trochę sztrucel

ja Ci dam sztrucel, cholera jasna!!! :crossy:

 

 

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mi go przywieźli. jest lekko obity, trzeba kupić akumulator i oczywiście wstawic do serwisu, ale jest MÓJ i jest piękny :D :D :lalag:

 

Ech Aska, Aska ....

Takiego starucha sobie wybralas !!! :banghead:

Jak Ty przy nim wygladasz ??? jak wnuczka z dziadkiem ??? :clap:

I pewnie do baku musisz mu viagry z kilogram wrzucic :lalag: ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego starucha sobie wybralas !!! :lalag:

 

 

 

ja Ci dam starucha!! :clap: Toż to mój rocznik....teraz czuje sie jakos staro... :D :D

No to Asiu jeszcze raz milej jazdy na przystojniaku ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...