Skocz do zawartości

1.9 TDI OCENY, TRWAŁOŚĆ


Patriko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wojny nie będzie.

Zmieniony osprzęt: fimic i turbo ARL oraz program. To nie są według mnie duże zmiany i nie ingerują w silnik, ale to moje zdanie.

Na potwierdzenie, by nie być gołosłowny link do wykresu

 

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?t=4550

 

Pozdrawiam

 

Pełen szacun! :icon_mrgreen: Moc jak widać ogromna. Ale podstawa to program, a silniczki PD są bardzo podatne na tego typu zmiany:) Co do żywotności to pewnie pochodzi, troszeczke, bo ogólnie silniki z pompotryskiwaczami są bardzo wytrzymałe, jezeli się o nie dba. A znajać życie, to pewnie spalanie diesla spadło, lub pozostało na stałym poziomie?? A prównanie z jazdy na tym silniku?? Bo to prawie jeszcze jeden taki silnik:) (76KM więcej!!)

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(mrymek @ 19.05.2008 - 20:08) *

 

Witam.

Wojny nie będzie.

Zmieniony osprzęt: fimic i turbo ARL oraz program. To nie są według mnie duże zmiany i nie ingerują w silnik, ale to moje zdanie.

Na potwierdzenie, by nie być gołosłowny link do wykresu

 

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?t=4550

 

Pozdrawiam

 

 

Pełen szacun! notworthy.gif Moc jak widać ogromna. Ale podstawa to program, a silniczki PD są bardzo podatne na tego typu zmiany:) Co do żywotności to pewnie pochodzi, troszeczke, bo ogólnie silniki z pompotryskiwaczami są bardzo wytrzymałe, jezeli się o nie dba. A znajać życie, to pewnie spalanie diesla spadło, lub pozostało na stałym poziomie?? A prównanie z jazdy na tym silniku?? Bo to prawie jeszcze jeden taki silnik:) (76KM więcej!!)

 

Pozdrawiam

urban

 

 

Zgadza się. Dlatego wielki pokłon dla CompSportu z Bielska, jednej z dwóch najlepszych w kraju firm robiących silniki VAGa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 80 B4 1.9 TDI 90KM rok '94, przebieg 351tys (prawdziwego) i wciąż do przodu, pali zawsze bez problemów. I najlepsze, że blacha podąża swoja trwałością tak samo jak silnik....Takich aut już chyba nigdy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj janciownik bardzo dużo, na pewno.

A Ty to mechanik :flesje: :wink: :buttrock:

 

 

 

Tylko Vpowerek + masa uszlachetniaczy :icon_evil: :buttrock: :) ;)

 

 

ekspert się znalazł od uszlachetniaczy, spuść olej wlej ceramizer, będzie lżejszy mniejsze opory i większa moc ;)

 

może frytki do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekspert się znalazł od uszlachetniaczy, spuść olej wlej ceramizer, będzie lżejszy mniejsze opory i większa moc :wink:

 

może frytki do tego?

 

Achhh ta kobieca zadziorność :banghead: :lalag:

 

Nie chcesz skorzystać z przejażdżki na prawdziwym motocyklu? :banghead: :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój TDI ma teraz 237 tkm i jak do tej pory jest super. Oleju nie dolewam od wymiany do wymiany.

Po zmianie programu pali odrobinę mniej albo tyle samo co wcześniej, a kuni i Nm trochę więcej :)

 

http://www.seat-racing.pl/forum/viewtopic....8108&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze to nie bedzie o TDI ale mam pytanko do wlascicieli silnikow 1.7TD (silnik isuzu montowany m.i.n. w astrach) http://astra.autokacik.pl/silniki.html#1782km

 

jak z awaryjnoscia tych silnikow? były jakies słabe punkty? itp.

 

dzieki :rolleyes:

 

Bardzo dobre silniki. Miałem Vectrę z tym silnikiem i byłem super zadowolony. Znajomy miał Astrę i też był bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...