Skocz do zawartości

Relacja Cezet 350 Skandynawia 2T Ekspedyszyn


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moja prędkość podróżna 70-80 km/h nie odpowiada dzisiejszym standardom turystyki motocyklowej Jeszcze by ktoś przezemnie nerwicy dostał

 

A już myślałem że poprostu lubisz tak samotnie jeździć :) No ale widzę że to przyczyny bardziej humanitarne :)

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Bylem na twojej stronce. Przeczytalem prawie wszystkie relacje (autostop, rower, motocykl) i szczena mi opada. Ja dopiero zaczynam swoja przygode z podrozowaniem i mam nadzieje ze za kilka lat bedzie rownie bogata jak twoja.

 

powodzenia w nastepnych wypadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie CZ!

Najlepsze moje wyjazdy do tej pory to właśnie na tym motocyklu (CZ175 /477 Sport) :buttrock:

Przeczytałem relacje - czuć klimat. Ta konserwa czy ogórki :icon_evil:

Piękne tereny i jak widać nie trzeba mieć niewiadomo jaki sprzęt, wystarczą chęci.

A to że się czasem popsuje (delikatne usterki które można szybko samemu usunąć) tylko urozmaicają wyjazd. Czasem mogą chwilowo uprzykrzyć ale później się to mile wspomina.

 

Od jakiegoś czasu nie kupuje czasopism motocyklowych bo drukują najczęsciej relacje (z małymi wyjątkami) ludzi którzy jeżdżą luksusowo na wypasionych maszynach i śpią po hotelach a to nie jest ciekawe jak się pisze np. z miasta X pojechaliśmy drogą Z do miasta Y, po drodze zwidziliśmy zamek G poczym wsoczyliśmy na obiadek do restauracji F...

nic z wrażen samej jazdy tylko zaliczanie i przepisywanie przewodników...

 

Tak trzymać!

 

z pozdrowieniami

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i wyrażam wielkie uznanie :) :P :)

Wszyscy "wielcy" turyści motocyklowi, którym wysyłam linki do wyczynów naszego bohatera, bardzo tracą na elokwencji po zestawieniu własnych osiągnięć z filozofowymi :icon_mrgreen:

 

:wink: Proponuję założyć Sekcję Turystyki Niewyrywnej, z przelotową prędkością poniżej setki ;) zaś Naczelnego Filozofa mianować Hetmanem :P

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chylę czoła

miałem kiedyś Cz z 1986 roku , którą dostałem w stanie rozsypki w zamian za rometa w db stanie

mam bardzo miłe wspomnienia z tym motocyklem, chociaż jego remont trwał prawie rok

po nim była jeszcze jawa ts ale to już nie było to

Cz była wygodna i pomimo paru wad jawa nie sięgała jej do pięt

zjeździłem ją jakies 5000 km i była bezawaryjna aż przyszedł czas na szlif cylindrów i niestety dół nie wytrzmał w trakcie jazdy padło mi łożysko na wale tak ,że zablokowało silnik

cz miałem dwa sezony i do tej pory mam sentyment do tego motocykla

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczelny... Ty wiesz, że jedyny w swoim rodzaju jesteś... :icon_question:

Już Ci zazdroszczę - przygody. Spać teraz nie będę mogła. :(

Odwaga i wytrwałość godna podziwu. :icon_question: Można się tego od Ciebie uczyć!

Jakieś plany na przyszły rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czarne na czerwonym jeździ po zielonym.

Murzyn na Jawie jeździ po trawie.

 

Kamigadze na zielonym jeździ po Skandynawii

Naczelny Kamikadze Filozof na Jawie jeździ wszędzie prawie :icon_mrgreen:

 

Normalnie przegigant gościu :icon_exclaim: , już nawet nie dlatego, że na wiekowej Jawie sam jak palec w obce górzyste kraje ze śniegami i lodowcami ale, że kolejny raz wyrusza na taką wyprawę bez klucza do naciągania łańcucha

No i jeździ szurając łańcuchem po asfalcie aż mu spadnie ze swej obwisłości.

Chłopie pełen szacun :icon_mrgreen: ale przed kolejną wyprawą zahacz o mnie to dostaniesz w prezencie piękny lśniący klucz, który pozwoli Ci naciągać na trasie łańcuch ile tylko razy sobie zapragniesz :icon_question:

Chyle czoła i trzymam kciuki za następne twoje wyprawy. :notworthy:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie przegigant gościu ;) , już nawet nie dlatego, że na wiekowej Jawie sam jak palec w obce górzyste kraje ze śniegami i lodowcami ale, że kolejny raz wyrusza na taką wyprawę bez klucza do naciągania łańcucha

No i jeździ szurając łańcuchem po asfalcie aż mu spadnie ze swej obwisłości.

 

Luca, sciagnij sobie filmik (w niusach na mojej stronie www.NaKolach.pl ) z Jamboree Wymierającego Gatunku czyli I Lubuskiego Zakończenia sezonu Jawowego.

Zobaczysz Naczelnego w akcji ;P "naprawiamy motocykl za pomocą kartki papieru"

 

pozdr Naczelny. A na drugi raz jak mowie bierz kielbachy to bierz :icon_mrgreen: zostal nam ich po zlocie caly karton :biggrin:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek!.

Podziwiam Cię za to co robisz. A ja się zastanawiam czy mój vz800 sprawdzi się w dalekich podróżach... a tu proszę. Rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości. Dzięki Ci za to!.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Szpadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz wyrusza na taką wyprawę bez klucza do naciągania łańcucha

Chłopie pełen szacun :notworthy: ale przed kolejną wyprawą zahacz o mnie to dostaniesz w prezencie piękny lśniący klucz, który pozwoli Ci naciągać na trasie łańcuch ile tylko razy sobie zapragniesz :icon_rolleyes:

 

Mam w domu taki klucz. Ale jest zbyt wielki aby go wozić :icon_razz:

I przynajmniej jak sie potrzebuje klucza to można fajnych ludzi poznać :lalag:

 

 

...I Lubuskiego Zakończenia sezonu Jawowego.

Zobaczysz Naczelnego w akcji ;P "naprawiamy motocykl za pomocą kartki papieru"

 

 

 

To było naprawianie motocykla przy użyciu faktury vatowskiej :biggrin:

 

A kiełbasy daj do zamrażarki na nastepnby rok sie przydadzą :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przynajmniej jak sie potrzebuje klucza to można fajnych ludzi poznać :lalag:

A ja zawsze myślałem, że można fajnych ludzi poznawać na: ,,właśnie mi zabrakło cukru, czy ładna pani pożyczy?" :bigrazz: a tu prosze na brak klucza też można :buttrock:

 

Luca, sciagnij sobie filmik (w niusach na mojej stronie www.NaKolach.pl ) z Jamboree Wymierającego Gatunku czyli I Lubuskiego Zakończenia sezonu Jawowego.

Zobaczysz Naczelnego w akcji ;P "naprawiamy motocykl za pomocą kartki papieru"

Ściągnąłem :banghead: Coperfild przy Naczelnym wymięka.

Fajną atmosferę macie na zlocie już wymierającego gatunku, bardzo chętnie odwiedziłbym kiedyś was na takim zlocie i zobaczył na własne oczy te legendarne maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Naczelny poszedłeś na całość ... masz jaja chłopie.... ..No ale co z tym przerywaczem...czemu tak go wypalało ??? może chu*owa przerwa ??? a może prąd za duży ??? czy przerywacze w sprzętach z 6 V instalacją są takie same jak w tych z 12 Voltową ?? o so chozi ???? ale i tak masz anielską cierpliwość... ja bym chyba z siebie wyszedł i stanął obok a Cezetę utopił w Bałtyku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlałeś Bracie radość w serce.

Od roku pękam się z wyjazdem na Nordcap. Niby nie mam z kim, bo sie nie zgadałem, i tak dalej.

Teraz wiem że po prostu wymiękłem.

 

Jak nie znajdę towarzystwa, to polecę moim Wildkiem samotnie. Też pasuje mi 9 dych na liczniku. Nie mam i nie chcę szyby, jak będę chciał mieć ciepło i sucho to wezmę katamarana, ale to byłaby inna podróż. Nie znam sie na technice ale mam nadzieję że WS nie zawiedzie. Śpiworek już mam a namiocik sie dokupi.

 

14 dni postu też dobrze wpłynie na figurę.

 

Zdjęcia robisz super, widoczki trochę pomogły. Szkoda że narody tam, jakieś takie zimne, ale to chyba od klimatu.

 

Gratuluję i szczerze podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...