Skocz do zawartości

Przyznajcie się - Kto z choppera/cruisera wsiadł na turystyka/sporta/naked'a?


Rekomendowane odpowiedzi

ja równiez zamieniłem motocykl ktory nie skrecał i nie hamował i nie przyspieszał ( shadow 750) na cos co robilo wszystko co wczesniej wymieniłem (seven fifty) .

 

armatura czasem dla funu ale to juz temat zamkniety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...armatura czasem dla funu ale to juz temat zamkniety :)

No dokładnie tak... fajnie by było czasem się armaturą... albo wręcz golasem przejechać...

 

1-den motocykl na wycieczki wyjazdy itd...

2-gi na jazdę wokół komina (i do pracy) - np HD Bobber na sztywnym tyle...

 

 

 

ale na to trzeba by zarabiać miesięcznie 5cyfrowo...

hmm...

ale może kiedyś się uda niskobudżetowa wersja:

http://picasaweb.google.pl/savagebobber/Ls...270198438044578

tu temat autora - http://forum.motocyklistow.pl/Suzuki-Savag...er-t123192.html

 

 

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na szybko odpowiem też...

jak wiesz kupiłem Kawasaki Versys... 650ccm 2cyl. rzędówka... i jestem zachwycony....

 

kumpel z Shadowki przesiadł się na nowego Trampka - jest zachwycony...

 

kumpel - RPoint - z Intruza na V-Stroma 1000 - właśnie go obniża...

 

kumpela z Virago 535 na Bandita 600 - zadowolona...

 

kumpel z Dragstara 650 na Varadero 1 litr - objechał nim właśnie Afrykę - zadowolony....

 

kumpel HD Electre (choć trudno powiedzieć czy zamienił bo ma 2 następne sprowadzone do sprzedania i czasami jeździ) - na Varadero 1 litr... - objechał Afryke :-P

--------------------------------------------------

a przy okazji 3 znajomych kupiło niedawno... V-Stromy...

 

--------------------------------------------------

 

morał z mojej wypowiedzi....

 

Soft enduro turystyczne... - na Polskie drogi OK...

i tutaj się z tobą absolutnie zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem co prawda dopiero co ;-) I zdążyłem nakedem zrobić dopiero jakieś 1700km.... ale jak na razie stwierdzam, że to był dobry wybór :-)

 

 

Co prawda crusiery nadal mi się podobają i moooże kiedyś, jako drugi sprzęt do poturlania się po okolicy.... czemu nie :-)

 

Ale tak do codziennego użytku - naked z dużym piecem - to jest to!

 

:-)

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mam właśnie problem mam 189cm i jeździłem Varadero 1000 bardzo mi pasował ale chciałbym terz M109R i cały czas myślę co mam wybrać na dwa mnie nie stać Hondą się bardzo wygodnie jeździ a Suzuki ma bardzo ładny wygląd i tą tylną oponę ale tej maszyny jeszcze nie dosiadałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz o kawasaki ZR7 N bardzo fajny motocykl u nas niedoceniany jeśli będziesz zainteresowany to Ci dam namiar do znajomego ma takiego piękny okaz i praktycznie nim nie jeździ - brak czasu a słyszałem że może by go sprzedał więc jak coś to na priva szkoda że nie mam w komórce jego fotki bo zapewniam że maszyna robi wrażenie gdzie się pojawia i szkoda że tak rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najpierw dosiadz i przjedz sie, bo moze sie okazac ze ten typ wcale ci nie lezy...

Święte słowa tylko musiał bym garnąć parę kilosów powiem ci że na początku vz-tem 800 nie jeździło mi się najlepiej ale się przezwyczaiłem i jest ok nawet w zakrętach mi się nie wali co każdy o tym pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to już jest że chrom poprostu ładnie wygląda i dudni z kominów a wkręcające sie na piecocyfrowe pola obrotomierza nakedy i sporty zapie**alają... :biggrin:

 

chociaż jak skończe 40 i faza na moto mi nie przejdzie (a raczej nie przejdzie) to nie wyobrażam sobie nic innego jak mieniące sie w słońcu, dudniące V2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...