Skocz do zawartości

łancuszki DID czy D.I.D ???


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zakupie łańcucha ja sugerowałbym się ceną. W katalogu są DIDa są ceny sugerowane więc jeżeli gdzieś ta cena dużo się różni to łatwo się domyśleć ze to może być podróba...

 

Dokladnie - jakies 3 lata temu kupilem po prostu najdrozszy lancuch DID jaki byl + najdrzszy komplet zebatek - calosc kosztowala mnie okolo 1300 pln- nie wiem jaki model, ale na lancuchu nie ma zadnego napisu, na lancuchu mam zrobione ponad 30 tys, i zabardzo nie ruszona regulacja, zbytnio o niego nie dbam, i mysle po ogledzinach ostatnich ze kilkanascie tysiecy spokojnie wytrzyma,

 

cena to podstawa - przed tym lancuchem mialem jakiegos irysa - popekal w 7 miejscach po jakic 2 tys km - ale kosztowal cos okolo 200-300 pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innym forum ludziska na napedowych maja D.I.D :bigrazz:

A ja na X-ringu mam DID. Po prawie 6kkm jeszcze nie naciągałem, chociaż można by było już skorygować o pół/jeden ząbek. Z drugiej strony motocykl też nie jakiś pożeracz łańcuchów (ER-5). Z zębatkami dałem nieco ponad 3 setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na X-ringu mam DID. Po prawie 6kkm jeszcze nie naciągałem, chociaż można by było już skorygować o pół/jeden ząbek. Z drugiej strony motocykl też nie jakiś pożeracz łańcuchów (ER-5). Z zębatkami dałem nieco ponad 3 setki.

cosik tanio... ja za swoj komplet (lancuch Oring + zebatki) dalem ponad 600zl.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik tanio... ja za swoj komplet (lancuch Oring + zebatki) dalem ponad 600zl.

Nom, chyba, że tzw. oficjalny i jedyny importer na Polskę sprzedaje podróby ;) Bo kupowałem w ścigaczu.pl, a na pudełku były naklejki firmy Motor-Land. Zobaczymy co będzie po większym przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kupilem D.I.D. (tak bylo na pudle) na X-ringach.

cena samego lancucha to 280 zl.

kupowalem od seba-motocykle

 

na ogniwach wybite jest DID, nie sprawdzilem na folii jakie byly napisy.

jak potrzmya do wakacji to bedzie dobrze :D

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...