Skocz do zawartości

mam 190 cm, waze 130 kg i chce nowy sprzet ... pomozecie ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item252256207_yamaha_xjr..._sp_2000r_.html

 

czy ktos zna to moto badz moze sie tam przejechac jesli mieszka w okolicy Lublina i rzucic okiem ?

 

cholera gdyby nie te niebieskie felgi to by bylo moto marzen :biggrin: bo komin juz ma w standardzie glosny ;)

 

"Motocykl jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jest przygotowany do rejestracji (komplet dokumentów, tłumaczenia, przegląd techniczny, zwolnienie z VAT (VAT-25)"

 

nie wskazuje to na to, że ktoś może znać ten motocykl. Może ktoś zna sprzedającego

 

Mi nie pasuje w tym motocyklu pług, szybka i nie do końca lubię tą kolorystykę. Znam Xjr-ke którą warto zobaczyć, sam gdybym miał trochę luźnej gotówki to bym badziora zamienił :icon_razz:

 

http://www.motomotion.pl/motocykle/yamaha_xjr_1300.html

 

wiem, że droższe, ale mogę sprawdzić i dogłębnie obejżeć tą sztukę, od ceny obowiązującej można negocjować i to spokojnie 1000+ generalnie moto prawdopodobnie jest po jakimś szlifie i zrobione, ale z doświadczenia wiem, że robią dobrze.

Motocykl jest w najładniejszym malowaniu jakie (dla mnie) istnieje :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ci cos jestek około twojego wzrostu i na scigaczach z kierownicami w krztalcie litery A strasznie bola mnie rece-plecy bandit ma chyba inna sylwetke i calkiem inaczej sie na nim siedzi dlatego hcyba bardziej bym polecal bandita ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za szczerosc ale z 40kg nadwagą to najlepiej bedziesz wygladał chyba jednak na choperze. Moj staruszek ma 180cm wzrostu i 110kg i ledwo wsiada na dzisiątkę a po położeniu stóp na podnożki łapią go skurcze w udach. Na motocyklach typu bandit600 bedziesz wygladał jak na motorynce. W zeszłym roku wazyłem 101kg przy 184cm wzrostu i wydawało mi sie to za dużo. Zleciałem przez 3 miesiące do 86kg wcale się nie katując. Poprostu MŻ i tyle (mniej żarcia). Jak skurczyłem sagana to juz mnie nie ssie. Teraz jem mniej wiecej tyle co moja kobitka. Co bym zrobił jak bym był Tobą: kupił kombinezon 56 i postanowił na wiosnę sie w niego zmieszczę. ( temat przecwiczony tylko ze kupiłem 52 rozmiar hehe)

Edytowane przez dziur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zrobił jak bym był Tobą: kupił kombinezon 56 i postanowił na wiosnę sie w niego zmieszczę. ( temat przecwiczony tylko ze kupiłem 52 rozmiar hehe)

 

 

Ta... i na zdrowie też by wyszło :banghead:

ale temat miał być o przyjemnościach, a nie o katowaniu się ;)

 

Pozdrówki

Sihaja-wcinająca-znaleźną-czekoladę

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziur wszystko cacy ale az tak sie nie wylewam jak myslisz :banghead: masywny jestem i tyle, kiedys chodzilem na silwnie sporo i teraz po malzenstwie troszke miesnie tluszczykiem obrosly ale nie spisuj mnie tak na straty od razu ;)

 

trzymam mase juz dlugo, przyzwyczailem sie do niej, nie mam zadnych problemow zdrowotnych i dobrze mi z moim "zapasem mocy w kg" :)

 

teraz czas na motocykl ktory bedzie chcial ze mna przyspieszac zwawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już wziąłeś pod uwagę xjr, to postawiłbym na nią raczej, niż na polecanego przez coponiektórych bandita. chyba, że akurat chcesz mieć znośnie wyglądającą (i podobnie działającą) owiewkę na motocyklu, bo w tym względzie xjr oferuje jedynie akcesoryjne szybki. w sumie przy tym wzroście to owiewka gsf i tak będzie wymagała zmiany szyby na wyższą akcesoryjną, żeby nie rzucała ci robactwa prosto w twarz :banghead:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za szczerosc ale z 40kg nadwagą to najlepiej bedziesz wygladał chyba jednak na choperze. Moj staruszek ma 180cm wzrostu i 110kg i ledwo wsiada na dzisiątkę a po położeniu stóp na podnożki łapią go skurcze w udach. Na motocyklach typu bandit600 bedziesz wygladał jak na motorynce. W zeszłym roku wazyłem 101kg przy 184cm wzrostu i wydawało mi sie to za dużo. Zleciałem przez 3 miesiące do 86kg wcale się nie katując. Poprostu MŻ i tyle (mniej żarcia). Jak skurczyłem sagana to juz mnie nie ssie. Teraz jem mniej wiecej tyle co moja kobitka. Co bym zrobił jak bym był Tobą: kupił kombinezon 56 i postanowił na wiosnę sie w niego zmieszczę. ( temat przecwiczony tylko ze kupiłem 52 rozmiar hehe)

 

wielkie sory bejbe, ale jak Klaudiusz zejdzie do 110 to ja dostanę nagrodę nobla, a na sprzęcie wygląda spoko :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za szczerosc ale z 40kg nadwagą to najlepiej bedziesz wygladał chyba jednak na choperze. Moj staruszek ma 180cm wzrostu i 110kg i ledwo wsiada na dzisiątkę a po położeniu stóp na podnożki łapią go skurcze w udach. Na motocyklach typu bandit600 bedziesz wygladał jak na motorynce. W zeszłym roku wazyłem 101kg przy 184cm wzrostu i wydawało mi sie to za dużo. Zleciałem przez 3 miesiące do 86kg wcale się nie katując. Poprostu MŻ i tyle (mniej żarcia). Jak skurczyłem sagana to juz mnie nie ssie. Teraz jem mniej wiecej tyle co moja kobitka. Co bym zrobił jak bym był Tobą: kupił kombinezon 56 i postanowił na wiosnę sie w niego zmieszczę. ( temat przecwiczony tylko ze kupiłem 52 rozmiar hehe)

Oj tam pitolenie, ja też po ślubie utyłem i za cholere nie moge zrzucić ale za żadne skarby nie mam zamiaru sie przesiąść na Chopera :banghead:

 

wielkie sory bejbe, ale jak Klaudiusz zejdzie do 110 to ja dostanę nagrodę nobla, a na sprzęcie wygląda spoko :biggrin:

Marcin, czy ty mnie przypadkiem nie obrażasz!??! :notworthy: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziur wszystko cacy ale az tak sie nie wylewam jak myslisz :buttrock: masywny jestem i tyle, kiedys chodzilem na silwnie sporo i teraz po malzenstwie troszke miesnie tluszczykiem obrosly ale nie spisuj mnie tak na straty od razu :buttrock:

 

trzymam mase juz dlugo, przyzwyczailem sie do niej, nie mam zadnych problemow zdrowotnych i dobrze mi z moim "zapasem mocy w kg" :buttrock:

 

teraz czas na motocykl ktory bedzie chcial ze mna przyspieszac zwawiej :biggrin:

Pokaz twoja fotke :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek sorry ale to watek o motocyklu dla mnie a nie "pokaz swoja twarz"

 

ale faktycznie zeby "skale problemu" pokazac - prosze mala fotka z niedzieli

http://picasaweb.google.pl/am.Gwiazdor/Wie...781823094695090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pracuje na spedycji w Poczcie polskiej, 3 tygodnie temu odwiedzilem go bo dawno sie z nim nie widzaialem i zwazylem sie na tej duzej wadze bo one sa dokladne i wyszlo 128,5 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...