Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Adam, z tego co pamiętam to w zeszłym roku znaczną część śledzika spędziłeś w Rock`n`Rollu a nie w 2oo :icon_razz:

I coś mi się przypomina dlaczego w tym roku mialeś się z tego powodu rehabilitować...... nieśmiały chłopak ;)

 

 

 

W tym roku ja sobie dziabnę i będę taki mądry jak wszyscy ostatnio ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wreszcie "na rybkę"? Zapomniałaś już o nas :icon_rolleyes:

Info jak zwykle jest we właściwym wątku :cool:

 

R.

Zapomnieć, nie zapomniałam. Ale jest jeszcze druga część mojego poprzedniego postu, której nie zacytowałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

orientujecie sie czy w 2oo nadal jest rozdawnictwo naklejek na tyl puszek? no i czy sa jeszcze jakies plany na przed swietami?

nie chcialbym grzac maszyny po proznicy java script:emoticon(':icon_biggrin:', 'smid_12')

 

 

Edytowane przez dreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ba, nie dość, że tu to i w dwóch kółkach wtedy byłem jak mówiłem ale Asia nawet nie raczyła mnie poszukać a trudno było przegapić jedynego motocyklistę kuriera z blond włosami na sali :wink:

 

Ale za to jaki RISPEKT wśród młodzieży był. Jazda w zimę to większy szacun niż szpanowanie latem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, nie dość, że tu to i w dwóch kółkach wtedy byłem jak mówiłem ale Asia nawet nie raczyła mnie poszukać a trudno było przegapić jedynego motocyklistę kuriera z blond włosami na sali :wink:

 

 

Bo Asia w końcu nie dotarła, w związku ze znikomym odzewem ;)

 

A Ty mi lepiej powiedz czemu nam na Wilczą ciągle tylko rowerkowców przysyłacie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Asia pracowała w Marguard Media ? :wink:

 

To wasza wina w 90% :icon_mrgreen: Rowerki są wysyłane przez dyspozytorów do kursów bliskich lub superexpressów (pod warunkiem, że to nie jest za daleko). Inny powód to taki, że mogę być zwyczajnie za daleko i poprostu szybciej dotrze lub bardziej po drodze dotrze tam rower.

 

Ot i cała filozofia.

 

P.S Mało se dupska nie odmroziłem a Ty olałaś sprawę no :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...