Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat, będę w czwartek, wybiera się ktoś ? W zależności od pogody albo na :) albo na :P :)

Ciekawa inicjatywa, tylko czemu w czwartek ;). Akurat czwartki często mam zarezerwowane na niemotocyklowe spotkania, w zeszlym tygodniu udało mi się jakoś to pogodzić, tym razem chyba nie dam rady. Może w środę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowcie ode mnie cale "Dwa Kola". Ja Was serdecznie pozdrawiam z lotniska w Incheon (Seul), skad zaraz lece dalej.

Olsen ;)

Olsen, załóż oddzielny Temat, chętnie poczytamy co tam u ciebie :) Pozdrowienia :)

 

p.s. Jak pogoda będzie w miare to jestem w Czwartek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOOLSEEEEEEEEEEN :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: jak tam w dalekich krajach? :D

Powiem tak: koreanskie stewardessy sa zajebiste! (ok, moze nie wszystkie, ale ja dobrze trafilem) Mialem okazje nieco podszlifowac jezyk :icon_razz: podczas lotu z Monachium do Seulu.

 

Olsen, załóż oddzielny Temat, chętnie poczytamy co tam u ciebie :buttrock: Pozdrowienia :biggrin:

OK, postaram sie zdawac relacje na biezaco, a teraz pedze do gate'u, bo moj samolot za jakis niedlugi czas odlatuje.

Trzymajcie sie!

 

i powiedz czy to prawda.. ze noo.. one maja w poprzek?

:biggrin: :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę dzisiaj 18:30/19:00

 

Dzień dobry

Przepraszam, że zakłócam :banghead:

Jednak zmuszonam zwrócić się do Was z zapytaniem, czy bar 2oo o którym piszecie to radosna kontynuacja baru przy ul. Bema ?

Pytam, gdyż miałam przyjemność być tam kilka razy, jednak bardzo dawno temu. Po uszach obiła mi się tylko informacja, że baru już nie ma, zresztą jak aktualnie kliku innych w stolicy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Przepraszam, że zakłócam :banghead:

Jednak zmuszonam zwrócić się do Was z zapytaniem, czy bar 2oo o którym piszecie to radosna kontynuacja baru przy ul. Bema ?

Pytam, gdyż miałam przyjemność być tam kilka razy, jednak bardzo dawno temu. Po uszach obiła mi się tylko informacja, że baru już nie ma, zresztą jak aktualnie kliku innych w stolicy.

 

Pozdrawiam

 

 

Tak, to bardzo radosna kontynuacja znajdująca się w sumie niedaleko poprzedniej siedziby :banghead:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje

miłej reszty dnia :wink:

Dżizaskrajst :eek: :) Cóż za, niespotykana tu, kultura ;) .

Skąd tu taka miła istota :icon_mrgreen: ?

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...