Skocz do zawartości

Mam literkę A:-))


pszczola35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się pochwalę :biggrin:

 

Huuurrra, dzisiaj o godz. 8.00 odbył się mój egzamin na kat. A. Masa stresu, ale opłacało się, haha ...ostatnia w kolejce...jak zwykle ;)

 

Jestem okropnie szczęśliwa, spełnienie moich marzeń, bez jazdy na "dzikusa", to jest TO!! W końcu mogę śmigać bezstresowo!! Do zobaczyska na traskach :bigrazz:

 

 

 

Przeszczęśliwa , Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sie wsrteciuchu nie pochwalilas w mailu !!!! :P

Gratulacje Agus i teraz dopiero zacznie sie nauka jazdy :buttrock:

Mozesz bez nerwow smigac po miescie, ale .............. poczekaj jeszcze na odbior prawka bo jak Cie zlapia to jeszcze moga Ci zabrac :banghead:

Jeszcze raz GRATULACJE !!!! :clap: :clap: :clap:

Jestes dzielna dziewczynka :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :P

Opowiadaj jak tam ten egzamin przebiegal :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :crossy:

Opowiadaj jak tam ten egzamin przebiegal :biggrin:

 

Trochę stresów to kosztowało: było nas w sumie 3 osoby. 2 kolegów i ja. Oczywiście...mając to szczęście...zawsze startuję, jako ostatnia :buttrock:

 

Pan egzaminator, bardzo cierpliwie patrzył i słuchał, tego co mam mu do powiedzenia na temat mechaniki pojazdu...Potem plac manewrowy i po ogłoszeniu, że wszyscy przeszliśmy dalej, zaczęło się oczekiwanie na tzw. miasto...

 

Hm...tutaj stres, zajechanie drogi przez ciężarówkę, ostre hamowanie, a potem ratowanie się przejazdem przez skrzyżowanie i "wymuszoną" nawrotką po drugim wezwaniu - "zawracamy" (niestety pierwszego nie usłyszałam). :biggrin:

 

Jednakże opłacało się, jak choroba - cała nerwowa otoczka - bo mam to o czym marzyłam od szczenięcych lat i teraz mogę powiedzieć z otwartą przyłbicą, że nie straszne mi będą kolejne wypady na moto, zacz to cała przyjemność :wink:

 

 

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] nie straszne mi będą kolejne wypady na moto, zacz to cała przyjemność :bigrazz:

Aga

 

No to teraz pozostaje Ci zaczac regularnie smigac i poznac smak podrozy na motocyklu.

Np. dwie godziny w ulewnym deszu na autostradzie jadac 130 km/h :icon_razz:

Fuck !!! przemoklem az do skarpetek !!! :buttrock: :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...