Skocz do zawartości

Muza podczas jazdy na moto


ArnolD84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem świeżak jak zapewne widać i mam nieco obawy czy na dobry początek nie zostane objechany za taki temat .....

dobra nie będę się za bardzo rozpisywał pytanie jest dość krótkie i proste, mianowicie chodzi mi o słuchaniu muzy podczas jazdy ...jak wszelakiej maści wiadomo podczas jazdy katamaranem chyba większość obywateli -nie maruderów :icon_mrgreen: lubi sluchać muzyki w aucie - odpręża wiadomo co się dzieje w kraju czy na świecie czasem jakieś wiadomości itp.

a teraz czy ktoś z was próbował takiego manewru podczas jazdy na moto, wiecie jakiś odtwarzacz pod kombinezonem mp3, słuchaweczki pod garnkiem i :icon_eek: Jest to możliwe próbował ktoś z was ,chętnie poczytam wszelkie sugestie i opinie ,pozdrawiam i proszę o wyrozumialość :icon_mrgreen:

aha jeśli był temat jakiś podobny to sory ale ja się nigdzie nie dopatrzyłem takowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja probowałem w starym kasku i ponad 80km/h nie było słychać nic poza szumem :icon_eek:

Ale do jeżdżenia po mieście to czemu nie, tylko nie za głośno, musi być słychać czy ktoś nie trąbi;)

 

A za miastem, jeśli masz zamiar słyszeć coś to potrzebny bedzie cichy kask :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Zecie kiedys probowalem, żeby coś słyszeć musialem mp4 na full nastawic. Ogolnie wrażenia pozytywne. Kiedy leci jakas fajna piosenka to nawet Ci sie nie chce odkrecac, jedziesz przepisowo i sie delektujesz, ale ogolnie wiadomo, że najlepszy dzwiek to dzwiek silnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawiasem mówiąc (pisząc) taki temat już był, co prawda w przepisach, ale był.

 

Ja tego nie próbowałem, ale raz założyłem kask mając słuchawki na uszach, przy zdejmowaniu myślałem, że uszy mi urwie, więc tyko słuchawki dokanałowe, czy jak to się tam zwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokanałowe sensownie odcinaja dzwiek z otoczenia, zwieksza to niebezpieczenstwo ale przynajmniej da sie sluchac.

Przy jezdzie kolo 80-90km/h bardzo przyjemnie sie slucha ,ale niebezpiecznie. Pozdrawiam

Edytowane przez Litrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia to głupi pomysł bo na motocyklu i tak trzeba być 3 razy bardziej skupionym niż w aucie a muzyka rozprasza puścisz sobie ulubiony kawałek za bardzo sie wczujesz i dzwon gotowy :)

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam latam z muzyka od poczatku lipca- bardzo przyjemnie i nawet crossik nie zaglusza (latam z jedna sluchawka zeby cos jeszcze slyszec)

ale uwazajcie jak pierwszy raz zapuscilem muze to po kilkunastu minutach trafilem do szpitala u urazem klatki piersiowej- niesamowicie wkreca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze z muza mykam chyba ze mi baterie padna :buttrock:

 

Sluchawki mam zwykle i tylko troche wprawy potrzeba w zakladaniu i zdejmowaniu tak ich samych jak i kasku. Muza na maxa (gowniany mam odtwarzac i nie daje za mocno :clap:) i jazda. I jak sie komponuja obroty z basami ^^

 

Jak jezdze z ekipa, to zeby cos slyszec wkladam tylko 1 sluchawke.

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często słucham muzy z mp3 na moto. Ja akurat przy muzyce bardziej się skupiam, żadnych niepotrzebnych myśli w głowie. Mój odtwarzacz to Iriver T10 i bez problemu słyszę muzę nawet jak jeżdżę szybciej (kask mam Nolana, typ jet). Tylko np. jak puszczę nową płytkę Alice Coopera to zauważyłem, że jeżdżę zdecydowanie szybciej - trzeba uważać co się puszcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...