Skocz do zawartości

Nowa subaru impreza


pucek123123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Patriko z toba sie zgodze.dawniej impreza szła łeb w łeb z lancerem ale z tego co widze to mitsubishi postanowiło ze dalej lancer bedzie autem sportowym a subaru poszło w całkiem innym kierunku...mysle ze dla zwolennikow imprezy to bedzie tragedia...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik,prowadzenie to wszystko składa sie na sukces subar. Ale jesli dalej beda szli w ta strone to wszystkie te cechy zaczna zanikac tak jak stało sie z wyglądem i za pare lat to impreza nie bedzie miala nic wspólnego z autem sportowym... jedynie nazwa bedzie przypominała o tym ze to auto bylo kiedys legeda.... niestety taka jest prawda :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrazenie ze pieprzysz chlopcze jak potluczony :icon_question:

Z tego co ja obserwuje tutaj w Ameryce to jest wprost przeciwnie, coraz wieksze i mocniejsze silniki, coraz bardziej zaawansowane elementy w ich All Wheel Drive, coraz wiekszy poziom komfortu i lepsze wyposazenia w modelach niesportowych ( Legacy, Outback ).

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrazenie ze pieprzysz chlopcze jak potluczony :buttrock:

Z tego co ja obserwuje tutaj w Ameryce to jest wprost przeciwnie, coraz wieksze i mocniejsze silniki, coraz bardziej zaawansowane elementy w ich All Wheel Drive, coraz wiekszy poziom komfortu i lepsze wyposazenia w modelach niesportowych ( Legacy, Outback ).

 

Adam M.

 

Adam.M troszkę odejdę od tematu, ale zawsze mnei ciekawiło. Powiedz mi jak wygląda sprawa np. z przebiegami samochodów w Kanadzie? Zawsze mi się wydawało, że samochody tam mogą osiągać kosmiczne przebiegi ze względu na to, że przecież u Was, tam w Kanadzie czy to US odległości między punktem A i B są dużo większe niż u nas... Czy to prawada?

 

Kolejne pytanie odnośnie trwałości amerykańskich samochodów. Jak one są oceniane u Ciebie? Czy są bezawaryjne i rzeczywiście tak trwałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydal strzaszny i bez polotu ta Impreza - Projektant tego auta czytając fora nie tylko nasze ale i inne pewno popełni samobójstwo :icon_mrgreen:

Jedno co ratuje ten samochód to właśiwości jezdne, ja generalnie już wolę EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze Impreza to był dla mnie wzór jezeli chodzi o samochód. niestety nowy model to wizualny niewypał. Jak mozna tak oszpecic tak legendarny samochód :/

Choc nigdy nie byłem zwolennikiem EVO to jednak nowy lancer przebija te Subaru choc tez nie jest najpiękniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru puściło fotki dla podgrzania zainteresowania, na premierze spod prześcieradła odkryją nowe autko i wszyscy będą zszokowani. Taki żart sobie Subaru wykminiło co by ludziska zainteresować (innej opcji nie widze). EVO idzie w pięknym kierunku i do tego szybsze od Imprezki , co z tego że Imp bokser i brzmi inaczej.. w tej klasie osiągi najważniejsze.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem wasze rozczarowanie wygladem nowej Imprezy, tym bardziej ze wszyscy zalamani nie maja nawet najmniejszej szansy na kupienie tego samochodu ;), czyli jest to zal czysto teoretyczny.

Ogolnie sportowy model Imprezy to ulamek wielkosci sprzedazy samochodow Subaru i projektant nadwozia nawet w wypadku calkowitego niewypalu niewiele ryzykuje - najwyzej nastepny model wroci do starej linii samochodu i tyle.

Tak jak juz wielokrotnie pisalem wygladem sie nie jezdzi i nie jest to cecha na ktorej opiera sie sila Subaru. Wbrew pozorom nie sa tym rowniez osiagi sportowych modeli tej firmy zczytywane z wypiekami na twarzach przed rozentuzjazmowanych catologue boys.

Glowna zaleta samochodow Subaru jest trwalosc i jakosc wykonania mechanizmow, dzieki ktorej przebiegi w granicach 500 - 700 tys km sa mozliwe ( oczywiscie nie w modelach sportowych firmy ).

Moja Legacy dobija do 400 tys km jezdzac dalej nie tylko na tym samym silniku i skrzyni ( automatycznej ), ale na tym samym zawieszeniu i wydechu, o czym inne firmy marzyc nawet nie moga.

To glownie dlatego samochody tej fmy sie dobrze sprzedaja, jak rowniez dla ich mozliwosci w warunkach kiepskiej pogody ( deszcz / snieg ) - bo w porownaniu z konkurencja sa drozsze i paliwozerne.

Wystarczy pojechac na pln Kanady i co drugi samochod to Subaru ( nie sportowe, czyli normalna Impreza a nie WRX, Legacy a nie Legacy GT ).

Tak ze mozecie sobie spokojnie dac siana w tym temacie - zmiana ksztaltu Imprezy WRX nie spowoduje bankructwa fmy i szczerze mowiac ani ziebi ani grzeje wiekszosc klienteli.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO idzie w pięknym kierunku i do tego szybsze od Imprezki , co z tego że Imp bokser i brzmi inaczej.. w tej klasie osiągi najważniejsze.

pozdr.

skąd masz takie dane, że evo jest szybsze od Imprezy??? Ja jeszcze żadnego porównania nowych modeli nie widziałem, ale można przypuszczać, że nowy hatchback Subaru będzie miał lepsze osiągi od 1540kilogramowego EvoX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Z tego co widziałem Impreza ma mocniejszy silnik od Evo. Ciekawe jak wypadną kilogramy. Ja osobiście uważam, że nawet jak będzie lepiej jeźdźić od Evo to i tak rynku nie zwojuje ponieważ wygląda po prostu źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...