Skocz do zawartości

Cieknący wydech


Bilbo_Bagins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna jeżdzę ktm exc 125 . Nigdy dotąd nie miałem do czynienia z motocyklami jednak mam pewien problem. Od pewnego krótkiego czasu mam nieszczelny wydech. Cieknie z niego czarna maź. I tu moje pytanie: czy mogę do tego dokupić jakieś uszczelki a jeśli tak to jakie i gdzie, czy muszę wymienić cały wydech?Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

pzdr.Witam,

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0aefd297a0d8cb7f.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma uszczelki, jest tylko ten czarny plastik wsunięty na styk, możesz to spróbować zdekompletować i posmarować sylikonem ale ja bym tego nie robił, lepiej jak olej ma jakieś ujście .

 

A z tą szybką jazdą to mi chodziło że przy mocniejszym odkręcaniu manety tłumik pozostanie suchy gdyż olej wyfrunie ze spalinami

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Kupiłem sylikon i zamierzam to uszczelnić gdyż po dłuższej jeździe wahacz mam ostro zachlapany ale najpierw wyczyszcze cały wydech.

pzdr

Enduromaster dobrze mówi - po prostu za mało gazu odkręcasz :biggrin: Jak uszczelnisz na dole to Ci górą będzie pluć. Widzę że jesteś z Lubina, podjedź do Przybyszów do Dobromila jeśli masz jakiś poważniejszy problem - nie mówię że akurat z wydechem. No i zwykle jest z kim pojeździć, bo w Lubinie z tego co wiem nie ma za bardzo gdzie i z kim (bo z Lubina ekipa do nas jeździ ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduromaster dobrze mówi - po prostu za mało gazu odkręcasz wink.gif Jak uszczelnisz na dole to Ci górą będzie pluć. Widzę że jesteś z Lubina, podjedź do Przybyszów do Dobromila jeśli masz jakiś poważniejszy problem - nie mówię że akurat z wydechem. No i zwykle jest z kim pojeździć, bo w Lubinie z tego co wiem nie ma za bardzo gdzie i z kim (bo z Lubina ekipa do nas jeździ smile.gif ).

 

 

 

Dzięki na pewno wpadne :icon_twisted: tylko z kim muszę się skontaktować w tej sprawie? Nawet nie wiedziałem, że jest tor tak blisko Lubina :icon_twisted:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na pewno wpadne :notworthy: tylko z kim muszę się skontaktować w tej sprawie? Nawet nie wiedziałem, że jest tor tak blisko Lubina :notworthy:

pzdr

Po prostu przyjeżdżasz, (zaraz po wjeździe do Dobromila 50m przed stacją benzynową po lewej stronie)

dajesz 20zł i możesz jeździć cały dzień, albo możesz np wpaść do Głogowa gdzie można śmigać za darmo. Zwykle jak nie ma w okolicy zawodów to w ciemno możesz wpaść w sobotę i pewnie ktoś będzie śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...