Skocz do zawartości

Jaki strój na motor ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozmyslam nad zakupem stroju na motor mam jakies 1000 zł + jeszcze rodzice dolrzuca moze 2 tys i chce kupic jakichs strój na motor (jezdze aprilia rs 125) kask juz mam nolana n 70 i lazera lz6 teraz mam pytanei czy skóre czy materiałowa kurtke i jakie spodnei buty itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o marce RetBike dobre maja kombinezony ?

 

było :wink:

czyli poszukaj na forum

 

po drugie: decyzja w czym jeździć zależy od indywidualnych zapatrywań + przeznaczenia motocykla. o tym też było wielokrotnie na forum mówione

na koniec wreszcie zauważę, że mając 3kzeta na zakup ciuchów zdecydowanie szukałbym czegoś z wyższej półki, niż retbike. raz kupiony strój i tak będzie ci służył przez czas znacznie dłuższy, niż obecny motocykl

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec wreszcie zauważę, że mając 3kzeta na zakup ciuchów zdecydowanie szukałbym czegoś z wyższej półki, niż retbike. raz kupiony strój i tak będzie ci służył przez czas znacznie dłuższy, niż obecny motocykl

jsz

 

Jeszua, zauważ tylko, że jeżeli chłopak ma 16 lat to pewnie jeszcze mu się trochę podrośnie ;) I strój być może wcale nie będzie służył dłużej niż sezon czy dwa :P

Ja bym poczekał z zakupem czegoś z wyższej półki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba wiecej nie urosne ;P Skóra raczej odpada bo w tym wstydzilbym sie nawet do sklepu wejsc :crossy: chyba kupie spodnie i kurtke z ret bike ostatnio bylem w jednym sklepie wRzeszowie to była fajna kurtka tylko ktos u**** zamek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RETBIKE sie wyrobił ... następne ciuchy będą na pewno od nich. Czekam jak ciuchy UTIKI sie zuzyja.

Trzeba wspierać POLSKICH producentów !!

 

Tylko że RetBike swoje skóry szyje w Pakistanie a nie w Polsce :D

Osobiście jeżdze w tekstylnej kurtce od nich i jestem zadowolony. Nacieplejsze dni wyciągam podpinke i jest ok ale zastanawiam się czy nie sprawić sobie skóry bo podobno jest lepsza. Ale ilu użytkowników tyle opini.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze skora wiecej przetrzyma niz jakies inne tekstylia .

 

i tak, i nie... mnie się tekstyl przetarł, to fakt. ale skórzane wstawki na łokciu i barku też nie wytrzymały. ergo: 1-1 :D

ale to tak na marginesie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba wiecej nie urosne ;P Skóra raczej odpada bo w tym wstydzilbym sie nawet do sklepu wejsc :icon_rolleyes: chyba kupie spodnie i kurtke z ret bike ostatnio bylem w jednym sklepie wRzeszowie to była fajna kurtka tylko ktos u**** zamek ;P

Pewnie w suzuki na lwowskiej. Sprawdz jeszce intermotors na dominikanskiej. Maja tam dosc duży wybór utiki. Bardzo fajne żeczy za dobra kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o marce RetBike dobre maja kombinezony ?

miałbym kilka uwag odnośnie wykończenia wnętrza ponieważ wewnątrz materiał ma tendencje do prucia się na szwach ale nie to jest najważniejsze tylko ochrona w końcu. miałem ostatnio okazję przetestować retbike :smile: muszę powiedzieć że poza gipsem na kostce nie było mi nic, żadnych otarć czy siniaków. swoją rolę spełnił należycie niestety nie wygląda po zajściu najlepiej, między innymi dlatego jest to ostatni kombinezon tekstylny jaki kupiłem(skóra jest jednak mocniejsza). jeśli masz taką możliwość(a ztego co piszesz to masz) to kupuj skórę, jakiś kombinezon 2-częściowy a jeszcze ci starczy na jakąś lajtową kurtkę tekstyl na lato. jeszcze jedno, nie wiem jakie masz buty ale nie radzę na ty oszczędzać. ja kupiłem probiker'y za 90 zł i nadają sie co najwyżej do chodzenia po górach.

Edytowane przez pootietang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...