Skocz do zawartości

2500zł... skuter... jaki?


Lysy5g1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koleżanka chce kupić skuter za 2500zł.

Odradzam zakup skutera z Chin kontynentalnych (co innego z Tajwanu).

Za tę kasę spokojnie można wyrwać np. używanego Peugeota SV. :flesje:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma Kingway Coliber czy jak to tam sie pisze ;]

Przez 3000km zepsuło mu się:

-plastik pod bagażnikiem pękł jak wsiadła druga osoba

-akumulator rozładowany

-kierunki nie działają

-przednia lampa raz świeci raz nie to zależy od ustawienia kabla i lampy

-rama od nowości jest lekko skrzywiona-metalowy bagażnik nie bardzo pasuje do plastików.

-miał jakieś problemy z gaźnikiem

To chyba (TYLKO) tyle. O to czy mogę Ci polecić tą markę chyba nie musisz się pytać ;]

 

P.S ścigałem się z nim rowerem i...wygrałem :D Rozumiem, że dziewczynie nie zależy na osiągach, ale bez przesady

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat kupil yamahe jog z 2003r za 2tys.zł. (sprowadzona do lakierowania) po wszystkim wyszlo nieco ponad 2800zł i ma super szybki, bezawaryjny ,japonski skuter (wygladajacy jak nowy) w cenie nowego chinola ktory psuje sie po 2 miesiacach uzytkowania. Polecam uzywany skuter jakiejs dobrej marki... z reszta nie bede tu opisywal tych wszystkich cing ciang ciongow bo kazdy o nich prawde zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

moze bede jedym z nielicznych ale co mi tam.... ja bym zaproponowal cos innego. Keeway-silniki minarelli horyzontal firma wegierska niestety produkowany na tajwanie ale.....moj mlodszy brat ma takiego trzy lata i zrobil prawie 10000 km i nic mu nie padlo. gdy go odblokowal to 75 zaden problem.:) na kolo tez postawi

a za 3500 kolezanka kupi najtanszy model czyli hurricane, ktory osobiscie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...