Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Wystarczyloby, zeby allegro dalo mozliwosc wystawiania komentarzy do trwajacych aukcji. Ale to pewnie z kolei przyciagneloby cala armie trolli pokolenia neostrady, ktorzy spamowaliby na potege w byle ktorej aukcji.

 

Pzdr

 

I konkurencje.

 

Co do motocykli szlifowanych - kazdy motocykl predzej czy pozniej przyszlifuje. Smiac mi sie chce jak ktos szuka motocykla 15 letniego, ktory nigdy nie lezal. Co z tego ze lezal? Podoba sie? Podoba, to bierz.

Co innego z powypadkowymi - nie wiadomo jak ktos to zrobil. Czy lagi byly wymieniane, czy ktos wyprostowal i lekko osunal na polkach zeby niczego nie widac...

 

Np. Moj motocykl byl bity, ale wszystko poza chlodnica i plugiem jest nowe. Tak go zrobilem, zeby miec czyste sumienie sprzedajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mojego ubogiego stanu wiedzy z dziedziny mechaniki: zbyt bogata mieszanka, czyli motocykl pali jak smok, a co gorsza wypala zawory (bo mieszanka nie zdąży się spalić w cylindrze). jak się mylę, to niech mnie jakaś łaskawa dusza poprawi

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubogie mieszanki spalają się w wysokich temperaturach.

Idealny skład do spalania ekologicznego to 14,7 powietrza do 1 części paliwa.

Idealny do największej mocy to 12,6 do 1 części powietrza.

mieszanki powyżej 15:1 stają się ekonomiczne ale znacznie zwiększają temperaturę spalin.

Bogatsze zmniejszają moc, zwiększają zuzycie paliwa i wzrost tlenku węgla, węglowodorów nasyconych i tlenków azotu.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I konkurencje.

 

Co do motocykli szlifowanych - kazdy motocykl predzej czy pozniej przyszlifuje. Smiac mi sie chce jak ktos szuka motocykla 15 letniego, ktory nigdy nie lezal. Co z tego ze lezal? Podoba sie? Podoba, to bierz.

Co innego z powypadkowymi - nie wiadomo jak ktos to zrobil. Czy lagi byly wymieniane, czy ktos wyprostowal i lekko osunal na polkach zeby niczego nie widac...

 

Np. Moj motocykl byl bity, ale wszystko poza chlodnica i plugiem jest nowe. Tak go zrobilem, zeby miec czyste sumienie sprzedajac.

 

 

 

ale są szlify i szlify... przy leżeniu też możesz go pogiąć... lagi ramę... dużo jest maszyn które mają założone crashe , leży ... ściaga się pady ... i lekkie ryski a potrafi i ramę zgiąć.

Wiadomo że kupując moto 15 letnie cięzko o igłe..dlatego sporta kupuje sie świeżego pewnego albo nowego.

Niestety w ogłoszeniach jest pełno wtop. Ale to wina nasza kupujących.... jak szukamy okazji ... i są moto o 12-18zł ... to te powyzej 15 od razu są odrzucone... a najchetnie jedziemy oglądać tego za 11 ... i potem się dziwić że krzywy...

 

 

 

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ostatnio widziałem jakiegoś plastika z taką rurą i zastanawiałem co jak i dlaczego.

pozdro

 

ale są szlify i szlify... przy leżeniu też możesz go pogiąć... lagi ramę... dużo jest maszyn które mają założone crashe , leży ... ściaga się pady ... i lekkie ryski a potrafi i ramę zgiąć.

Wiadomo że kupując moto 15 letnie cięzko o igłe..dlatego sporta kupuje sie świeżego pewnego albo nowego.

Niestety w ogłoszeniach jest pełno wtop. Ale to wina nasza kupujących.... jak szukamy okazji ... i są moto o 12-18zł ... to te powyzej 15 od razu są odrzucone... a najchetnie jedziemy oglądać tego za 11 ... i potem się dziwić że krzywy...

 

 

Widzisz dwa prawie tak samo wyglądające motocykle, jeden 5k taniej, nie znasz się za bardzo, ten tańszy trochę obdrapany ale nie przeszkadza Ci to tak jak ubytek 5k więc bierzesz.

 

To nie było personalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://birmingham.gumtree.com/birmingham/35/64899935.html

 

No ku*wa kupilbym gdyby nie fakt, ze to kolejny fagas wstawiajacy ogloszenia dla beki albo nie podaje zadnych namiarow a tylko mozliwosc mailowa aby te adresy pozniej gdzies sprzedac. Napisalem (mimo ze ogloszenie od 2h wisi) juz pare maili bo motorek jesli nie kradziony a nawet zastawiony w banku to na czesci zwroci mi sie dwukrotnie. Niestety, wiele takich przypalow... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Oglądałeś tego gs-a na żywo? Tak się zastanawiam, komu by się chciało rzeźbić w prawie 20 letnim moto.

tak, obejrzałem i już z czystej ciekawosci postanowiłem sie przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no.... to nie jest mina .... To jest obraz po jej eksplozji :eek:

 

I najprawdopodobniej to będzie jeszcze po naszym kraju jeźdźić... Tak jak ta VTR'ka, już wspomniana w tym temacie, ABSOLUTNIE POWYPADKOWA:

 

http://moto.allegro.pl/honda-vtr-1000-sp-2...1201600691.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak sobie oglądam różne maszyny na al.. Z sentymentem przeglądam YZF 750, takie jaką niedawno miałem.

Natknąłem się na tą aukcję LINK i wydaje mi się że jest z nią coś nie tak.

 

Poniżej kilka szczegółów które zwróciły moją uwagę:

1. sety podnóżków, są nieoryginalne i przykręcone ze złej strony ramy. Mało tego są przymocowane na śruby których wstyd użyć do przykręcenia sztachet w płocie!

2. Zdjęcie nr 2. Podejrzanie wygląda spaw na ramie nad wężem od chłodnicy.

3. Zdjęcie nr 1. Ponad mocowaniem amortyzatora skrętu jest wgięcie w ramie. To raczej nie jest cień...

 

Potwierdzi ktoś moje przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...