Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item460695526_honda...00_rr_2006.html

 

600rr powinna miec chyba zawieszenie upside down a te lagi wygladaja jak z mojego bandita :) Ciekawe o jakich innych "ulepszeniach" sprzedajacy zapomnial wspomniec ;)

 

Bo akurat na Allegro innych nie było i se dopasował od Xjoty :lalag: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1044344

Szkoda czasu na oglądanie.

Olej wali z kardana, krzywe lagi, pogięta lampa, uszkodzona szyba.

Sprzęt nie jest zarejestrowany.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co do niego mam, to że nie jest bezwypadkowy ,

 

a konkretnie po czym wnosisz? znasz czy piszesz na podstawie fotek?

pytam ze względu na "wiedzę i praktykę": ludzie temat czytają, później wiadomo na co zwracać uwagę przy oglądaniu swojego potencjalnego nabytku :)

TIA

jeszua

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konkretnie po czym wnosisz? znasz czy piszesz na podstawie fotek?

pytam ze względu na "wiedzę i praktykę": ludzie temat czytają, później wiadomo na co zwracać uwagę przy oglądaniu swojego potencjalnego nabytku :P

TIA

jeszua

z fotek prawdopodobnie nie dałbym rady tego wywnioskować :biggrin:

Po prostu jest to ogłoszenie osoby z innego forum, tam nie ukrywała że kupiła uszkodzonego (nawet nie pamiętam co dokładnie, chyba tarcze hamulcowe, lagi, malowane golenie). Czyli w zasadzie raczej nie groźnie .... co nie zmienia faktu, że "bezwypadkowy" nie jest - dlatego pozwoliłem sobie tutaj wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ee z takimi kryteriami znajdz pan 'niebitego' horneta to pogratuluje :) musial bys podniesc bak i sprawdzic czy rama prosta. jesli prosta to znaczy ze rzeczywiscie bezwypadkowy (paciaków nie liczac) bo to najslabszy punkt horneta i zawsze dostaje po dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...