Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda X11

 

Znajomy był oglądać --->>>X11 Eleven lokalizacja Radziejów. Zdjęcia odpicowane. Po przyjeździe na miejsce zastał stan nędzy i rozpaczy. Moto po przejściach...

 

Witam wszystkich zainteresowanych. Mam do sprzedania świetny motocykl Honda X-11 z 2000r. Posiadam go od niespełna roku i spisuje się bezproblemowo. Przed tym sezonem w motocyklu wymieniłem kompletny napęd(łańcuch wzmacniany DID wraz z zębatkami), założyłem komplet nowych opon(przód Michelin Pilot, tył Metzeler Roadtec), wymieniłem olej(Motul 10w40) wraz z filtrami oraz płyn hamulcowy(Dot 5) i płyn chłodniczy. Lakier na motocyklu został kompletnie odnowiony (zbiornik, przedni błotnik oraz zadupek w pięknej czarnej perle), felgi oraz stelaż siedzenia i kilka innych detali lakierowane były proszkowo. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia motocykla. Więcej szczegółów i wszelkie informacje pod numerem 693 ...-.... Cena do negocjacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/su...r-M2791288.html

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Motocykl posiadam od ponad 2 lat. Osobiście zrobiłem na nim 25k km. Motocykl w stanie dobrym, posiada normalne slady uzytkowania. Wymieniony olej Castrol Power 1 Racing 10W/50 i filtr oleju przy przebiegu 40000 km. Motocykl w maju na kolach zrobil trase Irlandia – Polska, wiec jest w pelni przygotowany do sezonu.. Wszystkie wymiany robione na czas, zgodnie z serwisowka. Wszystkie czesci kupowane w ASO (rachunki do wglądu).

 

 

 

Na początku sezonu wymieniony lancuch (zloty D.I.D.) + zębatki oraz sportowe klocki hamulcowe na przodzie Carbon Lorraine SBK5. Zrobiony rozrzad i regulacja zaworow.<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

 

 

na początek sezonu został wykonany remont kapitalny.

na innych forach widziałem zdjęcia po wiosennej katastrofie,

aż dziw że się dało odbudować.

nie polecił bym nikomu ze swoich znajomych tego motocykla.

 

Ten moto był wystawiony na forum. Nawet pytałem się, jaka jest przyczyna sprzedaży, to mówił że chce nowszego Gixa ...

A możesz podesłać te zdjęcia z tamtego forum ? Aż jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/kawasaki-zr-zr-7-M2786302.html - moto stoi od wiosny prawie nie ruszane:

-olej poniżej minimum (sprzedający nie wie co się stało z olejem, "bo na pewno był"...)

-opony z 2005 na tył i 2003 na przód ("są dobre...ja na nich jeździłem i jest ok, nie ślizgają się")

-sporo rdzy

-stukające zaciski

-pocąca się laga

-płyn hamulcowy o pięknym bursztynowym kolorze

Sprzedający mówi, że sprzęt technicznie super, po czym dodaje, że wiadomo, że coś się mogło stać, jakaś uszczelka pójść ("może dlatego nie ma oleju"...)np. "pod głowicą"...Ale nie kopci, to fakt. Nawet nim nie jechałem. Facet gotowy od razu spuścić 600 zł.

 

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsf-600-n-bandit-mazowieckie-warszawa-i1755395002.html

- tylna opona kwadratowa i ma 80%...ale zużycia

- przednie tarcze o grubości 3.6mm (ale "są dobre, bo przecież hamuje") o nierównej powierzchni

- Po szlifie silnik jest przytarty przy uszczelce pokrywy zaworów. Miejsce jest tłuste od oleju, sam sprzedający przyznał, że się poci jak jest gorąco (ale "żadnej kropli oleju się nie zobaczy").

- Pokrywa zaworów trzyma się na silikonie

- Sporo złuszczonej farby na zadupku (od środa, nad oponą)

Też nie jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na początek sezonu został wykonany remont kapitalny.

na innych forach widziałem zdjęcia po wiosennej katastrofie,

 

Mod-ek, ja mialem przygode w zeszlym roku, a nie w tym i od tamtej pory nawinalem ponad 10k km. Moto zostalo zrobione jak nalezy i wcale nie mam zamiaru czegos ukrywac, zwlaszcza, ze wszystko opisywalem na tym forum takze.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ostatnie linki nie działają - trzeba się zarejestrować

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 ostatnie linki nie działają - trzeba się zarejestrować

 

Macie tutaj moje konto, aby sprawdzić 3 ostatnie linki

 

Login : toOczeQ

Hasło : 12345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed tym motocyklem, maszyna powypadkowa:

http://moto.allegro.pl/honda-hornet-cb-600f-salonowa-i1759949313.html, jeśli aukcja zakończona, tutaj jest zrzut ekranu:

http://imageshack.us/photo/my-images/155/hornetogoszenie.png/

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Motocykl miał być salonowy. Pęknięty przedni błotnik, stelaż zegarów przekrzywiony, a razem z nim owiewka lampy przedniej. Osprzęt kierownicy ściągany, śruby noszą ślady demontażu.

Właściciel twierdzi, że ustawiał sobie położenie manetek, zapytany dlaczego klamka sprzęgła była odkręcana twierdzi, że "nie wie kto i po co odkręcał" - a jest pierwszym i jedynym jak na razie właścicielem :banghead:

Przednie zawieszenie było rozbierane, jedna laga ma inny odcień "złota" w porównaniu do drugiej, każda z innej "parafii".

Osoba z forum mi go oglądała wstępnie. Teraz też wiem, żeby nie ufać umiejętnościom oceny stanu maszyny kogoś, kogo nie znam. Wycieczka 650km w obie strony, kasa i czas zmarnowane jak psu w du**

Motocykl znajduje się w Warszawie na ulicy Rybitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810143302

Wygląda na motocykl z bogatą historią

"Motocykl zarejestrowany w kraju jako SAM więc wszystkie modyfikacje dozwolone".

brak tabliczki znamionowej, a przynajmniej nie ma jej tam gdzie powinna być.

Kierunki akcesoryjne, inny błotnik, to samo zegary. Malowana chyba cała.

Jeździ nim niby od 2008 a w tym samym roku sprzedawał maaasę części do SV.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...