Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście bardzo ciężko się domyślić o co chodzi :rolleyes:

 

no nie kumam o co kaman. Co jest nie tak z tym ogłoszeniem? że jest kradziony czy jak? wytłumacz mi bo nie rozumiem? chodzi o to ze moto było rozwalone nie podczas transportu tylko wyglebił w czasie jazdy? jesli nawet to i tak na zdjęciach widac że to kompletny szrot którego za darmo nikt normalny by nie wziął

Edytowane przez Letkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak informacyjnie gdyż zapewne zaglądają tu osoby również poszukujące takiego modelu.

 

Znalazłem ogłoszenia:

 

Tak sobie przeglądałem ogłoszenia i znalazłem limitowana wersję.... ale to nie jest limitowana wersja przynajmniej nie w w całości... o ile w ogóle

SUZUKI VZR 1800 BOULEVARD M109R limitowana wersja (numer 938994089)

AUKCJA

Tylna lampa nie jest od L.E., kierunkowskazy również nie są od L.E., blat licznika również nie jest od wersji L.E.

Lampa tył powinna być biała podobnie jak kierunkowskazy a blat licznika powinien mieć szachownicę...

Podobnie ma się naklejka SUZUKI nad tylną lampą...

Siedzenie również ma od zwykłej wersji - brak przetłoczenia na szczycie kanapy kierowcy z nazwą modelu oraz inny rodzaj obicia.

Do tego paski na baku maja złą szerokość.

zdjęcie nr 1 - sprzedawany motocykl

Zdjęcie nr 1

zdjęcie nr 2 - oryginalny L.E.

Zdjęcie nr 2

 

To tak dla informacji jak by ktoś chciał wersję L.E.

 

Pozdrawiam.

Mucha

 

P.S. Żeby było śmieszniej to drugi VZR który sprzedaje ma części właśnie z L.E. i to zapewne była wersja L.E.

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=939113398

Była gdyż na całym świecie nigdy nie wyszła taka wersja - z takim lakierem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak informacyjnie gdyż zapewne zaglądają tu osoby również poszukujące takiego modelu.

 

Znalazłem ogłoszenia:

 

Tak sobie przeglądałem ogłoszenia i znalazłem limitowana wersję.... ale to nie jest limitowana wersja przynajmniej nie w w całości... o ile w ogóle

SUZUKI VZR 1800 BOULEVARD M109R limitowana wersja (numer 938994089)

AUKCJA

Tylna lampa nie jest od L.E., kierunkowskazy również nie są od L.E., blat licznika również nie jest od wersji L.E.

Lampa tył powinna być biała podobnie jak kierunkowskazy a blat licznika powinien mieć szachownicę...

Podobnie ma się naklejka SUZUKI nad tylną lampą...

Siedzenie również ma od zwykłej wersji - brak przetłoczenia na szczycie kanapy kierowcy z nazwą modelu oraz inny rodzaj obicia.

Do tego paski na baku maja złą szerokość.

zdjęcie nr 1 - sprzedawany motocykl

Zdjęcie nr 1

zdjęcie nr 2 - oryginalny L.E.

Zdjęcie nr 2

 

To tak dla informacji jak by ktoś chciał wersję L.E.

 

Pozdrawiam.

Mucha

 

P.S. Żeby było śmieszniej to drugi VZR który sprzedaje ma części właśnie z L.E. i to zapewne była wersja L.E.

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=939113398

Była gdyż na całym świecie nigdy nie wyszła taka wersja - z takim lakierem....

--------------------------------

 

No itak wygląda robienie motocykli na sztukę ... takich gości powinno się Z L I N C Z O W A Ć, wczesniej czy później znajdzie jakiegoś kupca, juz mi go szkoda jak ktoś go będzie sprowadzał na ziemię. Szczerze mu współczuję jak momentu jak się chwali LE a tutaj ktoś go prostuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------

 

No itak wygląda robienie motocykli na sztukę ... takich gości powinno się Z L I N C Z O W A Ć, wczesniej czy później znajdzie jakiegoś kupca, juz mi go szkoda jak ktoś go będzie sprowadzał na ziemię. Szczerze mu współczuję jak momentu jak się chwali LE a tutaj ktoś go prostuje ....

 

A no właśnie, pikuś jeśli jest powypadkowy... może dobrze zrobiony. Ale robienie "repliki" wersji limitowanej a informowanie, że to JEST wersja limitowana to już przesada. Można było poprzekładać chociaż części z jednego do drugiego, wtedy pewnie nie zwrócił bym nawet uwagi...

Faktycznie nieźle bym się zdołował jak by mi ktoś na zlocie czy gdzie indziej wytknął "podróbkę". Niby ta limitowana wersja to nic takiego ALE jak już kupuje L.E. to chcę mieć L.E. a nie robiony na L.E.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie motocykl ale może zaoszczędzi komuś niepotrzebnej drogi:

http://otomoto.pl/opel-astra-ii-klimatroni...-C11369953.html

Dotyczy Astry G 1.7 DTI w kolorze "grafitowy metalik" stojącej w komisie w Ząbkowicach Śląskich na ul. Kłodzkiej.

Pucha ładnie doposażona więc może kusić. Na dzień dobry: odpadła osłona prawego lusterka - pani z komisu twierdzi, że mąż na dniach założy nową. Fotele wysiedziane. Zawieszenie buja. Płyn w chłodnicy wygląda jak woda z kałuży. Przyciski klaksonu w kierownicy oklejone taśmą izolacyjną - zaczęły się robić dziurki. Pilot w kierownicy od radia nie działa. Brak maty wygłuszającej na klapie silnika.

Odpalamy silnik. Akumulator z którym stało auto odmówił. Pani zawołała pana z nowym aku. Pan chciał błysnąć i rzucił tekstem, że "ma 100 koni bo ma intercoolera". Nie wyszło mu, bo kolega, z którym to padło oglądałem jest mechanikiem z zawodu a na dodatek jeździ Astrą. Silnik odpalił bardzo niechętnie. Zaświeciła się kontrolka serwisowa. Po dodaniu gazu niechętnie wszedł na obroty z dźwiękiem godnym sieczkarni. Radzę omijać tego trupa z daleka.

Pani z komisu twierdzi, że przebieg 180kkm jest oryginalny i ma na to papiery rzeczoznawcy. Kolega stwierdził, że albo dupa nie rzeczoznawca albo kierowca był debilem, który zakatował samochód.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item941189078_yamah...5_dt_2004r.html

 

 

Sprowadzony po kradzieży i w dodatku nie pali ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item946005224_honda_...0_rok_2003.html

Totalna mina ,przednia prawa laga wymieniana (pomalowana czarna farba i pędzelkiem ),rozkręcane sprzęgło i przepalony tłumik i wymieniony napęd (przy tym przebiegu).Motocykl na pewno nie ma przebiegu podanego pprzez sprzedawce ,na moje oko raczej x3 czyli tak z 90k.Progi na tarczach hamulcowych ,przód i tył około 1,5 mm.

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...