Skocz do zawartości

ruskie motory i ich sprowadzanie do kraju


mahermnih1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprowadzał ktoś do kraju motor typu: k-750 dniepr, ural itp.

Jaka jest cena takiego motorku na chodzie ale w opłakanym stanie wizualnym z papierkami ??

Piszcie ile takie cacka kosztują, kolega przywiózł sobie k-750 niby za 50$ (zielonych:) czy to możliwe ??

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę pod temat, by nie zakładać nowego..otóż w perspektywie kilku miesięcy będę pewnie poszukiwał jakiegoś dolniaczka - Kaśka lub MW.. i teraz pytanie - jestem z Siedlec. Czy ktoś może polecić jakiegoś sensownego sprzedawcę ww. sprzętów najlepiej w okolicach Siedlec czy W-wy?

- Numery od Wild do Pawła czy tam Piotra nie działają.

- U gościa na Narbutta w Siedlcach byłem, wydał mi się spoko, ale odradzacie..przynajmniej niektórzy

- O Sotku też wiem

 

ale pytanie o sensownego (w miarę uczciwego i normalnego)

 

Więc numery, adresy poproszę i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prosciej na motobazar? Ludzie boicie sie tam kupowac czy jak?Mozna wykombinowac naprawde dobre ceny, a papiery i tak maja lipne te wszystki kupowane u "powaznych" dealerów, na jedno wychodzi, teraz na bajzlu mozna było kupic fajna kaske z wozem za 1500, oczywiscie bez kwitów, mozna poskładac, piec z kaski widziałem za 400 ale poszedł od reki, rama z mki 400-600,-kaska 200-300

wózki po 200-300 MW-600 sama gondola, skrzynie od 150, wiadomo wszystko do przejrzenia i remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba niedokładnie się wyraziłem, bo nie zrozumieliście - ja nie będę szukał samego pieca, lecz całego moto..a całe MW to pewnie około 4 koła, Kaśka pewnie (tak mi się wydaje) około 1,5-2 w stanie oczywiście do remontu. Jak się taką kasę wydaje to dobrze by było dostać w zamian sensowny sprzęt (w miarę kompletny, oryginalny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maher- jestes z rzeszowa.. gosc na miejscu sprowadza rusy.. jak sie boisz i nie znasz klienta to ci moge zalatwic (wpierw zapytac, dowiedziec sie) u znajomego z lezanska albo z bobrowki kazdego rusa z kwitem lub bez. ceny maja normalne i w zalezosci od stanu.. czasami nie warto na wlasna reke sciagac, gdy nie ma sie zielonego pojecia. fikcyjne 50-$ to tylko prowizora na clo- by mniej zaplacic.

 

michal- nie dzialaja bo pewinie numery pozmieniali.. w gieldzie motocyklowej zawsze sie oglasza Pawel. pisze zazwyczaj, ze restauruje, sprowadza, zalatwia kwity.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wyjazdami to jest tak jak pisze Gosia, róznie, kwadratowo i podłuznie, moi znajomi z okolicy pojechali na Ukraine po 2 sprzety, chcieli kaski, obliczyli ze za 50-100$ kupia sprzeta droga we dwóch bedzie to 400,- to sprzet z dostawa na miejsce wyjdzie ich do 1000zł, no i pojechali wrócili po tygodniu nic nie przywiezli bo ukraincy zaspiewali za głupiego urala500$ i ew. zeszli by na 350$ a za kaske to chcieli ooochocho albo i wiecej, i sie chłopaki najezdzili wydali kase, nastali na granicy i wrócili z niczym, a ja kupiłem na bajzlu Urala z silnikiem kaski za 550,- co prawda w worku i po roku jest gotów do rejestracji, wiec czasem sie zastanawiam......na h..... takie kombinacje, jak i tak przywiezionego ruska trzeba rozebrac w mak i złorzyc spowrotem, a z ruskimi kwitami to dodatkowy problem i koszty, nie wiem czy sobie zdajecie sprawe(ci co robili to sobie zdaja sprawe) ze taki rusek to jest niezła skarbonka, i żeby to wszystko porzadnie chodziło to pare tysiaczków trzeba wysupłac z wezełka, i chocby to był nówka MW to cos bedzie zrobione po rusku i bedzie sie nadawało do naprawy przez wyzucenie za psami>pozdrawiam i zachecam do zabawy w "kto z nerwów mocniej kopnie ruska":-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :) no fakt... :)

 

tak powaznie maher.. masz mozliwosci, paszport, dolary, kierowce to jedz.. i szukaj rusa w czesciach nawet za 100 zielonych...

 

w garbate aniolki nie wierze.. :) nie dzis, nie na ukrainie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...