Skocz do zawartości

zakonczenie sezonu


marian74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie kiedy w warszawie jest zakonczenie sezonu moto

pozdrawiam marian

Dla mnie nigdy :bigrazz: . Może być po prostu krótka przerwa w dmuchaniu. Sezon trwa cały rok. Szczególnie śmieszne są dla mnie zaplanowane zakończenia sezonu, po których następują 4 tygodnie zajebistej pogody.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 i 23 września w samym centrum Warszawy, na ulicy Nowy Świat spotkaja sie motocyklisci i wszyscy,którzy kochaja jednoślady.Juz po raz trzec firma Cardinall przy wsparciu Świata Motocykli organizuje ogólnopolskie zakończenie sezonu motocyklowego.

Na Nowym Śweicie, który w weekendy staje sie przestiżowym deptakiem Warszawy,wystawiać się bedą między innymi:BMW,Ducati,Harley-Davidson,Feliks(WTF?? :bigrazz: ),Honda,JednośladmKawasaki,Keeway,Metro,MŚ Moto,PolAND Position,Renapur,Retbike,Scooterland,Spisz,Suzuki,Vispol,Yamaha,Yuki,Zipp.

Będzie można zobaczyć nowe modele Harleya na 2008 rok.Nie zabraknie również imprez towarzyszących-pokazów mody motocyklowej,przygotowanych przez firmę Retbike i Honda.

Ciekawą ofertę zaprezentuje szkoła nauki jazdy Sarbo.Motocykliści kochają także samochody terenowe,a te zaprezentuje firma Chrysler Auto Skaczkowski.Jak zwykle podczas weekendu z motocyklami będzie dużo muzyki i atrakcyjnych dziewczyn, a w niedziele 23 września o godz 12:00 ruszy wielka parada motocyklowa(zbiórka-godz 11:30;wpisowe- 10zł :bigrazz:)Nieodzownym elementem będa pokazy freestyle'u.Bezpośrednie relacje z imprezy mozna będzie usłyszeć na antenie Radia dla Ciebie.

Wszystko co mam na ten temat..przeczytane i przepisane z październikowego ŚM :smile:

Pozdrawiam :flesje:

He, he, dosłownie parę minut temu wyczytałem to samo w "Świecie Motocykli". Może potraktuję tę imprezę jako nagrodę pocieszenia za absencję w Borkach. Ciekaw jestem, w jaki sposób wyegzekwują wpisowe na paradę.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, dosłownie parę minut temu wyczytałem to samo w "Świecie Motocykli". Może potraktuję tę imprezę jako nagrodę pocieszenia za absencję w Borkach. Ciekaw jestem, w jaki sposób wyegzekwują wpisowe na paradę.

 

Olsen wlasnie mnie tez zastanawia ten fakt jak oni chca owe 10 zł wpisowego wyegzekwowac? :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle :icon_mrgreen: może nie działo się nie wiadomo co ale przynajmniej małe zastępstwo za Borki w których niestety nie mogłem się pojawić :notworthy: Parada nawet spoko ... choć oczywiście koleś w jednej puszczce bardzo się spieszył i nie mógł odpuścić i wepchał się między nas (mało nie wjeżdżając w jednego motocykliste). Ale szybko sobie odpuścił jak wszyscy zaczęli trąbić i odkręcili manetki na full :D

 

Pozdrawiam

Rafał

 

PS jak ktoś ma foty to chętnie popatrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę na Nowym Świecie zaliczyłem, żadnego wpisowego nie płaciłem, parę znajomych gąb spotkałem i się do różnych maszyn poprzysiadałem.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że niedługo nie mogłem na Borki jechać bo kiepsko się czułem po zatym sprawy roodzinne i takie tam. Ale czuje sie jak bym był bo mój tankbag pojechał z wroną he he.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przechwycić korkociąg to zaraz by się znalaz he he he z winem choć te 9 % to czy ja wiem czy to warte zachodu i pilnowania wr0ny albo korkociagu he he he

Pozdrawiam

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...