Skocz do zawartości

to ja się pochwale ale myslałem że nie będe musiał :/


dr.puniszman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mój pierwszy raz :/ jakies 15 minut temu miałm pierwszy slizg :/ skręcałem w prawo i mi na pasach motor wpadł w poslizg i niestety się wywróciłem straty to szyba prędkosciomiesz i migacz ... :smile: jeszce prawie napierdalałem katamorgana bo oczywiscie nikt nie pomógł . prowadziłem moto pod brąt bo nie było jak zejsc a kloes jak idziesz frajeze

to ja motr na ziemie i kask w ręku i do niego ten po piskach i pojechał ... naszcescie nic mi nie jest tylko skąd ja uzbieram kasę na czesci miałem 700zł na struj prowesjonalny tzw dostane dopiero wypłatę ...

 

 

 

PS sorki za błedy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze Tobie nic powanego sie nie stalo!Motocykl rzecz nabyta..powolutku bedziesz naprawial.Co do pasow na jezdni i ich "lodowaceniu" po deszczu to juz nie bede wspominal tylko zrobie tak :smile:

Pozdro

Zdrowka zycze i szerokosci! :smile:

Nie ma sie co zalamywac ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj jadac u siebie w miescie(niedaleko przejazdu kolejowego na chojnach) przejechałem BOKIEM przez skrzyżowanie.

 

jak to możliwe? Ty wywróciłeś się dzieki wodzie na ulicy(pasach) a ja dzieki temu, ze komus rozlal sie olej kilka metrow przed skrzyzowaniem i na nim samym. bylo ciemno i zorientowalem sie co i jak dopiero kiedy zaczalem hamowac tylnym hamulcem... motocykl odrazu obrocil sie o jakies 60-70 stopni i tak przy preskosci gdzies 20 km/h przejechalem bokiem przez skryzowanie. szorowalem tak przez kilka ladnych metrow, poki olej nie zszedl z obu opon. gdybym mial ciezsza maszyne to z cala pewnoscia bym lezal, bo takto 100 kg podparlem jeszcze jako tako nogami...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jakie będą koszty - większość nowych części bo na allegro niewiele jest , potrzebuję szyby była kappa (bardzo mi się podobała ) a najbardziej zależy mi na obrotomierzu bo ten pękł i nie da się go pokleić do wymiany również migacz i lusterko -migacz w moto akcesoriach widziałem za 60zł jak się nie mylę...tak poza tym to gdzieś zgubiłem sprężynkę od podnóżka bocznego... rama na szczęście prosta bo już byłem sprawdzić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziś przeżyłem chwilę strachu- jadący tuż za mną kumpel przy ok 100-110 zaliczył pożądnego szlifa (tak na oko paredziesiąt metrów) , wyprzedzaliśmy autobus-ja jechałem pierwszy-wyskoczyło auto z za zakretu uznałem ze nie wyrobie wiec przychamowałem ,kumpel jadąc za mną zrobił to samo tylko niestety za mocno klamkę nacisnął(bylo tuz po deszczu i cholernie ślisko) ,zobaczyłem tylko w lusterku szlifujacy motocykl i kumpla(niewiele brakowało a mnie by ściął)..skończyło się szcześliwie-bez siniaków nawet(kombi trochę przytarte)z moto gorzej -kierunkowskazy, dzwignie hamulca przedniego i tylnego pourywane,tłumik no i dekle porysowane..Tobie mogę tylko powiedzieć to samo co kumplowi-ważne że jesteś cały, moto sie zrobi!ppozdro

Edytowane przez Bary82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie mogę dostać obrotomierzy do mojej hondy oryginalny ? bo tak to w sumiem dzisiaj na "trzeźwo"patrzyłem i nie je

st tak źle :cool:

 

Zapytaj u lokalnego przedstawiciela(dealera?)Hondy :evil: ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj u lokalnego przedstawiciela(dealera?)Hondy :crossy: :buttrock:

w legnicy nie ma dilera hondy :/ Rodzice każą mi sprzedać motocykl :) przypnę go chyba łańcuchami do warsztatu w garażu ;) to się nacieszyłem :)

Edytowane przez dr.puniszman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kuzynie siewa...wlasnie co mi on wspominal ze miales szlifa..szkoda bo motor masz od niedawna a był ładny zadbany, ale mysle ze nic sie takiego nie stalo bo przy takiej predkosci moglo byc gorzej, kierunki dokupisz bez problemu jakies chromowane akcesoryjne, szybe jakas dostaniesz, moze nie koniecznie taka jak byla, najgorzej z obrotomierzem...pekla tylko szyba czy obudowa? obrotomierz sam w sobie dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...