Skocz do zawartości

Dobry filmik pouczający dla puszkarzy ..


lof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik juz kiedys wiele razy widzialem...ale bardzo dobrze ze znow ktos dal temat.Ten filmik powinno sie ogladac zawsze kiedy wyjezdza sie na ulice...i nie tylko powinni ogladac go puszkarze :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być puszczany u nas w TV, zreszta nie tylko ten bo pare innych ciekawych z UK tez jest, a te co kiedyś były z PZU to raczej komedia niż coś poważnego.

 

I powiedzieć trzeba jeszcze, że niektórym motocyklistom tez przydało by się puszczać jakieś filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedzieć trzeba jeszcze, że niektórym motocyklistom tez przydało by się puszczać jakieś filmiki.

 

Dokladnie. Chcecie zmieniac innych, proponuje zaczac od siebie.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=hm-D1JjvgHw

 

Ciekawy jestem dla ilu z Was takie wyprzedzanie na skrzyzowaniu przy podwojnej ciaglej to standard :crossy:.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Chcecie zmieniac innych, proponuje zaczac od siebie.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=hm-D1JjvgHw

 

Ciekawy jestem dla ilu z Was takie wyprzedzanie na skrzyzowaniu przy podwojnej ciaglej to standard :crossy:.

 

Tutaj w tym filmiku calkowita wine ponosi motocyklista... :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem ze ogolnie takowe filmiki powinni ogladac wszyscy kierowcy.Kazdy psioczy ze puszakrze jezdza tak i tak...a na przykladzie filmiku ktory dales tutaj do tematu widac ze nie jestesmy bez winy.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pierwszego filmiku to moim zdaniem powinni zrobić jakąś kampanię telewizyjną zrobić. A co do drugiego filmiku to ewidentna wina motocyklisty, ale cóż , wypadki się zdarzają.

 

ten nie musiał, wystarczy odrobina zdrowego rozsądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, filmik daje do myślenia...

 

p.s:

Jakoś denerwuje mnie określenie PUSZKARZ.

 

Motorkami śmigam od 1990 a autami od 1992r.

Najdalsza moja trasa motocyklem to wycieczka do Afryki (11.000km)

Autem nawijam codziennie ponad 200km dojeżdżając do pracy.

 

Celowo podaję te cyfry aby pokazać że jestem bikerem i puszkarzem ;) !

 

Sam w młodości czasem szalałem motorkiem wnerwiając kierowców aut i dopiero jak inni motocykliści robili mi dokładnie to samo kiedy poruszałem się autem to zrozumiałem jak to działa w obie strony...

Zazwyczaj zjeżdżałem, robiłem miejsce do wyprzedzania dla motocykla myśląc: "jedź, jedź wiem jak to jest".

No i przyszły sytuacje mega szybkiego wyprzedzania gdy moto pojawiał się jak pocisk nie wiadomo skąd, jak motocyklista przetarł mi bok auta i zwiał, jak w korku przeciskając się przestawił/oberwał mi lusterko...

 

Uważam, że to kwestia zrozumienia, dojżałości i podejścia do sprawy... siadając na motocykl dawałem się dość łatwo podpuścić, dostawałem jakiejś durnej waleczności :) eeech...

 

Uczyć, uczyć, uczyć trzeba jednych i drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POST:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...hl=11\.000

09 sierpień 2006 - 11:26

 

W 1999 roku pojechałem do Afryki motocyklem.

Tylko, że ja kupiłem nowego dragstara 650 classic, wyjechałem jak miał 76km przebiegu.

 

Zrobiłem w 10 dni ponad 11.000km.

Byłem tam 20 dni, polecam - dla mnie wycieczka życia!

 

Myślę, że za tą kasę kupisz coś bez probleu, znam ludzi którzy na tańszych sprzętach śmigają większe trasy. To kwestia dbania o moto i wcześniejsze usunięcie wszelkich usterek w sprzęcie...

 

p.s: leciałem 1 motocyklem z kobietą - reszta ekipy się wysypała...

 

pozdro!

 

Do tematu:

 

Panie, Panowie - nie dajcie się prowokować i podpuszczać... jeśli staniecie w zawody to ktoś jeden wygra ale to możecie nie być wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...