Skocz do zawartości

YZ 250F


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam zamiar zakupić Cross-a na tor. Mam przeznaczone na zakup 13 tyś. Czy YZ 250F by się nadała? Pozdrawiam

 

PS Co powiecie na temat tej aukcji http://moto.allegro.pl/item230402187_yamaha_yz_250f.html ? A tutaj więcej fotek http://www.bikepics.com/members/tomekcross/02yz250f/ xD

Edytowane przez DTman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tor sie świetnie nadaje bo do tego została stworzona. Ale za 13 tyś mozesz spokojnie znaleźć 03, a yzf najlepiej szukać od 03 w góre bo poniżej 03 jest problem z zapalniem i jak ktoś jest nie wprawiony to jest to prawdziwa męczarnia (brak automatycznego dekopresatora), i druga sprawa że 02 zjada świece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam zamiar zakupić Cross-a na tor. Mam przeznaczone na zakup 13 tyś. Czy YZ 250F by się nadała? Pozdrawiam

no pewnie ze by sie nadała bo jest do tego stworzona :notworthy:

To bardzo dobry pomysł. Koszta utrzymania są spore. Ostatio jezdziłem na YZF kumpla ale juz na tym nowym białym z alu ramą no to powem ze dość fajnie sie na tym jezdzi. Tylko ze nie ma w tym nic z większych 4T bo silnik zeby jechał trzeba kręcic na maxa jak 2t a po puszczeniu gazu prawie wogole nie hamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj YZF przed 2003r bo nie maja one auto dekompresatora i ciezko sie je przez to odpala. Wiesz ja mam do sprzedania motor w tej cenie (YZ 125 06). Wiecej na PW

 

 

Też bym ci nie radził kupować tej yzf 250. Lepiej kup sobie świeżą setke niż starego czteropaka. Ja napewno na początek wybrałbym 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Na tor sie świetnie nadaje bo do tego została stworzona. Ale za 13 tyś mozesz spokojnie znaleźć 03, a yzf najlepiej szukać od 03 w góre bo poniżej 03 jest problem z zapalniem i jak ktoś jest nie wprawiony to jest to prawdziwa męczarnia (brak automatycznego dekopresatora), i druga sprawa że 02 zjada świece

 

za 13 to znajdzie i 2006 :wink: Uwzględnij to że Yamaha to podobno synonim bezawaryjnosci :bigrazz:

Edytowane przez AdamSuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, z góry przepraszam za odświerzenie tematu. Szukam jednak informacji na temat tego motocykla, tzn, co ile wymieniać olej, co ile rególować zawory, i czy jest rególacja sróbkowa? jakie są luzy zaworowe.

Z góry dziękuje. Dodam jedynie, że według MNIE ręczny deko jest najwiękrzą zaletą, bzdurą natomiast jest twierdzenie że ten motocykl się cieżko kopie, byłem w poniedziałek oglądać ten motocykl, z kolegą bo był zainteresowany kupnem. Koleś raz mi pokazał i już wiedziałem jak to odpalać, dlamnie to prościzna, i pali się tak samo jak DR 350. ustawić tłok, zaj**ać kopa i musi chodzić, nie widze w tym problemu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...