Skocz do zawartości

Czy to jest smieszne ??


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yyyyyyyyyy głupie to jest pytanie :P

Jaki wstyd. Osoba na motocyklu (motorowerze) to normalny widok.

W Sączu koleś ok 70 letni śmiga Peugotem skuterkiem i co dobre.......używa tylko przodu (a dziadków cięzko nakłonić do hamowania przednim) a jeździ...................w gumofilcach i garniaku starym. Zmiana pokoleń.

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee u mnie ogarem w cztery opsoby ostatnio kilka dni pod rżad jeździli (wszyscy ponad 1,75m) :P

A czy widok śmieszny . . .zależy - gdy widze gościa właśnie w gumofilcach i takim starym garniaku to mnie to śmieszy, ale gdy ktoś jest NORMALNIE ubrany (nie wyglada tak, jakby właśnie z pola wylazł) to całkiem normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde czy ja wiem czy smiesznie ? moze to pierwszy wlasciciel jeszcze :(? Nie no moze bym sie zasmial ale to zalezy jak by on wygladal tak jak ktos jusz wczesniej napisal. Najsmieszniej to wyglada koles jawa taka stara dziwna na pedaly obudowana ja wyciagal 30km/h i w orzechu jechal to myslalem ze nie wyrobie :P Oczywiscie gdzie jechal ? Do baru na browca :P

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wjechaliśmy do Pasłęka grupą 7. motocykli, zatrzymaliśmy się pod jakimś sklepem i zastanawialiśmy jak dojechać do miejscowego zamku. Wtem ze sklepu wyszedł jakiś starszy facet, założyl orzecha i odpalił stojącego obok komara (jeszcze takiego starego, na pedały). Gdy spytaliśmy go o drogę, odpowiedział: 'Chcecie jechać do zamku? To pojedziemy". Nie namyślając się długo odpaliliśmy maszyny i ruszyliśmy przez miasto z prędkością ok. 30 km/h. To był po prostu zabójczy widok - z przodu mały, starszy jegomość w orzechu, na czerwonym komarku, a za nim grupa ubranych w skóry kolesi na różnych sprzętach, od jaw i MZtek po japończyki. Żebyście widzieli miny ludzi, którzy się za nami oglądali! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie niema w tym nic smiesznego. Każdy jezdzi czym może i oczywiscie jak może. Mnie to niedziwi, że jakiś chłopek jedzie jak wiesniak ubrany. Liczy sie to ,że wogule jezdzi, a starsi ludzie nie ubieraja sie tak jak młodsi wiec niema co sie dziwic. Starszy facet niekupi sobie nowego kasku za cene 65 zł tylko jezdzi w ogurku, gdyż to 65zł moze wydac na leki, a ponieważ, ma marna rencine woli oszcedzac.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Starszy facet niekupi sobie nowego kasku za cene 65 zł tylko jezdzi w ogurku, gdyż to 65zł moze wydac na leki, a ponieważ,  ma marna rencine woli oszcedzac.

 

 

Pozdrawiam

 

Ja juz przez taki kask za 70 zł odjechał bym do Abrachama na piwo(po udezeniu o asfal rozpadł sie na pół rozlupał poprostu).Dopoki ktos na wlasnej skorze sie nie przekona to bedzie uwazal ze po co placic za kask 360 zł skoro mozna kupic podobny za 65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu sie niezgodze - kazdy kask lepszy niz zaden - nie tak dawno mialem wypadek (po zderzeniu z samochodem przelecialem pare metrow w powietrzu i rabnallem glowa w asfalt) na sobie mialem kask dragona za 65 zl (mam go do dzis) kupilem tai kas poniewaz nie mialem w tedy kasy na onny - i co sie stalo po takim (silnym) uderzeniu o asfalt z kaskiem - nic tylko sie troche porysowal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...