Skocz do zawartości

BORKI 2007 - GRUPA WARSZAWSKA I NIE TYLKO


norbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chwilowo moj Vmax to 150... wiec ja odpadam..

dokladajac bagaze i brak doswiadczenia w jeździe w grupie bede szukal kompanow do sredniej 100 -120.

ŚREDNIA 100-120 w piątek popołudniu to nawet na trasie do Borek nie jest zły wycznyn :biggrin: podejrzewam, żę vmaks 150 trzeba by kilka razy przekroczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚREDNIA 100-120 w piątek popołudniu to nawet na trasie do Borek nie jest zły wycznyn :banghead: podejrzewam, żę vmaks 150 trzeba by kilka razy przekroczyc :bigrazz:

 

w pełni się zgadzam...jakbym dyliżansem nie jechał do domu średnia wychodzi zawsze poniżej 100 i czasem grubo...mówię tu o trasce na Lublin

choć samochód nie moto :icon_razz: :buttrock:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę...

do grupy początkujacych...

i do domku...może ktoś przygarnie?? :)

 

embe, ma wolną miejscówkę :flesje:

może u niego... :rolleyes:

w razie co jeszcze jest trochę czasu i napewno znajdzie się łózio for you :wink:

 

edit: no jak tak spojrzę na dalsze posty to Greedo pewnie też Ciebie przygarnie :wink:

ale nie wiem czy lubisz tłok :biggrin:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, to ja się wstępnie piszę do Twojego haremiku :flesje:

 

 

 

 

HAHA no to ja też mogę się dołączyć :rolleyes:

 

 

No proszę, to rozumiem że jedziemy i śpimy razem tak?? :biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niż stary z moto-bebechem piwnym i nie jurny :flesje: Ze spaniem to spoko, samo wyjdzie. Czyli mój harem to na razie Izulka i KarolinaPink? :rolleyes:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybiera sie ktos w sobote rano??Chetnie bym sie dolaczyl bo samemu smutno troche :flesje:

Jak dojedziesz, dostaniesz chusteczkę na otarcie łez. Na pewno uda się Sz.P. pocieszyć :rolleyes:

 

Ez aj rołt erlier: jest miejsce w domku, także proszę zgłaszać się śmiało, orajt? Nie będę składał propozycji pokroju andrzejowych, gdyż moje hormony wiedzą czym jest szacunek dla Dam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojedziesz, dostaniesz chusteczkę na otarcie łez. Na pewno uda się Sz.P. pocieszyć :rolleyes:

 

Ez aj rołt erlier: jest miejsce w domku, także proszę zgłaszać się śmiało, orajt? Nie będę składał propozycji pokroju andrzejowych, gdyż moje hormony wiedzą czym jest szacunek dla Dam :flesje:

 

W takim razie - jak prawdziwa dama, zgłaszam się śmiało i pytam:

czy mogę z Tobą dzielić...domek?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojedziesz, dostaniesz chusteczkę na otarcie łez. Na pewno uda się Sz.P. pocieszyć :rolleyes:

 

Ez aj rołt erlier: jest miejsce w domku, także proszę zgłaszać się śmiało, orajt? Nie będę składał propozycji pokroju andrzejowych, gdyż moje hormony wiedzą czym jest szacunek dla Dam :flesje:

 

Ale damy nie lubią szacunku dla hormonów :biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę składał propozycji pokroju andrzejowych, gdyż moje hormony wiedzą czym jest szacunek dla Dam :rolleyes:

 

dobre, a po co ten języczek w emotikonie :flesje: hehehe :biggrin:

 

appropo hormonów, one mają gdzieś szacunek, Ty go musisz mieć tak jak kontrolę nad nimi :wink: jeśli jest to w ogóle możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, a po co ten języczek w emotikonie :rolleyes: hehehe :flesje:

 

appropo hormonów, one mają gdzieś szacunek, Ty go musisz mieć tak jak kontrolę nad nimi :biggrin: jeśli jest to w ogóle możliwe

 

 

Michał ma zbyt duży szacunek, on je wręcz tłamsi :wink: I tyle pięknych samotnych kobiet przez to cierpi......

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...