Skocz do zawartości

BORKI 2007 - GRUPA WARSZAWSKA I NIE TYLKO


norbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, kiedyś pchałem pod prąd, obladowaną CBFke, po pięknej nowo otwartej A-2 (odcinek Stryków-Konin)................................za rozkazem Policji...................przy 30-stopniach ....................... w full ubiorze..............................jakieś 500-700 metrów :buttrock:

 

No to masz Klaudi carbonowe jaja albo tytanowego członka :buttrock: Ja bym się bał. Wolałem stać za barierką i poczekać na wsparcie.

 

BTW zapewne pchałeś po jakimś poboczu czy czymś, ja nie miałem takiego luksusu:P

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, jaki odzew motorzystów. To ja "se" dojade moim czarnym szerszeniem... albo przyszpanuje DRem :buttrock:

A ja może "przyszpanuję" SKM-ką, jak mi się nie będzie chciało wyciągać Bandita ani skutera. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z 2oo :( :icon_razz: . Trzeba wkońcu zacząć kojarzyć jakieś forumowe twarze.. oprócz greedowej oczywiście :banghead: , ta ujrzana raz na "motobajzlu" wciąż pojawia mi się w koszmarach :flesje:

 

Pozdro/do jutra ewentualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty zapewne nie zachowujesz się jak buc, a mój post odnosił się właśnie do tej glistowatej części kolektywu wiejskiego. Fakt, mogłem jechać wolniej, GS przy 135 spalił chyba sporo :D

 

spoks :icon_razz:

tak naprawde Twój post mnie nie dotknął :wink: ..... a buca można znaleźć wszedzie, to fuckt ;)

Ostatnio jak jechałem na moto, przed mostem Grota od strony Żoliborza są zajebiste koleiny, które to musiałem przeskoczyc skręcając na Centrum. Za mną jechał tir. Zrobiłem bujnięcie , żeby przyatakować te koleiny jak najbardziej "w poprzek", wyczekując "wiekszego okienka" na prawym pasie...a ten BUUUUC jak nie pier.....lnie po tej "trąbie" klaksonu.....

Rodzi sie pytanie, PO CH*J TRĄBISZ BUCU :icon_twisted: ??????

On chyba tych kolein nie czuje w 40-sto tonowym kolosie i się zastanawiał co ja robie :icon_razz: , a ja nie chciałbym sie wyglebic na moscie, gdzie ruch o tej porze był b.duży....

 

być może chciał mnie zmotywować, podnieśc poziom andrenaliny, a może myslał że usypiam za kierą ;) tylko po kiego ch*ja machał łapami :biggrin: BUC

 

PS. Greedo, twoja pogodynka jak na razie nie kłamie :wink: czyli o 18:00 w 2oo????

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi sie jak jeden z Forumowiczów pisał, że gdzieś na Sikorskiego stał przed TIRem i nagle jak gość nie pierdyknoł z trąby, Forumowicz prawie spadł z Motocykla :icon_twisted: he he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to będą osoby i na tymbarka i na piwko... ja się jeszcze zastanawiam, ale chyba szkoda pogody na komunikację miejską. Trzeba korzystać póki można, może jakieś wieczorne smiganko z tego wyniknie :crossy:. Pozatym w jutro do pracy, więc na powtórkę ostatniego piątku nie mogę sobie pozwolić :flesje: ;)

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi sie jak jeden z Forumowiczów pisał, że gdzieś na Sikorskiego stał przed TIRem i nagle jak gość nie pierdyknoł z trąby, Forumowicz prawie spadł z Motocykla he he he he

 

bo takie danie po klaksonie przez tira nie pomaga, Centrala - cyt. "M. G" w naszej głowie reaguje rozproszeniem uwagi w trakcie manewru, zdekoncentrowaniem motonity :flesje: ...mimo, iż miałem kominiarkę, kask...a i tak słyszałem głosno i wyraźnie ten dźwięk.

Różni ludzie zareaguja inaczej, ale w momecie np. cyt. spadnięcia z motocykla nie chciałbym być w skórze tego kogoś :eek:

Dla uspokojenia pokazałem mu fakola, i pojechałem dalej... :crossy: cos tam wysoko w kabinie zaczęło się telepać i krzyczeć ;) pewnie BUC...heheh

 

Z tego co widzę to będą osoby i na tymbarka i na piwko... ja się jeszcze zastanawiam, ale chyba szkoda pogody na komunikację miejską. Trzeba korzystać póki można, może jakieś wieczorne smiganko z tego wyniknie :crossy:. Pozatym w jutro do pracy, więc na powtórkę ostatniego piątku nie mogę sobie pozwolić :flesje: ;)

 

jak tylko bedzie tak jak teraz.....MOTO, trzeba korzytać z dobrej aury, choć w piątek było nice :wink: :flesje: nie powiem :bigrazz:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to będą osoby i na tymbarka i na piwko... ja się jeszcze zastanawiam, ale chyba szkoda pogody na komunikację miejską.

Ja też raczej będę wolał przewietrzyć kości na motocyklu, tym bardziej że niedługo się z nim rozstaję, tak więc teraz chcę się najeździć ad libitum. Jeżeli jednak ktoś zdecyduje się na dojazd do "Dwóch Kół" komunikacją miejską, to informuję, że nie ma sensu telepać się autobusem. Znacznie lepiej jest podjechać metrem do stacji Centrum, potem przejść do dworca Warszawa Śródmieście (rzut beretem), a tam wsiąść do SKM-ki i wysiąść na dworcu Warszawa Zachodnia. Jeżeli mamy ważną kartę miejską, możemy podjechać na Warszawę Zachodnią dowolnym pociągiem, pod warunkiem że będzie to pociąg Kolei Mazowieckich (biało-żółto-zielone wagony).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoks :crossy:

tak naprawde Twój post mnie nie dotknął :wink: ..... a buca można znaleźć wszedzie, to fuckt ;)

Ostatnio jak jechałem na moto, przed mostem Grota od strony Żoliborza są zajebiste koleiny, które to musiałem przeskoczyc skręcając na Centrum. Za mną jechał tir. Zrobiłem bujnięcie , żeby przyatakować te koleiny jak najbardziej "w poprzek", wyczekując "wiekszego okienka" na prawym pasie...a ten BUUUUC jak nie pier.....lnie po tej "trąbie" klaksonu.....

Rodzi sie pytanie, PO CH*J TRĄBISZ BUCU :) ??????

On chyba tych kolein nie czuje w 40-sto tonowym kolosie i się zastanawiał co ja robie :D , a ja nie chciałbym sie wyglebic na moscie, gdzie ruch o tej porze był b.duży....

 

być może chciał mnie zmotywować, podnieśc poziom andrenaliny, a może myslał że usypiam za kierą :clap: tylko po kiego ch*ja machał łapami :biggrin: BUC

 

PS. Greedo, twoja pogodynka jak na razie nie kłamie :lalag: czyli o 18:00 w 2oo????

 

Tak, 18, ja się teraz jadę przejechać i jeśli ten grat mi nawali to zrzucę go tym razem do Wisły

 

PS. Olsen, Ty nasza kochana informacjo komunikacyjna :D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko zależy na ile szybko i czy się w serwisie uwiną, nie udało mi się niestety zawieźć moto wczoraj, ze względów pogodowych :icon_razz: ale czy na tymbarka czy na browarek będę

Jezeli moja kobita mi lba dzis nie urwie to podjade na tymbarka ale zapewne kolo

godz. 19.00 - 20.00.

 

ja bede pozno :bigrazz:

HRy mowia ze przewiduja koniec imprezy na polnoc...

chwilowo jest po kilka litrow piwa lub wina na lba.... i pol tysiaca kulek.

tak wiec jesli bede w stanie to dotre ^^

Co to jest 500 kulek? ;) przeciez to mozna w mig wystrzelac... chyba, ze bedziesz

walczyl "pompka"...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz panie krawaciarz :crossy:

jesli tylko potrafisz poslugiwac sie markerem to 500 kulek spoookooojnie starcza na pol dnia zabawy :]

Moim rekordem na Bemowie bylo 600 na dzien... i to przy trybie 'krycia ogniem'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz panie krawaciarz :)

jesli tylko potrafisz poslugiwac sie markerem to 500 kulek spoookooojnie starcza na pol dnia zabawy :]

Moim rekordem na Bemowie bylo 600 na dzien... i to przy trybie 'krycia ogniem'.

Ty lepiej szybko je wystrzelaj! Bo dlugo w 2oo nie bede siedziec.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...