Skocz do zawartości

Pomocy,nie znam się!


pikaczu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To lux wyregulowany :D

 

Kumpel jak wymienił wszystkie bebechy w silniku, dosłownie wszystko, na baku paliwa - 5l przejechał 38 km :banghead:

 

Bardziej rozregulowanego gaźnika ja osobiście nie spotkałem :P

Wiesz, to regulował taki "profesjonalny" serwis. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedyś koleżance tak tłumaczyłem jak to poznać:

jak robi przy przyśpieszaniu(dodawaniu gazu) "tu tu tu" to 4suw

a jak "bzzzyyyyyy" to 2suw...

proste i mam nadzieję że pomogłem :rolleyes:

 

ps: wypisywanie koleżance takich rzeczy jak głowica, dyfuzor, kartery itp mija się chyba z celem... w końcu koleżanka jest kobietą i nie musi wiedzieć co to jest to co wymieniacie.. i pewnie nie wie :)

od tego kobiety mogą właśnie mieć nas, żebyśmy mówili im co jest co w kwestii mechaniki :flesje:

(nie mówię tego broń Boże złowśliwie więc niech koleżanka sobie nie myśli, że się naśmiewam z jej niewiedzy... tłumaczę tylko forumowiczom, żę kobietki są stworzone do szlachetniejszych celów i mechanika może im być całkiem obca :biggrin: )

 

aha.. i jeszcze olej... no więc dziołcha podjedź do jakiegokolwiek sklepu motocyklowego(czyt. z akcesoriami to moto), mrugnij oczkiem do sprzedawcy to wyjdzie na zewnątrz, zerknie na skuter i oliwy sam odpowiednie dobierze :wink: w końcu od tego jest obsługa w sklepach...

powodzenia :wink:

Edytowane przez Lysy5g1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedyś koleżance tak tłumaczyłem jak to poznać:

jak robi przy przyśpieszaniu(dodawaniu gazu) "tu tu tu" to 4suw

a jak "bzzzyyyyyy" to 2suw...

proste i mam nadzieję że pomogłem :wink:

 

ps: wypisywanie koleżance takich rzeczy jak głowica, dyfuzor, kartery itp mija się chyba z celem... w końcu koleżanka jest kobietą i nie musi wiedzieć co to jest to co wymieniacie.. i pewnie nie wie :P

od tego kobiety mogą właśnie mieć nas, żebyśmy mówili im co jest co w kwestii mechaniki :)

(nie mówię tego broń Boże złowśliwie więc niech koleżanka sobie nie myśli, że się naśmiewam z jej niewiedzy... tłumaczę tylko forumowiczom, żę kobietki są stworzone do szlachetniejszych celów i mechanika może im być całkiem obca :) )

 

aha.. i jeszcze olej... no więc dziołcha podjedź do jakiegokolwiek sklepu motocyklowego(czyt. z akcesoriami to moto), mrugnij oczkiem do sprzedawcy to wyjdzie na zewnątrz, zerknie na skuter i oliwy sam odpowiednie dobierze :D w końcu od tego jest obsługa w sklepach...

powodzenia :D

 

Po dźwięku nie zawsze można rozpoznać typ silnika. Co do rzekomo nieznanych koleżance pojęć - zamieściłem zdjęcia i opis. Prościej niż prosić sprzedawcę, nie zawsze znającego się na rzeczy jest podanie modelu jest podać model skutera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie myślisz chyba kolego, że sprzedawca w sklepie motocyklowym by nie wiedział jak odróżnić 2t od 4t... :banghead:

 

wyraźnie napisałem żeby poprosić w "sklepie motocyklowym", a żaden normalny sklep motocyklowy (lepszy czy gorszy) nie zatrudnia na sprzedawcę kompletnego laika... nie ma bata żeby nie wiedział, no chyba że miałeś na myśli sprzedawcę w osiedlowym sklepie rowerowym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...