Skocz do zawartości

Yamaha XJ 600N


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Mianowicie chodzi o sprawdzenie motocykla.

BArdzo bym prosił Osoby z Gorzowa Wielkopolskiego (jesli oczywiście mają czas i blisko) o obejrzenie tej XJ-ty.Moto ma być dla młodszego brata, zrobię mu je na cacy przez zimę.Głównie chodzi o to zeby moto szło prosto, silnik ok i dokumentacja. Nie chce jechać w ciemno bo odemnie to ponad 500km a jak wiadomo paliwo z nieba nie leci.Za pomoc się odwdzięcze , zapłace -jak kto woli.

 

http://allegro.pl/item228181628_yamaha_xj_...ja_okazja_.html

 

 

Wiem ze okazje się nie zdażają, sam mam nauczkę, ale moto będe robił od podstaw, ze zdjec wygląda przyzwoicie i cena mi się podoba.

 

Proszę o kontakt na gg: 6044257.

 

Z góry dziękuje .Katowice Pozdawiają. ;-)

 

EDIT:

Przepraszam za błąd w tytule, 600N to dopiero z niego będize ;-)

Swoja drogą ma ktoś cześci z N ? Lampa, zegary itd?

Edytowane przez Antuan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten brak tablicy jest zastanawiajacy. Ciezko bedzie przerejestrowac sprzeta bez starej. Niech zalatwi wtornik przed sprzedaza, nawet jesli mialby doliczyc to do ceny. A poza tym to moto byl caly malowany oczywiscie :icon_mrgreen:. Ciezko stwierdzic cokolwiek wiecej.

 

Aha, i modele z 92 roku nie mialy wlotow powietrza w owiewce.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych dziwnych rzeczy zauwazonych:

-brak koncowek kierownicy oraz owiewka nie rocznik 92 swiadczyc moze o tym ze motorek juz kiedys lezal.

-na ostatnim zdjeciu jest przeciez tablica rejestracyjna - wiec jak ja zgubil ? a poztym jak mozna zgubic kluczyk i jezdzic ??

- kanapa ma nieoryginalne poszycie

- nieoryginalny lewy podnozek

- moze mi sie zdaje ale nie ma cetralnej podstawki (ale moze mi sie zdawac bo kiepskie zdjecia)

- silnik wyglada na nietkienty

 

Za ta cene jak by byl full legal bez kombinacji i z zamiarem przerobienia na N to sie moze oplacac (takie kupowanie moto na raty :icon_rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to dokładnie chodzi, nie chodzi mi tutaj zeby zrobić na igłe pod sprzedarz i sru na allegro tylko o to zeby bracik sobie śmigał, spokojnie pojeździ nim 5-6 sezonów.Moto będe robił pomału w miare możliwości finansowych więc tak jak mówię, ma być prosty ,silnik ok i dokumenty.

Wygląda na trzaskanego i to zdrowo. Jeśli niczego nie znajde w tych pieniądzach to ryzyk fizyk :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to dokładnie chodzi, nie chodzi mi tutaj zeby zrobić na igłe pod sprzedarz i sru na allegro tylko o to zeby bracik sobie śmigał, spokojnie pojeździ nim 5-6 sezonów.Moto będe robił pomału w miare możliwości finansowych więc tak jak mówię, ma być prosty ,silnik ok i dokumenty.

Wygląda na trzaskanego i to zdrowo. Jeśli niczego nie znajde w tych pieniądzach to ryzyk fizyk :icon_razz:

 

Siema Antuan, miło powitać i na tym forum ale....

Pierwsze słyszę, żeby ktoś robił igiełkę z takiego moto i sprzedawał na allegro;) Ja się raczej spotkałem przy wyborze obu swoich moto z "gównami owiniętymi w papierek po cukierku" no ale w końcu coś tam kupiłem z czego jestem zadowolony.

Poza tym jak, dla brata nie będziesz go robił na igłę tylko"choby-aby sie kulał" ?

 

No a konkretnie w temacie to podejrzana ta historia z tablicą i kluczykiem...zgubiłem tablice, i już tak zostało i kluczyk też...hm...?

Poza tym na foci jest chyba tablica z "D" czyli moto sprowadzane. I może jeszcze ta niemiecka tablica się zgubiła?

 

Ja bym odpuścił, choćby z tego powodu, że jeśli w przyszłości wyjdą jakieś dokumentowe chocki klocki to chyba nie będziesz pylał 500 km żeby to wyjaśniać :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Antuan, miło powitać i na tym forum ale....

Pierwsze słyszę, żeby ktoś robił igiełkę z takiego moto i sprzedawał na allegro;) Ja się raczej spotkałem przy wyborze obu swoich moto z "gównami owiniętymi w papierek po cukierku" no ale w końcu coś tam kupiłem z czego jestem zadowolony.

Poza tym jak, dla brata nie będziesz go robił na igłę tylko"choby-aby sie kulał" ?

 

No a konkretnie w temacie to podejrzana ta historia z tablicą i kluczykiem...zgubiłem tablice, i już tak zostało i kluczyk też...hm...?

Poza tym na foci jest chyba tablica z "D" czyli moto sprowadzane. I może jeszcze ta niemiecka tablica się zgubiła?

 

Ja bym odpuścił, choćby z tego powodu, że jeśli w przyszłości wyjdą jakieś dokumentowe chocki klocki to chyba nie będziesz pylał 500 km żeby to wyjaśniać :crossy:

Będę robił na igłę ale nie po to zeby sprzedać, tyklo ,,dla siebie,,

Hmmm... w razie czego można kupić rame ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by ktoś miał potrzaskanemoto do sprzedania typu xj 600 lub gs 500 w takiej kasie to biore od strzału, a nad tym xj-tem jeszcze pomyślimy, czekam na opinie kogoś kto moze tam podjechać i mniej więcej osłuchać szpeja, a przedewszystkim dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno to nie jest jego pierwsze spotkanie zasfaltem owiewka nie jest od tego modelu podnózki sa nieorginalne ja to bym tego za friko nie wział

 

 

e za friko na przerobe na endurasa to chetnie :)

tak na serio to jak ktos problemow szuka to trafil na idealna okazje.

Edytowane przez Mazzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...