Skocz do zawartości

Wyjazd z Wawy na zlot w Borkach?


Kotek_73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do worka, to nie wiem czy on go wsadzi, w sensie, żeby nie było skojarzeń - rozsądnie :icon_eek: przymocuje, bo 60 l to duży worek, a za dupskiem wr0ny na inazumie już dużo nie wepchniesz :icon_mrgreen:

wiesz kruszynko.. ja mam krótszy bak... nawej jakbym miał tak gigantyczną dupę jak Ty, to i tak by się więcej zmieścilo ;P

 

co do wina, to mnie lamuch ubiegł

nie takie żeczy piłeś kłamczuchu !

ojjj... każdy z nas był kiedyś młody i robił głupstwa... pamiętasz te czasy? czy pod grunwaldem nie mieliście patyków?

wr0na, za Aśkę :P

wreszcie jakiś porządny powód do bijatyki ;) :icon_mrgreen: :icon_razz: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kruszynko.. ja mam krótszy bak... nawej jakbym miał tak gigantyczną dupę jak Ty, to i tak by się więcej zmieścilo ;P

ale nie 60 liytrów :icon_mrgreen:

 

ojjj... każdy z nas był kiedyś młody i robił głupstwa... pamiętasz te czasy? czy pod grunwaldem nie mieliście patyków?

 

 

oj niektórzy z nas są dalej młodzi, a ja sie nie wstydze tego co pije :icon_eek:

 

wreszcie jakiś porządny powód do bijatyki ;) :icon_mrgreen: :icon_razz: :lalag:

 

Greedo, masz przerąbane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

gdyby ktoś miał ochotę śmignąć razem z Wawy ok. 15-16 (wyjazd, najpóźniej), trzymając tak 100-120 w trasie (aczkolwiek bez zapsztalania na siłę) niech sie odezwie :flesje: - gg, pw, ew. w ostatniej chwili telefon - 605 146 650

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wr0na zawsze na strzelanine przychodzi z nożem :flesje:

 

a nie pomyślałeś kiedyś, że tak jest, bo ten nóż mu wystarczy?

 

hej,

gdyby ktoś miał ochotę śmignąć razem z Wawy ok. 15-16 (wyjazd, najpóźniej), trzymając tak 100-120 w trasie (aczkolwiek bez zapsztalania na siłę) niech sie odezwie :wink: - gg, pw, ew. w ostatniej chwili telefon - 605 146 650

 

pozdrawiam, Adam

 

coś kiele tego, może odrobinę później i z odpowiednima prędkością jedzie wr0na, z całkiem miłą damską ekipą i marianim, też miły, ale facet :)

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarysuje mi pocisk w locie? :D

 

własciwie to nie, ale myślałem że to zabrzmi jak by był mega twardzielem :D

 

ty w ogóle kolego to śmigaj spać a nie męczysz forum o 11:00 wieczorem, od piątku nie ma picia na pół i że chory jestem.

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Greedo czemu na zachodzie przywrócono nauke walki nożem w wojsku?

bo okazało się, że z odległości pięciu metrów nim wyciągniesz broń, odbezpieczysz ją, wycelujesz i strzelisz... będziesz leżał z poderżniętym gardłem.

 

nie ważna szpada, ważne jak się nią włada.

 

 

marcin faktycznie jest delikacik... niektóre dziewczyny mówią że nawet nic nie poczuły... :D

 

 

(SOOOORRRYYY Marcinek!!! nie mogłem się powstrzymać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Greedo czemu na zachodzie przywrócono nauke walki nożem w wojsku?

bo okazało się, że z odległości pięciu metrów nim wyciągniesz broń, odbezpieczysz ją, wycelujesz i strzelisz... będziesz leżał z poderżniętym gardłem.

 

nie ważna szpada, ważne jak się nią włada.

marcin faktycznie jest delikacik... niektóre dziewczyny mówią że nawet nic nie poczuły... :crossy:

(SOOOORRRYYY Marcinek!!! nie mogłem się powstrzymać...)

 

żebym ja ci smrodu zaraz nie narobił :D znamy sie za dobrze. 2 zdania i zapomnisz o podrywie :P

 

 

pamiętaj inaczej się nóż wyjmuje, a inaczej nim smaruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrona jak potrzebujesz to mam tankbaga troche przelatany bo ze 3 sezony mam ale jeszcze się nadaje (po za tym ja nie jadę więc swoje fanty wyjazdowe mogę pożyczyć) jak by co to wiesz jak mnie znaleść i gdzie he he he.

P.S. O moim specyfiku z za szafy zapomnij jego się nie pożycza.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrona jak potrzebujesz to mam tankbaga troche przelatany bo ze 3 sezony mam ale jeszcze się nadaje (po za tym ja nie jadę więc swoje fanty wyjazdowe mogę pożyczyć) jak by co to wiesz jak mnie znaleść i gdzie he he he.

P.S. O moim specyfiku z za szafy zapomnij jego się nie pożycza.

 

spoko sąsiad... pamiętaj... trzy stuknięcia w kaloryfer - żyrafy wchodzą do szafy, odzew - cztery puknięcia - pawiany wchodzą na ściany...

 

P.S.

...ani nie zwraca... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...