Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki z imprezy są super :buttrock: A jak tak sobie patrzę... i patrzę... to widzę, że chyba ktoś zgubił plecaczka :crossy: : http://picasaweb.google.com/pepeintruder/D...824526264655826

i ciocie to przegapiły? :wink:

 

R.

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj tam, nie znacie się.. :crossy: :wink: :clap:

 

Hahahaha, wr0na wariacie, zniszczyłeś życie KaZetowi, why??!! why??!!

 

ps; Szacun dla dzieciaka który śmigał z ejbidżi :clap: Miał odwagę małolat ;P

 

Chłopie, żebyś wiedział jaka kolejka się ustawiała do wujka Adasia i Frani :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do wszystkich obecnych w domu dziecka pytanie. Zdjęcia robione podczas naszego pobytu mogą być wykorzystane w Wiadomościach Motocyklowych, w którymś z numerów. Chcę wiedzieć czy ktoś ma jakieś obiekcje co do wykorzystania jego wizerunku w tym dwutygodniku. Jeśli nie będzie sprzeciwów to uważam, że będzie to zgoda domyślna na umieszczenie wizerunków w czasopiśmie. Zdjęć wysłano 8 sztuk, więc i tak pewnie wszyscy sie nie załapią, ale pytam wszystkich. Myślę, że miło będzie przeczytać o naszej "akcji" i zadowoleniu dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do wszystkich obecnych w domu dziecka pytanie. Zdjęcia robione podczas naszego pobytu mogą być wykorzystane w Wiadomościach Motocyklowych, w którymś z numerów. Chcę wiedzieć czy ktoś ma jakieś obiekcje co do wykorzystania jego wizerunku w tym dwutygodniku. Jeśli nie będzie sprzeciwów to uważam, że będzie to zgoda domyślna na umieszczenie wizerunków w czasopiśmie. Zdjęć wysłano 8 sztuk, więc i tak pewnie wszyscy sie nie załapią, ale pytam wszystkich. Myślę, że miło będzie przeczytać o naszej "akcji" i zadowoleniu dzieciaków.

Co prawda amatorsko ale jestem dosc blisko spraw praw autorskich w kwestii fotografii.

Generalnie powinna byc zgoda pisemna konkretnych osob oraz autora fotek a nie "czy ktos

zglasza sprzeciw" bo potem ktos sie obruszy i powie, ze nie widzial takiego apelu (i bedzie

z punktu widzenia prawa mial racje). Ale pomijajac to, fotografie powinny byc podpisane

kto jest ich autorem. To tyle w kwestii co wolno itp...

 

Kropcia, co to są "Wiadomości Motocyklowe"? Pierwsze słyszę.

pzdr

Taka gazeta - 2tygodnik (wyglada jak gazeta a nie czasopismo), ktora dostaniesz

w kioskach typu Kolporter, Empik itp...

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autorem nie ma żadnego problemu. Zrobimy inaczej. Ktoś mi zrobi galerie na picasa z tymi zdjeciami ktore zostały przesłane Pani Redaktor i poprosze o wyrażenie zgody osób uwidocznionych na tych fotkach.

 

 

Tu jest link do fotek, które chce wykorzystać Pani Redaktor. fotki

 

Osoby znajdujące się na fotkach proszone są o wyrażenie tutaj pisemnej zgody na publikację swojego wizerunku w WMC (wiadomości motocyklowe). Mam nadzieję, że spełni to wszystkie wymogi.

Edytowane przez kropka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...