Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z autorem nie ma żadnego problemu. Zrobimy inaczej. Ktoś mi zrobi galerie na picasa z tymi zdjeciami ktore zostały przesłane Pani Redaktor i poprosze o wyrażenie zgody osób uwidocznionych na tych fotkach.

Tu jest link do fotek, które chce wykorzystać Pani Redaktor. fotki

 

Osoby znajdujące się na fotkach proszone są o wyrażenie tutaj pisemnej zgody na publikację swojego wizerunku w WMC (wiadomości motocyklowe). Mam nadzieję, że spełni to wszystkie wymogi.

 

 

zgoda jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boskie, najmilsze zwracanie uwagi, to:

kochane dziecko, jak nie przestaniesz wykonywać czynności X/Y (w zależności czym dziecko wku**ia wr0ne) to będę zmuszony połamać ci rączki. Niestety wr0na zapomina czasem, że zwracania uwagi wysłuchuje też rodzina dziecka.

 

Na szczęscie jeszcze nikt nas nie pobił :icon_mrgreen:

ale przynajmniej zawsze dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie co...

zboczuchy !

co Wy za filmy oglądacie... o matko bolka i lolka !

ale wizualizację robiłeś sam czy z kimś ? :P

 

wizualizacje sobie zrobiłem w wyobraźni, to było paskudne ... zwłaszcza, że z tobą w roli głównej :]

 

No i wydało się, że Marcin od Florka woli woli krecika :notworthy:

 

Panowie... proponuje wizje lokalna przeprowadzic...

wtedy wszystko sie wyjasni :clap:

 

W ramach pracy domowej w sobote o 17.30 usiąść wygodnie przed telewizorem i włączyć tvn:)

Florek... nic nie mowiles, ze te twoje ekscesy z krecikiem byly nagrywane na kamerce :buttrock:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że udało mi się namówić Panią redaktor do pojawienia się na naszej imprezie i że zechce o tym napisać.

Najgorsze jest to, że ani Florek, ani Florkowa, ani ja (jako organizatorzy) nie załapaliśmy się na zdjęcia. No nic... może następnym razem :(

 

Kropka -> wielkie dzięki za sprawy związane ze zdjęciami. Artykuł prawdopodobnie ukaże się w połowie października. Bo pod koniec września w WMC będę ja i moje dywagacje na temat kąpieli błotnych :) hehe :biggrin:

 

Buziole,

Nadiq

Edytowane przez Nadiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autorem nie ma żadnego problemu. Zrobimy inaczej. Ktoś mi zrobi galerie na picasa z tymi zdjeciami ktore zostały przesłane Pani Redaktor i poprosze o wyrażenie zgody osób uwidocznionych na tych fotkach.

Tu jest link do fotek, które chce wykorzystać Pani Redaktor. fotki

 

Osoby znajdujące się na fotkach proszone są o wyrażenie tutaj pisemnej zgody na publikację swojego wizerunku w WMC (wiadomości motocyklowe). Mam nadzieję, że spełni to wszystkie wymogi.

 

 

W imieniu i za zgodą Maćka (zdjęcie nr 4) wyrażam zgodę na publikację zdjęcia.

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

 

Z rozmowy z Pania Redaktor wnioskuję, że nie wiadomo jeszcze ile zdjęć i które z tych 10 będą opublikowane, ale zgody musimy mieć wszystkich.

 

 

Jeżeli chodzi o mnie to chyba sprawa jest jasna Kropeczko :biggrin:

 

 

Cmokusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...