Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani Moi!

 

WIELKIE DZIĘKI DLA WAS WSZYSTKICH :icon_razz:

 

Jesteście niesamowici! Było 60 motocykli i 1 quad i dzieciaki miały naprawdę w czym wybierać :smile:

Dziękuję Wam, że przyjechaliście!

Dziękuję Wam za to, że trzymaliście się zasad i żadne dziecko nie wyjechało na trasę bez kasku.

Dziękuję za fantastyczny mecz!

Dziękuję Florkowi za załatwienie pozwolenia na jazdę po parku, a Florkowej (pani z zieloną piłeczką) za okiełznanie dzieciaków :-)

Specjalne podziękowania dla Mario, który załatwił nam dostawę 15 pizz, a my dzięki temu dostaliśmy ziemniaki, bigos i kompot :-)

Dziękuję za wszystko :icon_mrgreen: :banghead: :crossy:

 

Już nie mogę się doczekać kolejnego razu :-)

 

Buziole,

Nadiq

Edytowane przez Nadiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadiq to MY dziekujemy Tobie i Florkom za to że mogliśmy dostąpić tego zaszczytu i wziąć udział w tak fantastycznym przedsięwzięciu :) :)

Najwiekszą nagroda i mam nadzieję że się ze mna każdy zgodzi była radość dzieciaków :)

 

pozdrawiam

 

kropka

 

ps. brakuje mi tylko zbiorowej foty z podpisami dzieciaków

Edytowane przez kropka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza dla dzieciakow! Wspaniale, ze mozna im bylo sprawic taka radosc.

Wielkie brawa dla organizatorow za zorganizowanie placu do jazd w parku.

Straz Miejska mogla tylko popatrzec sobie w papierki :notworthy:

 

Na wiosne tez koniecznie musimy dzieciaki odwiedzic!!

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wszyscy już pojechali i zostałam sama z Florkiem i dzieciakami podeszła do mnie dziewczynka i powiedziała:

 

"To ciocie z wujkami to wszytsko dla nas zrobili??? my strasznie dziekujęmy... za wszystko " i oczy jej sie zrobiły szkalne, miała łęzki szczęścia.

 

ech.. warto było dla takiej chwili!!!

 

 

Dziekuję wam jeszcze raz! Ilość motocyklistów przerosła moje najśmielsze oczekiwania!! Strasznie się cieszę że są jeszcze ludzie którym się CHCE!!!

 

 

Buziaki i pozdrowienia

 

Florkowa

 

 

P.S. Mamy zaproszenie do dzieciaków na święta BN... Co wy na to? oczywiście już bez motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mamy zaproszenie do dzieciaków na święta BN... Co wy na to? oczywiście już bez motocykli

Bardzo fajnie... chetnie przyjde... mozna by bylo sie dowiedziec pare dni wczesniej

ile i w jakim wieku dzieci beda na swieta w DD aby kazde dostalo jakis prezent

od nas :banghead:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straz Miejska mogla tylko popatrzec sobie w papierki :clap:

Durna gęba strażnika wiejskiego - bezcenne :clap: . Za wszystko inne zapłacisz kartą.

 

Nosz, banda pedofili :) . Tak się cieszą z robienia radości dzieciom :biggrin: . Podejrzane :banghead: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Radość trudno opisać, ale spróbuję.

Dzieciaki były bardzo zadowolone " niech Pan zrobi jeszcze jedno kółko" i robiłem, a potem "niech ....." i robiłem - bo jak tu odmówić takiemu szkrabowi, niektóre jeździły ze mną po 4 kółka. Starsze dzieci specjalnie czekały, a jak już wsiadły to: " Pan pojedzie ze mną pod górkę" i zaliczaliśmy te dwa dostępne podjazdy. Czułem się potrzebny tym dzieciom, a to frajda komuś sprawiać radość.

Brawo Florki :biggrin:

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwy, że mogłem uczestniczyć w tej zabawie :biggrin:

Radość na buźkach dzieci - BEZCENNA.

Gratulacje dla organizatorów.

Na przyszłość podpisuje się wszystkimi łapami pod takimi akcjami.

BRAWO!! :icon_mrgreen:

 

Aż z wrażenia zapomniałem, że już dziękowałem i zrobiłem to ponownie, a nawet zrobiłbym to po raz trzecie, co też czynię: DZIĘKUJĘ!! :icon_mrgreen:

Edytowane przez mistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłem że to powiem..

ale patrząc na Adasia na tej fotce..

http://picasaweb.google.com/marcinlow/DDKo...901405488902498

można powiedzieć, że czerwone są jednak fajniejsze ;) [od niebieskich]

 

 

Ajj tam, nie znacie się.. :icon_mrgreen: :clap: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na fotki i nie mogę opisać mojego szacunku dla Was... oraz swojej złości, że się pochorowałem i mnie tam nie było...

 

ps; Szacun dla dzieciaka który śmigał z ejbidżi :D Miał odwagę małolat ;P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz wiekszosc ludzi ktora byla w miedzylesiu, byla tez w DD to pisze to tutaj.

dosalem pozwolenie od czlowieka z VFR OCP na wrzucenie do picassa zdjec, ktore do tej pory byly tylko jako zip.

 

tak wiec teraz mozna juz spokojnie ogladac i linkowac.

zachecam tez do komentowania :icon_biggrin:

 

sadze ze kilka osob jeszcze tych fotek nie widzialo :clap:

http://picasaweb.google.com/michal.klucz/C...FROCPPhotoByMRF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...