Skocz do zawartości

DWA TORY w Warszawie ! mam pytanie....


Rekomendowane odpowiedzi

pytanie dotyczy dwoch torow jeden znajduje sie przy wale miedzyszynskim prawie odrazu po zjezdzie z mostu siekierkowskiego a drugi nie duzo dale przy ulicy Wąbrzeskiej...

 

chodzi mi o to czy wiecie czyje to sa tory i czy sa udostepnione dla wszystkich.

nie chce na miejscu miec zadnych spiec z wlascicielami, a wiec wole zapytac :)

 

z gory dzieki !

Edytowane przez dr.maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dotyczy dwoch torow jeden znajduje sie przy wale miedzyszynskim prawie odrazu po zjezdzie z mostu siekierkowskiego a drugi nie duzo dale przy ulicy Wąbrzeskiej...

 

chodzi mi o to czy wiecie czyje to sa tory i czy sa udostepnione dla wszystkich.

nie chce na miejscu miec zadnych spiec z wlascicielami, a wiec wole zapytac :)

 

z gory dzieki !

Tor przy wąbrzeskiej jest płatny. Masz tam tabliczke z nr telefonów do właściciela. Koszt treningu to bodajże 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest przy wale tak jak mówiłeś tuż przy zjeździe i jest w opłakanym stanie :clap: nikt nim sie nie interesuje :-/ a 2 jest na ulicy "Lucerny" przy (przy nowo wybudowanym kościele w prawo w polną drogę, jadąc od strony wału :clap: " co prawda tor jest prywatny ale można na nim śmigać bez żadnych opłat wystarczy tylko nie niszczyć a pielęgnować wiem bo sam tam bywam :cool:

Pozdro

Edytowane przez jajewa777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten na zniszczonej strzelnicy? Czy gdzie?

 

Tak, z tego co wiem tam są ogółem 3 tory, jeden z nich to właśnie na strzelnicy, ogólnie sporo miejsca do śmigania.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub jeszcze sa 2 w lomiankach z czego jeden jest platny i jest tabliczka a drugi za free

 

Dwa tory za wałem należą do klubu TNT. Faktycznie nie są w najlepszym stanie ale nie jest prawdą, że nikt sie nimi nie unteresuje. Wiosną tor przeszedł remont i został przedłużony o ten stary tor który był darmowy. Opłata to 40 zł za jeden dzień.(troszkę za dużo moim zdaniem)

 

Jeden jest przy wale tak jak mówiłeś tuż przy zjeździe i jest w opłakanym stanie :icon_biggrin: nikt nim sie nie interesuje :-/ a 2 jest na ulicy "Lucerny" przy (przy nowo wybudowanym kościele w prawo w polną drogę, jadąc od strony wału :) " co prawda tor jest prywatny ale można na nim śmigać bez żadnych opłat wystarczy tylko nie niszczyć a pielęgnować wiem bo sam tam bywam :icon_arrow:

Pozdro

 

 

Nie znam takiej ulicy w Łomiankach ani nie ma jej na mapach. Powiedz dokładniej, w którym to miejscu. Faktycznie chyba widziałem nowy kościół niedaleko wału...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tory za wałem należą do klubu TNT. Faktycznie nie są w najlepszym stanie ale nie jest prawdą, że nikt sie nimi nie unteresuje. Wiosną tor przeszedł remont i został przedłużony o ten stary tor który był darmowy. Opłata to 40 zł za jeden dzień.(troszkę za dużo moim zdaniem)

Nie znam takiej ulicy w Łomiankach ani nie ma jej na mapach. Powiedz dokładniej, w którym to miejscu. Faktycznie chyba widziałem nowy kościół niedaleko wału...

Ulica Lucerny to Wawer :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tory za wałem należą do klubu TNT. Faktycznie nie są w najlepszym stanie ale nie jest prawdą, że nikt sie nimi nie unteresuje. Wiosną tor przeszedł remont i został przedłużony o ten stary tor który był darmowy. Opłata to 40 zł za jeden dzień.(troszkę za dużo moim zdaniem)

Nie znam takiej ulicy w Łomiankach ani nie ma jej na mapach. Powiedz dokładniej, w którym to miejscu. Faktycznie chyba widziałem nowy kościół niedaleko wału...

 

Właśnie jak powiedział kolega wyżej :banghead: :cool:

 

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=52,21432&ec=21...szawa&u=Lucerny

 

 

Jak widać na stronie ^, jadąc od prawej strony ulicą "Wąbrzeska" (pomyliło mi się to nie lucerny) przed zakrętem

będzie kościół i polna droga po lewej stronie w którą należy skręcić i tak już będzie tor

Edytowane przez jajewa777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopy:

Lucerny w Wawie to wiem gdzie jest. Z kontekstu jednak jasno wynika, że mowa jest o torach w Łomiankach.

Tak zrozumiałem jakiś czas tem na trzeźwo i teraz po kilku browarkach jeszcze bardziej w to wierzę.

Sporo jest ulic w Wawie tak samo nazwanych jak w łomiankach: Podleśna, Gwiaździsta, Podbipięty Wołodyjowskiego i reszty ekipy itd.

Pozdrowionka

:banghead: :cool: :) :D :D

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arbiter, byłeś na torze, którym kiedyś zajmowali się chłopaki z Wawra( i nie tylko). Niestety, nowa właścicielka zażyczyła sobie duuużej kasy za korzystanie z terenu, i trzeba było robić miejsce do jazdy gdzie indziej. A efekt jest taki, że kobita żadnych pieniędzy nie ogląda, tor nie jest poprawiany, a ludziska jak mają ochotę to sobie jeżdżą i nikt ich za to nie kasuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...