Skocz do zawartości

Koniec motocyklowych szaleństw w Gorzowie Wlkp


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KS-Rider, ja nie będę uciekał, bo na 125ce nie mam szans a litra nie mam, ale znam parę osób, które bez problemu zostawiłyby "pana sierżanta" z tyłu :D :)

 

Nie zakładałbym się :icon_razz: .

Ja wprawdzie poruszam się mastodontem (co i tak dwie paczki poleci :lalag: ) ale mam dwóch kumpli na "litrach", co to niewąsko się zdziwili (dla niedowiarków: na tych maszynkach jeżdżą ładnych kilka lat, a i wizytowali w celach treningowych "Poznań" oraz "Brno").

Jeden w niezłym tłoku, poruszając się nie do końca zgodnie z przepisami raczył "nie zarejestrować" sygnałów policjanta co do nakazu zjazdu na pobocze i zatrzymania się. Oddalił się sprawnie, gładziutko przenikając przez powstający korek, na 75% maksimum swoich możliwości. Po dwóch minutach miał na karku funkcjonariusza na ledwie ... 750 cm sześć :bigrazz:

Drugi, próbował zgubić swój cień pomiędzy katamaranami na Siekierkowskim. Z nienacka sprawnie objechała go pikna BeeMKa i zgrabnie sprowadziła na ziemię :bigrazz:

W obydwu przypadkach nie było jakichkolwiek prób ucieczki itp.

Dodam jedynie dwie rzeczy. Po pierwsze, policjanci zachowali sie naprawdę wspaniale (nic więcej nie wspomnę :cool: ). Po drugie, przyjmijcie za pewnik, że na policyjnym moto, jeżdżą naprawdę zawodowcy :notworthy: Nie twierdzę, że są najlepsi, ale mam pewność, że znają się na rzeczy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałbym się :buttrock: .

Ja wprawdzie poruszam się mastodontem (co i tak dwie paczki poleci :) ) ale mam dwóch kumpli na "litrach", co to niewąsko się zdziwili (dla niedowiarków: na tych maszynkach jeżdżą ładnych kilka lat, a i wizytowali w celach treningowych "Poznań" oraz "Brno").

Jeden w niezłym tłoku, poruszając się nie do końca zgodnie z przepisami raczył "nie zarejestrować" sygnałów policjanta co do nakazu zjazdu na pobocze i zatrzymania się. Oddalił się sprawnie, gładziutko przenikając przez powstający korek, na 75% maksimum swoich możliwości. Po dwóch minutach miał na karku funkcjonariusza na ledwie ... 750 cm sześć :D

Drugi, próbował zgubić swój cień pomiędzy katamaranami na Siekierkowskim. Z nienacka sprawnie objechała go pikna BeeMKa i zgrabnie sprowadziła na ziemię :flesje:

W obydwu przypadkach nie było jakichkolwiek prób ucieczki itp.

Dodam jedynie dwie rzeczy. Po pierwsze, policjanci zachowali sie naprawdę wspaniale (nic więcej nie wspomnę ;) ). Po drugie, przyjmijcie za pewnik, że na policyjnym moto, jeżdżą naprawdę zawodowcy :smile: Nie twierdzę, że są najlepsi, ale mam pewność, że znają się na rzeczy :D

 

NO NIESTETY TAK CHYBA JEST :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze ludzi ktorzy i tak maja swoje zdanie ze ,,i tak im uciekne,,

 

Tak jak ktos juz wyzej napisal, nikt Cie by nie ganial ani twoich kolegow na ,,literkach,, poprostu Cie nagrają, dostaniesz foto i kwit do wypelnienia i wplaty na poczcie.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, policjant nagra to co trzeba i tyle, nie rozumiem po co w takim przypadku mógł by być pościg za sprawcą, przecież uciekinier mógłby nawet uciekać w nieskończoność przed takim POLICJANTEM NA MOTOCYKLU. Mogliby się ganiać du usr**** śmierci, bo przecież goniący nie sprowokował by wypadku tudzież wyjął klami i strzelił.

 

Sytuacja jest taka sama jak w przypadku nieoznakowanych aut z videorejestratorem. Skoro wystarczy fotka itd. to dlaczego prawie zawsze Przyczajonego Tygrysy, Ukryte Smoki z mondeo ścigają prawie zawsze gości, czy w puszkach, czy na moto, aby osobiście im wręczyć druczki?

 

Sprawa nie jest wcale taka przesądzona, że nagrali tablice i z głowy. W sądzie różnie to może wyjść, dla pewności lepiej od razu złapać. Gdzieś na forum był link, jak 'próbować' załatwiać sprawę z nagraniem.

 

Znam sytuację, że kiedyś ostro nagrywali wjazdy na zakaz wjazdu i mieli wysyłać wnioski do sądu i okazało się to tylko blefem, z czym wg mnie wiele osób miało do czynienia.

 

3mta się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyscos slyszalem ze maja 30 dni na wyslanie tego zdjecia alew nie ktorych urzedach jest taki burdel ze nie nadazaja odnajdywac wlascicieli w tym okresie i potem jest z tego lia,alenie pamietam dokladnie wiec jak cos zle mowie to prosze sie nie denerwowac :D a co do kierowcow tych sprzetow to musza byc dobzi bo jak fura kosztuje 150tysi to nie dadza jej jakiemus partaczowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż biorąc pod uwagę strone policji to fajnie tak sobie polecieć Trapezem na pełnym gazie i oczywiście z sygnałem za jakimś kolesiem który nie zatrzymał się do kontroli. Gaz w podłogę i niech się dzieje co chce, niczym z amerykańskich filmów tudzież Blues Brathers czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż biorąc pod uwagę strone policji to fajnie tak sobie polecieć Trapezem na pełnym gazie i oczywiście z sygnałem za jakimś kolesiem który nie zatrzymał się do kontroli. Gaz w podłogę i niech się dzieje co chce, niczym z amerykańskich filmów tudzież Blues Brathers czy jakoś tak :D

 

No no nie wkręcaj sobie za bardzo, przypomnij sobie jak to było w amerykańskich filmach i jest w ameryce tam każdy radiowóz ma AC, wiec sobie smigają. U nas jak policjant rozwali to najczęsciej płaci z własnej reki bo polska policja nie wykupuje AC na radiowozy. Wiec wiesz obudź sie zyjesz w polsce :).

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze ludzi ktorzy i tak maja swoje zdanie ze ,,i tak im uciekne,,

 

Tak jak ktos juz wyzej napisal, nikt Cie by nie ganial ani twoich kolegow na ,,literkach,, poprostu Cie nagrają, dostaniesz foto i kwit do wypelnienia i wplaty na poczcie.

 

Pozdro

 

Hej.... nie nienawidź :P)... toć to dzieciaki piszą w wieku poniżej 17 lat.. a tacy jeszcze muszą sobie w główka co nieco poukładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi niestety u zajadłych wrogów wszelkiej kontroli nad "popisowcami naszych szos i osiedli" głosu świadczącego o obiektywizmie głoszonych opinii, a przecież:

młodzi, którzy post czy dwa wyżej od swojego wpisu współczują ofiarom dzikich wybryków ich szalejących na maxa idoli bądź znajomych, zaraz poniżej "piorą" w policję, która jak może, zgodnie z prawem temperuje rozbuchane, niestety bezprawne skutki temperamentu młodych, dając im tym samym życiową nieraz szansę nawet zestarzenia się, a tym samym - refleksyjnego spojrzenia wstecz(rozum i dystans do swoich wyczynów albo wysysa się z mlekiem, albo, co gorsza - przychodzi ono z wiekiem...) na swoje - ówcześnie, gdy byli młodzi - jedynie słuszne poglądy:

1 - na prędkości stosowane i kolegów dzięki tym maximom "wieczną" już trzymających wachtę, jak i tych, co leżą latami połamani i sparaliżowani...Jakżeż by chcieli dziś cofnąć czas choć o 2-3 sekundy "sprzed", i odwolać tę straszną w skutkach decyzję "popisania się" - a niestety nie mogą...

2 - na policjantów i z dumą nieraz obnoszne koszulki ze znanymi napisami,

3 - na psioczących mieszkańców ulic, gdzie - bez względu na porę, z przewagą wyścigów późnonocnych - ściga się młodzieżowa bohema,

4 - na szkodliwość durackiego, przerażającego, dla zdrowia oddychających dymem pełnym kadmu(pierwszy rakotwórczy wśród metali, w gumie - główny składnik utwardzacza, który powoduje, że przebieg opony wynosi nie 200, a 20 000 km...) katastrofalnego palenia gumy, itd, itp...

5 - na prawa fizyki, szczególnie te tak z ciężkim trudem i marnymi wynikami przez młodych ludzi rozumiane na lekcjach fizyki, i nie brane pod uwagę zjawiska kinetyczne: 1-popędu i zależnego od niego 2-pędu. Mowa jest o tych, o których mistrz sceny Kobuszewski zwykł mawiać:"praw fizyki pan nie zmienisz, i nie bądź pan głąb".Może "dzięki" tak miernemu rozumieniu w/w praw następuje na szosach "naturalna selekcja" - i ilość owych "głąbów", którzy prawa fizyki usiłują swoimi nieprzemyślanymi zachowaniami "zmienić" - w pełni znaczenia tego słowa "dramatycznie" nam niestety spada, i gdyby nie przyrost, powiedzmy "naturalny" - pewnie by ze szczętem spośród nas wyginęli??

Grzechów, jakie mają za uszami wszyscy entuzjaści "dawania w gaz ile fabryka dała" i to na jednym kole, a nawet więcej(tuningi...) wymienić nie sposób - niech to robią oni sami, podobnie dobrze by było, gdyby tylko oni a nie postronni-poszkodowani, byli "beneficjentami" swoich extremów, a czego nikomu, jako że jestem człowiekiem wszystkim wkoło życzliwym, nawet tym co mając dwa koła uporczywie i wbrew logice jazdy dwukołowcem posuwają na jednym choć w cyrku nie są, nie życzę. A może chcą, by ich wysiłki w zamienianiu naszych ulic, które w momencie ich szaleństw przechodzą w tym momencie sąsiedzi, siostry, bracia, matki i wszelaka rodzina, w pozostający poza jakąkolwiek kontrolą "Cyrk Wielki", a wszystkich przytomnych ich breweriom - w małpy, usłane były wyłącznie sukcesami i... zastępami zbaraniałych z podziwu dla ich ekwilibrystyki policjantów?? Któż to wiedzieć może... choć przeczuwać intencje - może każdy... :) :icon_razz: Pozdrawiam wszystkich - i tych, których swoją opinią uraziłem, i tych, którzy dwiema "całymy", niepołamanymi "ręcamy", są za...

 

ps. Lata '50-te, Wyższa Szkola Artylerii, wykłady z balistyki. Zupak "ze społecznego awansu"(taki, co to nie matura, a chęć szczera zrobiły z niego oficera...) podaje dane do ćwiczeń z obliczania toru pocisku, w tym - wartość cosinus=1,5. Na zwróconą sobie uwagę, że wartość funkcji cosinus kąta prostego nie przekracza 1 - ze swadą odparował:"Siadajcie, żołnierzu!!! W warunkach bojowych chwilami dochodzi nawet do 5-ciu"!!To kliniczny przykład "głąba", żywcem wyjętego ze skeczu J.Kobuszewskiego "Rura". :) :notworthy: :icon_razz:

Edytowane przez Motoguzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaki... co krok słyszy się, że komuś wyparowało moto sprzed klatki za parę groszy. Może Ci polscy "magicy" zainteresują się sprzętami z DVD i elektroniką z której można by skonstruować zapalniki do bomby atomowej :icon_mrgreen: No chłopaki- pokażcie , że Polak potrafi! Po raz 1-wszy połowa narodu będzie z Was dumna :crossy: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...