Skocz do zawartości

co po gs 500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moim zdaniem większego niż GS na "wioskę" :icon_mrgreen: nie zakupił bym. Nie ma gdzie rozpędzić się , nie ma ładnych zakrętów gdzie można się powykładać.Sprecyzuj swoją wypowiedź czy to ma być plastik, czy golas, wtedy postaram ci doradzić :icon_mrgreen:

 

 

 

Ps.Na takie moto trzeba już jakąś kurteczkę kupić no nie??? a nie wspomnie o kasku.....

Edytowane przez puchaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja po Gs nabyłem Sv650s generalnie super przesiadka, a wrażenia z jazdy bezcenne.Generalnie zależy jeszcze do czego motocykl będzie wykorzystywany.

Sv będzie lepsze niż Bandit.Jeżeli chodzi o Fazera to nie wiem nie latałem.Jeżeli miała by to być rzędówka to może Gsxf bądz rzeczywiście Fazer.

Nie ten przedzial cenowy :buttrock:. Za ta kase co drbig800 wezmie za swojego gsa to ciezko bedzie kupic jakies sensowne moto o wiekszej mocy. Moznaby sie zastanowic nad xj 900f, ale nie wiem czy wizualnie podpasuje zainteresowanemu :crossy:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprecyzuj jaki rodzaj motocykla Cię interesuje... enduro, neked, sportowy ??? Nekeda nigdy nie miałem.. klika sportowych motocykli przwinęło się przez moje łapy i teraz zostałem przy turystycznym enduro...i póki co w polskich warunkach drogowych nie przesiądę się na nic innego... tak więc zastanów się jaki styl jazdy Ci odpowiada, czy jesteś gotów poświęcić komfort dla adrenaliny, czy chcesz jeździć spacerowo i czuć napór powietrza na klacie ??? Musisz się jakoś określić ..wtedy łatwiej będzie Ci cos doradzić... jedno jest pewne kup motocykl nie bity, sprawny i nie kradziony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsx750f - motocykl ma już troche mocy a cena nie powala na kolana - 6 tyś i można wyrwać dobrą sztukę. troche dokładasz do gs i jest jak znalazł. z tego co patrzyłem to nic innego. bandity minimum 7tys a za 7,5 juz mozna porysowaną F2 szukać. Sam mam taki sam problem - co po dr 650 rs, szukam czegos w granicach 100KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po gsie przesiadłem się na ........... XX :lalag: Ale na poważnie myślałem też o VFR 750 (tańsza) lub 800. Są to bardzo udane konstrukcje :banghead:

Cabaniero ma rację musisz się określić, a potem zrobić wszystko, aby nie kupić złomu po dzwonie.......to jest najważniejsze!

Edytowane przez marciolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...