Skocz do zawartości

Honda CB 450


Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła chwila w której chce kupić wreszcie jakiś motocykl. Jak to zwykle bywa w większości przypadków pieniędzy za dużo nie mam :) . Dysponuje kwotą do 4tys. Przeczytałem kilka tematów i stwierdziłem że Honda CB nie była by złą

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M482406

 

dziś byłem oglądać ten motocykl. Po obejrzeniu (trochę się orientuje) żadnej rewelacji nie było jednak sprawa z nim wydaje mi sie trochę podejrzana. Innych przedni błotnik zarysowany prawy tłumik i na dodatek przebieg 26tys z hakiem :D . Właściciel kupił go jak był nie na chodzie z czestochowy i powiedział że wymienił moduł bo motor miał problemy z elektryką. Dziś jak go oglądałem(nie było właściciela jakiś ktoś mi pokazał) zecydowałem sie odpalić motor zajarzył od razu i zgał bo mu zapomniałem odkręcic kranika :biggrin: . Ale nie próbowałem ponownie bo nie będę uprawiał samopasu.

 

Teraz takie pytanie do was może trochę głupie ale czy wg was na jak wielka jest możliwość że motor jest trefny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak masz wątpliwości to poco sie pchasz na siłę w to moto?

Chcesz, żeby Ci tu ktoś na pisał "nie, na 100% jest ok, bierz w ciemno" ?

 

Jak dla mnie po pierwsze przebieg jest nierealny całkowicie ale to jest standardowa ściema, poza tym jeśli czujesz, że właściciel coś kręci to odpuść sobie i tyle.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz jakies watpliwosci to sobie odpusc(chociaz wiem ze z malym budrzetem trudno cos znalezc i trzeba by wiekszosc odpuszczzc;-\) ale jak masz potem w to inwestowc to tez lipa,ale proponuje poczekac moze pojawi sie na dniach inna ciekawa oferta.nic na sile jak to mowia

Edytowane przez sylikat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak masz wątpliwości to poco sie pchasz na siłę w to moto?

Chcesz, żeby Ci tu ktoś na pisał "nie, na 100% jest ok, bierz w ciemno" ?

 

Jak dla mnie po pierwsze przebieg jest nierealny całkowicie ale to jest standardowa ściema, poza tym jeśli czujesz, że właściciel coś kręci to odpuść sobie i tyle.

Pozdro.

 

 

nie tyle co nieoryginalny co poprostu sie przekrecil :buttrock: co jest prawdopodobne zwlaszcza w takim wiekowym moto ze nawet 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dodam coś od siebie, najlepiej oglądać motocykl z zaprzyjaźnionym mechanikiem albo z kimś kto zna się na motocyklach (nie wiem może się znasz na 4t), ja tak nie zrobiłem i pod chwilą przypływu emocji kupiłem "padlinę" choć tanio ale już 2 razy więcej wjeb.... kasy, gdybym spokojnie poczekał dłużej poszukał, może i bym kupił coś lepszego. A jeśli ta Honda CB 450 nie stuka, nie puka, nie rzęzi, sprzęgło się nie ślizga, czy też nie kopci i trzyma obroty to może i dobra być nie wiem nie oglądałem.Ja dostałem już nauczkę na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche obok tematu ale te hondy cb 450 nie sa bardzo popularne na naszym rynku wiec moze byc problem z czesciami. Zastanow sie jeszcze nad yamaha xj 600 (ta starsza). Duzo wiecej mocy, duzo czesci a kasa podobna. Za 4000 zl mozna nawet kupic xj 900 a to ma juz prawie 100 kucy, ale to tak na marginesie :icon_question:. Jesli przesiadasz sie z simsona to nie polecam.

 

P.S. Kazdy chwali swoje moto :evil:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a co to za sprawdzanie moto - "odpaliłem i zgasł"? :biggrin:

Załatw sprawę porządnie - zagadaj z właścicielem, jeżeli sam nie potrafisz dobrze ocenić stanu umów sie na wizytę w warsztacie (byle nie wskazanym przez właściciela moto :lalag: ). 4 kawałki to niemało kasy i spokojnie dostaniesz za to np. kilka lat młodszego GSa - może bardziej się opłaca? GSów jak mrówków, na bank się coś znajdzie :flesje: Nawet sprowadzić można próbować.

Jeżeli jednak okaże się, że ta CB to spoko sprzęt - wytknij sprzedającemu każdą minimalną usterkę, zbij cenę na ile się da i bierz :wink:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę przepatrzyłem z GS boje się że mi się szybko znudzi a CB jest mocniejsza widziałem na allegro jedną z Będzina dzwoniłem do niego i widać że porządny gościu powiedział że przebieg jest 70 tys (w morde duży nie :icon_twisted:)

ale wymienił tłoki i pierścienie w serwisie i kilka innych części min sprzęgiełko rozrusznika.

 

http://moto.allegro.pl/item221435731_super...a_cb_450_s.html

 

wydaje mi się że lepsza niż ta z radomska a skoro w serwisie robił to i raczej ma na to książkę lub jakieś rachunki bo tego już nie zdąrzyłem dopytać.

ta mi sie jeszcze bardzo podoba ale trochę na to można krzywo patrzeć

http://moto.allegro.pl/item223644249_honda...1_motocykl.html

 

chodź tak jak mówił komandosek do 4tys to co liczyć na jakieś cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę przepatrzyłem z GS boje się że mi się szybko znudzi a CB jest mocniejsza

 

 

ale się napaliłeś na te cb 450. Nie wiem jak Ty wypatrzyłeś, że CB jest mocniejsza. Jak czytam ich specyfikacje to czarno na białym widać, że GS ma 6 koników więcej :icon_twisted:

 

Z argumentem 'boje się że mi się szybko znudzi' nie będę w ogóle polemizował, bo jakiś z czapy jest ;)

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś, siedziałeś, przyspieszałeś, na jednym albo drugim moto?

Mam wrażenie, że wybierasz motocykl w najgorszy możliwy sposób - siedząc przed kompem i patrząc ze zdjęcia.

 

Co masz na myśli, że Ci się znudzi? Chodzi o kolor czy jak ?

 

Ja się też napalałem na różne moto "ze zdjęcia" to tamo owamto ale na szczęście koledzy mnie na dobrą drogę wywiedli ;)

"Podoba mi się bardzo" to połowa sukcesu. Przymierz się do motocykla jednego, drugiego bo może się okazać, że będziesz czół się na nim jak na taborecie i co wtedy ?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...