Skocz do zawartości

Dominator a zawracanie w miejscu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja! niewiem dlaczego ale nie potrafie obrucic dominatora w miescu, za kazdym razem moto prostuje mi kiere i sartuje do przodu... niewiem czy jest to kwestia tego ze jest za ciezki i niemam tyle sily zeby sie zaprzec noga czy poprostu robie to zle, wsumie to chyba najbardziej trywialna sztuczka ale zachu mi nie wychodzi.... moze cos doradzicie, oiszecie jak to zrobic najlatwiej?

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie,da sie,trzeba tylko dodać odpowiednio dużo gazu i odpowiednio przechylić,też mam nowe kostki od niedawna,poprostu więcej manetke odkręcam.Fakt,fajnie to wygląda i stosunkowo łatwe,proponuje poćwiczyć na asfalcie,normalnie dziewczyny majtki przez głowe ściągają :)

Edytowane przez Doozer

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko problem w tym ze niemam kostki tylko heidenauke k60, fakt nie nazekalem na przyczepnosc tej opony ale proby przeprowadzalem w glebokim pachu na zwirowni i sokniczylo sie tym ze moto lezalo na boku :notworthy:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugim komplecie mam k60 na tyle i ci powiem że ciężko, moto prędzej stoi w miejscu niż robi bączka , na asfalcie z piaskiem jest o wiele łatwiej ale znowu jak się zakręci to ciężko przestać :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugim komplecie mam k60 na tyle i ci powiem że ciężko, moto prędzej stoi w miejscu niż robi bączka , na asfalcie z piaskiem jest o wiele łatwiej ale znowu jak się zakręci to ciężko przestać :icon_mrgreen:

 

no dokladnie, stoi i mieli..., mysle ze jak troche pocwicze to bedzie sie dalo, a na asfalcie wole nie prubowac bo jak mi sie moto polozy to plastiki moga oberwac:D

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAGO nie jestes sam :icon_mrgreen: niestety ale to jest ciężki kloc tak jak moja LM i jest kłopot z obrotem :buttrock: ale ja jak pobawiłem się pare razy na żużlu to zaczeło całkiem dobrze wychodzić, a więc praktyka czyni mistrza :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAGO nie jestes sam :icon_mrgreen: niestety ale to jest ciężki kloc tak jak moja LM i jest kłopot z obrotem :) ale ja jak pobawiłem się pare razy na żużlu to zaczeło całkiem dobrze wychodzić, a więc praktyka czyni mistrza ;)

 

no niestety jest, trzeba sie niezle ponapinac zeby szybciej pojechac w terenie, ale i tak jestem zadziwiony ze domi naprawde daje rade :P

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki macie problem. Ja krecilem bączki zarowno na asfalcie jak i na mokrej trawie, suchej trawie, na asfalcie z piaskiem czy tez na ubitym piasku i to na KAWASAKI GPZ 500. A najefektowniej wychodzilo na kostce brukowej pod Lidlem:D:D:D MIODZIO :icon_mrgreen: Musisz sie przechylic dostatecznie i wystarczajaco duzo gazu dac (w tym przypadku im wiecej tym lepiej) . Moto samo pojdzie. No wentualnie lekko mozesz pomoc sobie nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...