Skocz do zawartości

DragStar 1100


cezsek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam prośbę. Czy ktoś z okolic Poznania mógłby rzucić okiem na ten sprzęt: klik

Mam zamiar go kupić, ale przejeździłem już ponad 1.500 km w poszukiwaniu odpowiedniego motonga i ciągle to samo: "idealne" :icon_razz:

Mógłby ktoś?

Duuuuuuże piwo przy najbliższej okazji (Kletno, Borki... etc.) :icon_mrgreen:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zjezdziles juz tyle kilometrow a wszedzie "nowki' sztuki, to ................ nie pomyslales aby np. do UK po motor pojechac ???

Za ta kase to kupujesz sprzeta z 2001-2002 roku.

Pomysl nad tym a chetnie Ci pomoge. Jakby co, pisz na PW. :icon_mrgreen: :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę...

A skoro już przy myśleniu jesteśmy... niespecjalnie widzę różnicę pomiędzy rokiem 2000 a 2001. :icon_mrgreen:

Wziąwszy jeszcze pod uwagę te wszystkie ceregiele z transportem, załatwianiem formalności, tłumaczeniami, etc... trochę mi się odechciewa.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/YAMAHA-XVS1100-DRAGS...1QQcmdZViewItem

 

Chociazby to a pojdzie za 3100 funtow co Ci daje: 3100 x 5.5 = 17500

 

http://cgi.ebay.co.uk/2001-YAMAHA-XVS-1100...1QQcmdZViewItem

 

Albo to. Pojdzie za podobna kase :icon_mrgreen:

 

http://cgi.ebay.co.uk/2000-RED-YAMAHA-XVS-...1QQcmdZViewItem

 

Albo to. Podobnie.

 

Szybkie przyklady a sprzety masz pewne. Fakt ze wygodniej Ci kupic w Polsce, ale .......... :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewne" bo co?

W polskich ogłoszeniach też są wszystkie "idealne" tyle, ze do Anglii jest troszkę dalej, żeby obejrzeć "idealnego" sprzęta :icon_evil: .

Ja kupiłem dzięki pomocy Prałata, inaczej dłuuuuuuuuugo bym się bujał. Napisałem posta, że "jakby ktos znał jakiegoś pewnego Draga, to niech da mi cynk" i załapało. Prałat się odezwał, że kumpel chce sprzedać i w tydzień było "po zawodach". A nie uśmichało mi się ponad 300 km jechać oglądać kolejnego"idealnego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze co innego jak Ci znajomy nagra sprzeta ze "pewny" :) :wink:

Ja w jUKeju z ebaya kupilem trzy i wszystkie byly :lalag:

 

A ja kupiłem chyba z 4 w Polsce i też były ok (z jedym małym nie rzutującym na dalszą eksploatację wyjątkiem). O czym to świadczy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szybkie przyklady a sprzety masz pewne. Fakt ze wygodniej Ci kupic w Polsce, ale .......... :)

 

Skąd wiesz, że są pewne? Oglądałeś? Jakie jest twoje doświadczenie z mechaniką motocyklową?

Sądząc po twoich postach (m.in. na temat wypruwania wydechów i stuków w silnikach Drag Starów), to o konstrukcji silników spalinowych wiesz niewiele…więc dlaczego na twoim zdaniu można polegać?

Dlaczego sprzęt z Polski jest gorszy niż z Anglii?

W Polsce taki Drag Star to w pewnym sensie luksus, a w takiej Wlk. Brytanii to niedrogi moto… Kto więc będzie bardziej dbał o sprzęta? Angielki rolnik czy polski właściciel, który raczej do biednych nie należy skoro kupuje moto za 30 klocków?

 

Chyba ktoś chce tu zarobić na sprowadzaniu motocykli z Wlk. Brytanii…

 

A co do podanych linków, to poza tym, że na zdjęciach o niskiej rozdzielczości nic nie widać, to:

- Pierwszy moto: jest w Irlandii (Cork). Kto go tam obejrzy?

- Drugi: stan daleki od ideału… Rzeczy takie jak chrom na szprychach to odeszły już dawno w niebyt…Śruby od tarcz też jakieś zardzewiałe…

- Trzeci: od handlarza; ma jakieś dziwne przypalenie na tłumiku od tylnego cylindra…Ciekawe dlaczego? Czy od sakwy, czy coś jest nie teges?

 

Ja bym tak szukał motocykla w Polsce NIE OD HANDLARZA. W miarę nowym motocyklu jak np. Drag mało osóbrobi patenty takie jak w kilkunastoletnich sprzętach... Mam znajomych motocyklistów we Włoszech i Hiszpanii i nikt z nich nie trzęsie się tak nad moto jak wielu z nas... Jak to mi jeden z Włochów powiedział - jakby miał MV Agustę, to może by ją pucował...a mając Honde CBF, to po prostu jeździ i tyle...

Ten akurat trzaska rocznie kilkanaście tys, km., więc jak widzę te sprzęty z małymi przebiegami, to mi się śmiać chce :P

 

PS.

Zbieżność faktów zupełnie przypadkowa, ale ja chcę sprzedać swojego Drag Stara 1100 :)

W tym tygodniu wystawiam aukcję na allegro i może na ebaya.

 

Sprzęt w 100% pewny. Można sprawdzić i obejrzeć zdjęcia jak wygląda w środku i jak powstawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już sprzedany http://www.allegro.pl/show_item.php?item=218952564 ale za ten motocykl moge ręczyc, warto zadzwonić i się spytać.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Seba

Witajcie koledzy-dragowicze

 

Podpisuję się pod info wyżej, Drag Star wskazany link wyżej przez Sebę jest mi znany osobiście od roku-dwóch, jeżdzi nim nasz kolega z byłego CYC-a, Sławek, nadal się spotykamy i oczywiście m.in. podziwiamy nasze moto. Warto!!!!

 

Józek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem chyba z 4 w Polsce i też były ok (z jedym małym nie rzutującym na dalszą eksploatację wyjątkiem). O czym to świadczy? :wink:

 

O tym ze w Polsce jest tez OK :lalag: :icon_mrgreen:

Tylko ze w jUKeju wiekszy procent tego OK :clap:

 

Chyba ktoś chce tu zarobić na sprowadzaniu motocykli z Wlk. Brytanii…

 

Jak zuwazyles, ja pokazuje przyklady sprzetow z UK i zapraszam chetnych aby im POMOC w kupnie a nie handluje motocyklami. Nie interesuje mnie to. Juz jest na forum jeden kolega co handluje sprzetami z UK :notworthy: :lalag:

I jesli szukasz uzywanego motocykla w zajebistym stanie i takie rzeczy jak troche chromu odpada to juz nie teges itp. to sorry, szukaj TYLKO wsrod znajomych tak jak podal linka Seboka albo jak Ty.

Togo ze sie nie znam na mechanice bo mechanikiem nie jestem to fakt, ale jak kupuje sprzeta to jede, ogladam, male smiganko i z trzech motocykli na trzy kupione wszystko jest na 5 z plusem, wiec 100% pewnosci ( jak na razie oczywiscie bo miny sa wszedzie ). Wiec swoje wiem i wiem na co przy kupnie zwracac uwage. Poza tym, mam dwie sprawne rece, maly warsztacik w garazu i potrafie przy motocyklu sam troche popracowac i go doczyscic a nie szukac wypucowanej maszynki tylko na pokaz.

Wiadomo ze bardzo duzo sprzetow z Anglii to sprzety stojace caly czas na dworzu, narazone na deszcz, rdze i szybkie niszczenie.

Albo kupujesz tanio uzywany sprzet do dopracowania, albo nowke z salonu.

Innej opcji nie widze, wiec nie czepiaj sie :evil:

ps. Jak sprzedam swojego Draga tego co mam teraz to tez z ebaya kupuje 1100. :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już sprzedany http://www.allegro.pl/show_item.php?item=218952564 ale za ten motocykl moge ręczyc, warto zadzwonić i się spytać.

Sprzedany, niestety...

Też brałem go pod uwagę.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...