Skocz do zawartości

Opolscy motocyklisci


kriszx-6r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

heh ja bynajmniej nie mam tych korbowodów :) a co do nas z opolszczyzny może kiedys sie zjedziemy,ale tu już nie moja głowa niech ktos starszy kombinuje ;)

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - przyjedźcie na "weekend tuningowy z 4tun" 1-2.08.07r do Nysy :banghead:

Impreza co prawda poświęcona głównie tuningowi, ale jest na co popatrzeć a i "motórów" jest sporo, dużo złocistego trunku, dobrej zabawy i dobrej muzyki :icon_twisted:

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj Daniel..... jesteśmy z tej samej okolicy a ja cie nie czaje...czym jeździsz konkretnie?? odezwij sie----ups :/ przepraszam ja jestem do ciebie gówniaż sorka za ton ...

Edytowane przez Brylu 1989

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja napiszę PM do Dominika

 

UPDATE:

Napisałem i to dostałem w odpowiedzi:

Cześc

Sprawa ma się bardzo podobnie z Siedlcami, o które ktoś wystąpił ostatnio.

Zaproponowałem wtedy takie rozwiązanie i teraz też tak proponuję zrobić:

załóż temat w Zlotach

postaraj się wybadać, ile osób jest z tego terenu

postaraj się jakoś zintegrować to środowisko

jeśli będzie około 20 osób zainteresowanych, już możemy myśleć o dziale.

oczywiście jako inicjator będziesz tam dowodził.

pzdr

 

Więc panowie, zapraszać motonitów z opolskiego, aby zaczęli udzielać się w tym temacie, to może coś z tego wyjdzie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No, nieładnie cytować prywatną korespondencję! :)

Tak czy owak sprawa ma się właśnie tak - pozostałe działy z Zlotach powstawały nie na siłę, tylko właśnie z powodu potrzeby - było sporo użytkowników z tego samego regioju, latających razem, więc żeby mieli porządek, dostali swoje działy.

Tu może być podobnie, po prostu określcie się ilu Was jest, czy razem jeździcie itd.

Piotrek ma predyspozycje do integrowania ludzi, więc możu mu się ta inicjatywa udać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...