Skocz do zawartości

Jaka to firma tłoka?????


tomasz90skomra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądałem oferty i znalazłem ogłoszenie na otomoto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M204800

 

Rzuciłem okiem i tu pierwszy postęp. otóż na czerwonym opakowaniu tłoka od hondy nsr125 std widnieje logo(zobaczcie coś jak literka "V" w takim kwiatku). Myślałem 3 dni zanim sobie przypomniałem gdzie je wcześniej widziałem>>>>>

 

Otóż to samo logo znajduje się na moim starym tłoku od gt 80!!!!!:biggrin:)))))))

Myśle że teraz napewno będzie łatwiej znaleźć niestety nie wiem nadal jaka to firma zobaczcie ten link i dajcie znać jak rozpoznacie

Będzę bardzo wdzięczny :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za logo ale na moim pudelku od Yamahy rowniez widnieje ten znaczek. W nim widac tak jakby litery KH, jednak nie wiem co to znaczy :/ I jeszcze jedno - to pudelko od standardowego tloka, zaden PROX, itp. Sadze wiec ze to znaczek wlasnie do fabrycznych, slabszych tlokow. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zrobie zdjęcie jak tylko wezmę od kumpla kabel usb. Nie rozpoznaje nikt z was tego opakowania tam mają w ofercie więcej takich w czerwonych opakowaniach też na innych zdjęciach.

 

Na tych pudełkach jest to logo "V" w kwiatku i napisy:

przykładowo For Honda, Piston Kit, Part no. Nsr125 std

 

Pomóżcie mi ktoś:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesty ch*j nie tłok!! nawet tego ne kupuj! wytrzymałość tego tłoka przy normalnej jeźdize to 3 miesiące, potem zaczynają tracić kompresje

For Honda, Piston Kit, Part no. Nsr125 std itd to własnie napisy z tajwańskich opakowań tłoków, dostępnych w agmocie almocie , i wielu innych sklepach internetowych za połowe tej ceny, bo to badziewie z puszek po coli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tłok formy position, pakowany w takie biale pudelka jedynmie z malym napisem rozmiaru tloka.

 

zrobilem juz na nim ponad 5 tysiecy kilometrow, teraz stukam szosty, a w czwartek jade w dosc daaaaleka trase... chyba jakis wyjatkowy jestem. z tym, ze docieralem 2 tysiace km. jezdze na midlandzie.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie tloczek firmy prox jest w miare tani i dobry ( do rg 80 koszt kolo 200-250zl ) zagadaj do seba moto www.seba-moto.pl chyba taki jest jego adres www jesli nie to wejdz w google i wpisz seba moto i napewno znajdziesz

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tajwan, ja taki wsadzilem do dt sam osobiscie zrobilem na nim 4tys km i terazniejszy wlasiciel zrobil z 1-2 tys motor chodzi nie ma problemow z odpalaniem jak zimny nie stuka i dobrze jezdzi MAAAGIA?

 

wsadzilem tez tlok piston do hondy mtx 80 r2 sprezanie bardzo dobre zrobione na tym tloku przez nowego wlasciciela okolo 300km i nadal chodzi MAAGIA?

 

gdyby te tloki pekaly i byly by do dupy to napewno by ich nie sprzedawano... ja jestem z pistonow zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze, że delikatnie zboczyliście z tematu :icon_question: . Szkoda bo nie chodzi mi o to ile na nim silnik pochula ani wasze przeżycia z tajwańskimi tłokami:(

 

Może znajdzie się ktoś kto poda mi tylko nazwe tej firmy albo jej stronę bo tylko o to mi chodzi.

 

Dam dokładne zdjęcie opakownia o które mi chodzi: http://www.bikepics.com/pictures/990329

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...