Skocz do zawartości

a gdzie ten stunt?


pushek_CBR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie sie orientuje dlatego mowie wlasnie ze sztuka jest wejsc ale nie na flaku wtedy jest trudniej :icon_mrgreen:

plus wieksza zebatka z tylu i juz wogole moto nie chce opadac

 

no wlasnie widac jak sie swietnie orientujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pushek_CBR wrzuć swój filmik w którym widać twoją gębe, wchodzenie i odpalanie moto. Potem twoje wyczyny :icon_mrgreen:

 

W sumie takie zdjęcia to ja też moge sobie zrobić :biggrin:

 

ależ takie rzeczy to można sobie samemu, nie trzeba na "erę" czekać...

http://landzone.fpp.pl/thesims/index.php?P...k_cbr.avi&DIR=1

:icon_mrgreen:

jsz

 

ps. nie oglądałem. jeszcze :icon_mrgreen:

hahahaha nie moge z tego filmiku.

 

 

Moim zdaniem 900RR wkręca sie inaczej na obroty.

 

Możliwe że pushek_CBR jechał na tym pierwszym moto :icon_mrgreen: - NSR :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa ludzie ten filmik to jest z przed 2lat, i z tego co pamietam to jego jest to cudo co jedzie jakio drugie i ogolnie byl to zlepek 5 motocykli-wisial na allegro byl temat na forum, przez ten okres mogl sie czegos nauczyc i motocykl zmienic 5 razy, a po 2 widzialem jakies jego filmiki i fotki i niezle daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ takie rzeczy to można sobie samemu, nie trzeba na "erę" czekać...

http://landzone.fpp.pl/thesims/index.php?P...k_cbr.avi&DIR=1

:icon_mrgreen:

jsz

 

ps. nie oglądałem. jeszcze :icon_mrgreen:

O co tu chodzi...? :icon_mrgreen:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o co ty sie lemurze do mnie przyczepiasz

 

co ci nie pasuje

 

tobie chyba cos pod czaszka nie pasuje. piszesz bzdury bo nie masz pojecia na temat stuntu i jeszcze sie przechwalasz ze sie orientujesz

 

BTW spusc troche powietrza, zaloz duza zebatke i wrzuc na forum fotki jak pieknie latasz na kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde wjazd na amicje ci zrobilem bo nie wchodzisz na kolo ? , nie musze robic bo na 300 kilogramowym moto to raczej nie proste, a i nie wiem jak bym musial podlubac w kardanie, jednak widze bo znam paru gosci co smigaja naprawde konkretnie i sami mowia ze jak sie ma zebatke i popuszczone powietrze to podniesc moto do gory nie jest ciezko, nie mowie ze jazda na kole to blachostka, ale poderwanie przodu jak sie ma tylko wyczute moto, nawet bez zebatki i spuszczonego powietrza podrywalem horneta wiec co ty mi tu bedziesz wygadywal banialuki, myslisz ze stary to precel, jezdzi z fredzlami i wogole sie nie zna, ale akurat nigdy stuntowcem nie bylem jednak wiem widze i sie dowiaduje, wiec mnie tu nie atakuj

nic sie nie przechwalam, zreszta co to za chwalenie pff, mnie to nie rajcuje bo nie umiem tak, jakbym umial by mnie cieszylo, nie umiem bo mam juz inne moto i nie nadaje sie do tego

nie probuje bo nie mam odwagi zaryzykowac

ot cala filozofia

jednak nie trzeba jezdzic na kole by sie orientowac

nie napisalem ze umiem wiec mi tu niepiernicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde wjazd na amicje ci zrobilem bo nie wchodzisz na kolo ?

 

no i tu mnie masz. faktycznie ledwo co moge kolo od gleby oderwac - zobacz sobie moj avatar

 

nie napisalem ze umiem wiec mi tu niepiernicz

 

wlasnie sie orientuje dlatego mowie wlasnie ze sztuka jest wejsc ale nie na flaku wtedy jest trudniej smile.gif

plus wieksza zebatka z tylu i juz wogole moto nie chce opadac

 

taka proscizna a ty nie umiesz? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pushek swoim postem głównie "marketinguje" badboyz.pl :icon_eek:

 

A poza tym to Pushek, nie masz już piętnastki, choć swoją drogą wcześnie zacząłeś. Tylko uważaj z takimi wypowiedziami. Pamiętaj, że ludzie z różnym doświadczeniem czytają to forum. Ktoś spróbuje i się wy..bie, co zresztą i Tobie się zdarzyło.

 

Hmm, czytając takie wypowiedzi zastanawiam się, dlaczego puszkarze nie "gumują" na dwóch (dowolnych) kółkach? Ktoś wie? :buttrock:

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czytając takie wypowiedzi zastanawiam się, dlaczego puszkarze nie "gumują" na dwóch (dowolnych) kółkach? Ktoś wie? :lalag:

 

a wiesz, ze to jest myśl..? teraz wypadałoby wjechać na ambicję wszystkim tym motocyklowym kaskaderom, żeby zaczęli ćwiczyć na furmankach :) no niech pokażą światu, że nie tylko na flaku z tyłu i zębatce formatu pizzy potrafią postawić sprzęta :wink:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taka proscizna a ty nie umiesz? :notworthy:

 

hmm nie wiem co z toba kolego, czy nie umiesz zrozumiec ze napisalem ze poderwanie na kolo sportowego motocykla nie jest wielka sztuka, natomiast jazda na kole i zapinanie kolejnego biegu to juz tak ?>

ciezko ci to zrozumiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...