Skocz do zawartości

Oszukać przeznaczenie


modem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No witam, synek żyje, ja żyję, przód motocykla nie żyje. Do teraz nie mogę się pozbierać

wczoraj wracając z moim 5 letnim synem ze zlotu w Debrznie ( mieszkam 30 km od Debrzna) z Tira z którym się mijaliśmy wypadł młodek lub jakiś pręt, który odbił się od asfaltu i udzerzył w naszgo Bandita.

Siła była tak potężna że połowę przodu ścieło, wszystko wygląda jakby zostało poodkręcane, tam gdzie były zegary i obudowa wystaje tylko kabel z kostką, brylok od kluczyka przy stacyjce ucięty, a owieka znikneła bez śladu,

Wszytko widziała moja żona która jechała autem za nami. Sprawdziłem czy z małym wszystko w porządku, zostawiłem go z żoną i popędziłem szukać Tira, złapałem go i darłem na niego mordę z 10 minut. Gościu nawet nie próbował zaprzeczyć, że coś mu wypadło. Policja na miejscu nie mogła uwieżyć jak to się stało i gdzie są części z mojego motocykla,dopiero jak emocje opadły dotarło domnie jakie miałem szczęście.

Syn siedział przedemną, wystarczyło aby młotek przeleciał pare centymetrów wyżej i nawet nie chcę myśleć co by się stało, na szczęście ucierpiał tylko jego kask.

Cała sytuacja z młotkiem wyglądała jak scena z filmu oszukać przeznaczenie, i mam nadzieje że je oszukałem.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciarki mi po plecach przeszły kiedy to czytałem ... , ale według mnie wożenie 5 letniego syna na motocyklu to trochę niezbyt dobry pomysł , a zwłaszcza jeśli piszesz , że z tyłu jechała Twoja Żona autem , no ale tak czasami jest , że nawet na prostej drodze może nas coś czasami zaskoczyć , pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żonę trudno było uspokoić,

Dzisiaj oznajmiła że motocykl ma być sprzedany

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Historia rzeczywiście rodem z piekła...słowo CUD wydaję się być tutaj najbardziej trafne...A co z gratem, da się go jeszcze reanimować czy jest zabity? Powodzenia w przyszłości, aby taka sytuacja NIGDY nie miała więcej miejsca...

 

POZDRAWIAM

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Historia rzeczywiście rodem z piekła...słowo CUD wydaję się być tutaj najbardziej trafne...A co z gratem, da się go jeszcze reanimować czy jest zabity? Powodzenia w przyszłości, aby taka sytuacja NIGDY nie miała więcej miejsca...

 

POZDRAWIAM

 

dzięki

grat nadaje się do naprawy, ale wszystko zależy teraz od PZU

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co dostaniesz kase z ubezpieczenia ?

za wiezienie dziecka z przodu dala ci policja mandat jak weryfikowali wszystko ?

no i musiales niezle napierdzielac z tym dzieckiem chyba i tir pewnie tez nie mniej

 

 

A dlaczego nie mam dostać kasy z ubezpieczenia?

wożenie dziecka z przodu jest zgodne z prawem, a policja wszystko zweryfikowała

a żeby zapierdzielać ze swoim dzieckiem musiałbym być wielkim kretynem!!!!

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żonę trudno było uspokoić,

Dzisiaj oznajmiła że motocykl ma być sprzedany

 

a co winien motocykl ???

 

jakbyś nie jechał moto tylko samochodem to w takim przypadku mogłoby być nawet gorzej - młotek wpadłby Ci do środka przez szybę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslec ze wracalem ta sama trasa przed lub po Tobie , strach pomyslec ze moglo sie cos takiego stac. Dobrze ze jestescie cali i zdrowi . Najgorsze ze moze takie cos spotkac kazdego z nas, dzis akurat pogoda pozwalala na jazde z wiekszymi predkosciami , sadze ze ta 80tka Was uratowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy chcecie do tego że wziął dzieciaka na moto?? Kurde sami byście chcieli aby wasz syn sie zaraził motocyklizmem. Nie rozumiem, teraz problemy bo coś się stało, jest takie powiedzenie że jak bys wiedział że się przewrócisz to byś się położył. Tak samo w tej sytuacji, jak modem, gdyby wiedział że dostanie z młotka nie jechał by w ogóle tą trasą. Proste!! Współczucia, miałeś wiele szczęścia. Ale myślę że moto nie sprzedasz :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...