Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedna sprawa...

Czuje male wibracje, wiem, ze x11 ma jeden walek wyrownowazajacy w odroznieniu od xx i mysle, ze moze to byc spowodowane tym, ale moge sie mylic.

Nie sa to jakies duze drgania - ma ktos jakis pomysl?

z tymi drganiami to sprawa wygląda tak jerzeli drzą lusterka lub szyba są dwie opcie albo opona ma góry idoły i to było w moim XX albo jak kolega pisał łozysko na kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

Ma ktos jakies fajne wydechy do swojej x11 albo blackbirda - szukam czegos fajnego zeby zalozyc...

Witam Świeżak1100 sprzedawał ostatnio yoshimury i miał miec nową dostawę

Ja na takie spotkanko bym się pisał aby do konca sierpnia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat stary ale tak się składa, że posiadam x11 dwa lata+ i chcę dodać kilka uwag.

hamulce, stabilność w łukach i na wprost super, dnamika świetna bez względu czy jdę sam czy z pasażerką, pozycja:ciut za mocno podgięte[mam178] oraz rozchylone nogi[bardzo szeroki zbiornik paliwa] pochylenie na kierownicy wyciągnięte[podobne jak na sportach] mnie to odpowiada, mam dobre wyczucie przedniego koła,o wiejących huraganach nie piszę ponieważ na "golasach" to norma. 11-tkę używam turystycznie dlatego zamontowałem szybę oraz kufry boczne2*36 może ktoś powie,że takie użytkowanie tego typu motocykla to porażka ale było to celowe posunięcie i jestem zadowolony. A odnośnie spalania moi przedmówcy pisali jakieś astronomiczne wartości i nie bardzo wiem skąd je wzieli. Moto rocznik2000 na wtrysku wyregulowane pali od 5.8do 6.8 . Z pełnymi kuframi+pasażerka prękość przelotowa120~140km/h [tankuję zawsze pod korek i przeliczam] NIGDY!!! nie spalił więcej niż 6.2 na stuwę. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy 11-ek! ,jeśli macie pytania piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie spalania moi przedmówcy pisali jakieś astronomiczne wartości i nie bardzo wiem skąd je wzieli. Moto rocznik2000 na wtrysku wyregulowane pali od 5.8do 6.8 .

 

z zycia kolego, z zycia :bigrazz: , ja nigdy ponizej 8 nie zszedlem, nie wiem moze nie umiem jezdzic :)

ale tak mam, a inne pytanie

jaki macie olej w lagach i co ile tzreba go wymieniac, bo ostatnio bylem u mechanika ktory wyregulowal mi luzy w glowce ramy i mowil o tym oleju, w zasadzie czuje ze jest zbyt miekki na wybojach i tak sie zastanawaim czy nie podjechac ponownie do niego? wiece moze ile tam oleju wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety już po urlopie.

Co do spalania, to zauważyłem że drastycznie spada wraz z wzrostem wieku kierowcy :bigrazz:

Za 10 lat mój X będzie palił ponizej 3 :biggrin: .

Wracałem sobie grzecznie (no prawie) dzisiaj trasą nr 7 i w pięknej miejscowości Witów miałem przygodę.

Jechałem za jakimś dużym busem, który skręcał w prawo, mijam go (już wjechał w uliczkę) a zza niego wyjeżdża "mistrzunio" seatem, skręcając w lewo. Ja go nie widziałem zza busa, on mnie też. Heble prawie do oporu (trochę jesczcze mokro było) i ..... - zabrakło mi z 1 m wolnego, przywaliłem w jego lewy tylny błotnik - na szczęście lekko - nawet się nie przewróciłem.

Oberwał głównie mój błotnik (po raz kolejny) - jest z carbonu (raczej nie do naprawy) i jak na niego patrze, to płakać mi się chce - historia nieszczęść tego motocykla (pojedynek z autobusem, ślepa baba na parkingu, mój ślizg i i dzisiejsze blizny:). Nie wiem czy go wywalić, czy zostawić na pamiątkę.

Po za tym odkręcił się kierunkowskaz ;)

Koleś stracił zderzak, kierunkowskaz i na błotniku jakieś ślady też chyba ma). Oświadczenie napisał (tzn. ja napisałem a on podpisał).

Do zalet zaliczyłbym jeszcze pancerny przód, a czy na pewno pancerny to się okaże w poniedziałek w serwisie, trzeba sprawdzić lagi i tarcze hamulcowe - na oko jest ok, z resztą do domu dojechaem o własnych siłach jakieś 110 km - jedzie i hamuje tak samo jak poprzednio.

Uważajcie na siebie, całe szczęście, że jechałem dosyć wolno i polecam Michelin Pilot Road 2 - nawet na mm się nie uślizgnęły na mokrym, mimo dość mocnego hamowania.

Jak ze spotkaniem, klaruję się coś, bo u mnie chyba wypadnie 2-3.08, po za tym weekendy nie zagospodarowane.

Przyczepności

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 litrów to on może spali jeżdząc do 90, ale nigdy nie sprawdzałem, tyle to 600 ccm mają problem sie zmieścić w 7 (przy odkręcaniu troszke więcej). To ile XX pali przy odkręcaniu troszke mniej? 4-5l ? Pozatym właśnie to wtryskowa wersja pali więcej i potwierdzi Ci to każdy kto miał je obie. Tutaj jest forum na którym każdy to stwierdza http://www.bikersoracle.com/blackbird/foru...uel+consumption

Basically they are the same.. slightly better MPG out of the carb one

I know for a fact that my 2000 FI model drinks fuel like a fish - apparantly the carbed version's better on fuel

but the carb'ed ones are better on fuel consumption

jest tam wiele postów na ten temat, ale żaden nie schodzi poniżej 7 litrów na 100 km a jeśli juz to napewno nie przy odkręcaniu troszke więcej. Ja mam dynojety więc pewnie pali podobnie do FI, ale minimalnego spalania na poziomie 7 litrów nie przeskoczysz odkręcając troche więcej, nie z silnikiem o takiej pojemności takiej masie i mocy a jeżeli zabierzesz owiewki będzie jeszcze gorzej

pozd

popieram kolege który pisze za XX na wtrysku pali w granicach 6-7 lit na 100 mówie tu o jezdzie w granicach 130-160 km\h sam jezdze xx z 99 rok wersia na wtrysku aco do spalania wersi na gazniku to tam spalanie zaczyna sie od 7 litr w Góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,odnośnie oleju w przednich amortyzatorach: w serwisówce 11-tki piszą 446 +/_ 2,5cm3 lub 164mm od górnej krawędzi rury, olej o gęstości10W. W mojej11 mam aktualnie zalany motul forkoil expert medium10W wszystko działa ok, ale ponieważ w poprzednich motocyklach zawsze zalewałem castrol to przy kolejnej wymianie 11dostanie castrol. Odnośnie pracy zawiasów, dla mnie w turystycznych przelotach w zasadzie ok choć nawet gęstośc10W prz naszych beznadziejny drogach jest wartością dużą. KOLEGA z tego co czytam taktuje Xa na sportowo więc polecam 15W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego KYLO za odpowiedz, zapewne jakos w tygodniu bede sie wybieral do mechanika wiec juz bede mial jakies informacje do dyskusji

pzdr

 

a odnosnie spotkania, trzeba cos ruszyc temat, z tego co pamietam ktorys z forumowiczow pisal ze jest w trakcie zalatwiania noclegow (nie pamietam gdzie ale nikt nie protestowal) wiec moze jakies konkrety mozna by bylo juz ustalac takie jak: kto jedzie , kiedy jedziemy, ile wolnego brac :icon_biggrin: ; najwazniejsze z tego co mi sie wydaje to to aby kazdy kto pojedzie zadeklarowal to

dopiszcie reszte jezeli cos wam przyjdzie do glowy ale chyba styknac sie wypada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

To ja pisalem o spotkaniu...

Jednak teraz mam troche na glowie, bo musze x oddac do jakiegos speca:( cos mi dziwnie silnik "szlifuje" jak schodze z wysokich obrotow - jakby odkrecila sie jakas srubka w okolicach baku lub chlodnicy?????, a poza tym ostatnio mialem lekki wypadek:( jak tylko sie troche pouklada to pchne sprawe dalej:)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Naprawde piekne moto..mozna sie zakochac od I wejrzenia.. :biggrin:

 

Trafil mi sie taki 2001 rok do kupienia za okolo 14 000 i gleboko sie nad tym zastanawiam.. :)

 

Podoba mi sie bardzo ale nie wiem czy sobie poradze z takim duzym motocyklem :/

 

Poza tym chcialbym zapytac na co zwrocic szczegolna uwage akurat przy zakupie tego modelu..?

 

Pozdrawiam i szerokosci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Poza tym chcialbym zapytac na co zwrocic szczegolna uwage akurat przy zakupie tego modelu..?

 

 

Wiele dolegliwosci ten model nie ma.

Sprawdz;

- lozysko glowki ramy

- napinacz lancuszka rozrzadu

- regulator napiecia

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...