Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :)

 

Cóż pisać .... stara miłość nie rdzewieje .... to już 9 lat od chwili kiedy miałem pierwszą X11 :) Potem kredyt na mieszkanie i takie tam - życie - sprzedałem moją czarnulę :(

 

Potem zabytki, różne 2 koła, 3 koła ( obecnie z dość dużą mocą :tongue: ) ale jednak ciągle w tyle głowy były wspomnienia kilkudziesięciu tysięcy kilometrów przejechanych X-em...

 

Ciągle mnie to męczyło - no i jest X11 nr 2 - wymaga trochę pracy ale cóż - tego się nie boję

 

Witam Ponownie

 

post-14494-0-21265200-1483091958_thumb.jpg

 

 

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem X-11-ki :bigrazz:

Moto w 100 % spełnia moje oczekiwania - moc, wygląd, prowadzenie i ta .......... MIODNOŚĆ tego moto :icon_mrgreen:

Ale z innej beczki ... Ktoś wgrywał mapę zapłonu od XX-a ??

Ile wtedy ma koni więcej ?? Jak z przyrostem mocy ?

Pozdrawiam Robert http://pl.youtube.com/watch?v=X3-9MwPlzpM

 

post-14494-0-33147400-1483091987_thumb.jpg

post-14494-0-69947100-1483091992_thumb.jpg

post-14494-0-15726700-1483091998_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podobno jeden X to za mało :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Czas na wyjazd do Rumuni więc namówiłem szffffffagra i kupił nareszcie porządny motocykl czyli X11 ;)

 

Jednak mam pytanie - podobno z Francji idą zdławione na 106 kucy X11..... To taka sztuka podobno - okaże się na hamowni za jakiś czas :rolleyes:

 

Panowie w jaki sposób były dławione nasze hondzinki ?

 

Pozdrawiam

 

 

post-14494-0-66433100-1488474563_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Spoko kolejny x11 ;) dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć ale blokują hondy na ECU. Jak coś obecnie mam ECU komplet mógłbym pożyczyć do spr ew odsprzedać ;).

 

https://goo.gl/photos/od6Csj4U3oQZn6rm7

 

Link do części jak by ktoś coś potrzebował

Nie mam :

 

Boczkow

Pluga

Błotnikow

Cewek

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polatane :) :)

 

Panowie kod błędu 25 to od czujnika spalania stukowego ? Moto zapierszegomaja aż miło ale F1 wyświetla błąd... Pomożecie ?

 

Ma ktoś linę do schematu instalacji elektrycznej ? didok mi nie działa -nie dochodzi napięcie do przełącznika - bezpiecznik ok bo reszta działa

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie - szykuje się do wyjazdu na Rumunię - szukam stelaży pod sakwy/kufry Może ktoś ma na sprzedanie dedykowane do x11? Jeśli nie - może macie dokładne foty oryginałów - zrobię sobie sam - nie chciałbym popełnić błędu przy robieniu - słabo by było w drodze zdziwić się że coś pęknie, urwie się itd :) Pomożecie :) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polatane :) :)

 

Panowie kod błędu 25 to od czujnika spalania stukowego ? Moto zapierszegomaja aż miło ale F1 wyświetla błąd... Pomożecie ?

 

Ma ktoś linę do schematu instalacji elektrycznej ? didok mi nie działa -nie dochodzi napięcie do przełącznika - bezpiecznik ok bo reszta działa

 

Dzięki

temat ogarniety - co dziwne to nie czujnik, wiazka a ................ LeoVince - dodatkowo stwierdzam wibracje moto od 140 w górę ....Podmieniłem wydechy na oryginalne (ble) i zero problemów, drżenia .... Cóż i tak władowałem moje basowe :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

temat ogarniety - co dziwne to nie czujnik, wiazka a ................ LeoVince - dodatkowo stwierdzam wibracje moto od 140 w górę ....Podmieniłem wydechy na oryginalne (ble) i zero problemów, drżenia .... Cóż i tak władowałem moje basowe :) Pozdr

po zmienie wydechu warto by zestroić moto.. znikną problemy z wibracjami i ogólni moto będzie zestrojone

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Rumunia zaliczona :) Później fotki i relacja jak nasze dwie X11 ( moja i śfagra ;) ) dawały sobie radę na winklach...

 

Niestety wczoraj wracaliśmy z innej wycieczki i hondzina odmówiła w 50% współpracy

 

Pomożecie ? Pali na 2 cylindry (tylko dwa kolanka gorące - pozostałem zimne ) - napięcie do cewki która powinna zasilać świece dochodzi,-po włączeniu zapłonu z manetki zapala się podłaczona kontrolka - niestety nic więcej się nie dzieje ....

 

Cewka podmieniona na dwie inne - bez rezultatu Czy nie powinienem szukać jakiegoś "impulsatora" czy innego ustrojstwa króre daje sygnały na cewwkę ?

 

Pozdrawiam



czy ten komp śmiga tylko z immo ? maxresdefault.jpg? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tak miałem na wiosnę wymiana cewki moto gada bez problemu. ? bo jeśli nie cewka, to sprawdź świece ja ostatnio miałem 2 pęknięte na tej co poszła cewka. Ogólnie które ci nie palą?

sprawdź wszystkie podciśnienia i kostki (o ile już nie zrobiłeś) sprawdź świece bo jeśli jest iskra i z zapłonem ok to kolejna sprawa to paliwo

Edytowane przez Goralx11

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewka podmieniona na dwie inne - bez rezultatu Czy nie powinienem szukać jakiegoś "impulsatora" czy innego ustrojstwa króre daje sygnały na cewwkę ?

Dokładnie tak.

Co prawda nie mam X11, ale prawdopodobnie masz 2 impulsatory. jak chcesz się upewnić to w większości moto można je miejscami zamienić i sprawdzić. Albo omomierz w łapę i porównaj oba. Jeżeli się będą różnić to jeden padnięty.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedzi - temat opanowałem - co dziwne po wymianie świec na nowe - moto lata .... Dodatkowo poczyściłem przepustnice, złacza w kompie itd ....

 

Pozdrawiam

 

p.s. dobrze że nie X nie padł na wyjeździe do Rumunii :)

 

 

post-14494-0-76264100-1504637627_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...