Skocz do zawartości

Twoja pierwsza gleba na moto


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się zbytnio na mercach , gustuje w Alfach , Roverach i Volvo ale było takie http://allegro.pl/mercedes-sl-perelka-full-i1571216295.html

a o gonieniu nawet nie pomyślałem, moto ważniejszy .

Cóż chyba czeka mnie przyśpieszony "tuning" moto czyli zdjęcie owiewek, założenie lampy od GS'a i zrobić z enduro nakeda ; ) coś jak na zdjęciu

 

 

 

A SL200 jakoś skojarzyło mi się z filmem :buttrock:

post-52502-0-85654300-1303663633_thumb.jpg

Edytowane przez Under
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji żeby nie zakładać nowego tematu to czy licznik od NSR 125 da się przypasować do Hondy varadero 125? czy będzie kłopot z instalacją?

viaderko też kręci się do 13 tyś

http://allegro.pl/zegary-licznik-obrotomierz-honda-nsr-i1560401173.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wśród nowo narodzonych :)

 

Polak mądr po szkodzie..

Dziś przejechałem się (samochodem) trasą na której miałem ostatnie i mam nadzieję jedyne spotkanie z sarenką, oraz lot wirowy zarazem, i jakoś od początku zakrętu noga odruchowo nie chciała przyspieszać.. Wzrok za to szukał sarenki celem zemsty :P

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Cóż chyba czeka mnie przyśpieszony "tuning" moto czyli zdjęcie owiewek, założenie lampy od GS'a i zrobić z enduro nakeda ; ) [...]

 

...a moze normalnie bys naprawil - tak, jak bylo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważył. Bywa.

A co Ty tak bronisz tego tępaka z mercedes-bęc? Jechał jak debil i szkód narobił, nic tylko pierdyknąć w łeb jak trza.

 

Szkod to sobie wlasciciel moto narobil, bo spanikowal i docisnal hebel, a okazalo sie, ze miejsca bylo na tyle, ze jeszcze mozna bylo sie przewrocic bezpiecznie.

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tak bronisz tego tępaka z mercedes-bęc? Jechał jak debil i szkód narobił, nic tylko pierdyknąć w łeb jak trza.

 

Taaaaa, mnie osobiscie zastanawialo by jak to wlasciwie bylo, SL 200 driftem.....

 

SLK 200 cieeeeeeeezko w drifta wprowadzic ( o ile wogole sie da ) a kolo po wypadku widzial na klapie SL 200.hmmmm, ciekawe, ciekawe

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważył. Bywa.

A co Ty tak bronisz tego tępaka z mercedes-bęc? Jechał jak debil i szkód narobił, nic tylko pierdyknąć w łeb jak trza.

Nieee tam, zaraz bronię.

Probuję rozpatrzeć sytuację z obu stron. Na pewno niefajne bylo to, ze zajmował wiecej niż 1 pas ruchu, co jest wg ustawy zabronione. Ale - patrząc realnie - kluczową rolę odegrała tu panika undera. Gdybym "szedł bokiem" po winklu autem - też pewnie średnio bym miał czas na patrzenie w lusterka i sprawdzanie, czy "tamten na motorze" przypadkiem paciaka nie walnął.

Co nie zmienia faktu, że gdyby nie mercedes pewnie nic by się nie stało.

Nie płakać kochani, nie płakać - jest lekcja bez uszczerbku na zdrowiu - bezcenne! Wsiadamy i jedziemy.

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza moja glebe zaliczylem na skuterze. 2 razy jednego dnia :bigrazz: . jechalem po super nowoczesnej blotnej drodze polnej i zsunelo mi kolo w taka koleine mniej wiecej glebokosci 30cm. pol godziny pozniej jechalem przez łąke i trawa byla zbyt sliska zachamowalem przy predkosci 20km/h a skuter sunął sie dalej :laugh: . od tego czasu troche nauczylem sie jezdzic :icon_razz:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gleba była jak miałem coś koło 14 lat :P

Otóż jechałem na mini-bike (Cross), takie cacko :

zdjcie0703.jpg

 

No to więc jade sobie po chodniku z kolegą, ja jadę z przodu on za mną (po chodniku bo nie ma homologacji). No wiec spokojna jazda była coś koło 25-30 km/h. Jadę spokojnie, nagle urwał mi się zacisk od przedniego hamulca i taki traf, że trafił między tarczę a lagę, przednie koło mi zblokowało. Na szczeście był zakręt to akurat mini poleciał na lewo a ja na prawo niczym SuperMan ratujący księżniczkę.

 

Skutki : Urwany zacisk hamulca, ten właśnie który to spowodował :P + Otarte kolana i łokcie. Miałem 14 lat, to bardziej się bałem o reakcję rodziców i o zabronienie mi na tym jeździć, niż martwienie się o siebie :P

 

Gleba nie z mojej winy, niestety zacisk był albo wadliwy, albo miał lekkie pękniecie. W końcu chińskie to jest wiec się nie dziwie.. :P

Edytowane przez toOczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tak bronisz tego tępaka z mercedes-bęc? Jechał jak debil i szkód narobił, nic tylko pierdyknąć w łeb jak trza.

 

Taaaaa, mnie osobiscie zastanawialo by jak to wlasciwie bylo, SL 200 driftem.....

 

SLK 200 cieeeeeeeezko w drifta wprowadzic ( o ile wogole sie da ) a kolo po wypadku widzial na klapie SL 200.hmmmm, ciekawe, ciekawe

 

:crossy:

 

 

Co wyście się tak uczepili tego SL200? przecież nie pisałem że widziałem na klapie i też że nie znam sie na mercach !. Było to takie niemieckie pre gówno ze znaczkiem merca dwu drzwiowe ala SL-SLK :banghead: proponuje kurs czytania ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje kurs czytania ze zrozumieniem...

 

Proponuje wiec kurs pisania tak aby czytajacy mogli zrozumiec. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...