Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Atr32 powinien miec bo dzwonil do tych ludzi przy okazji poprzedniego wypadu

 

Namiar, który podałem wcześniej wydaje się być prawidłowy czego potwierdzenia doszukałem się w wątku z ostatniego latania:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=76524&st=48#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się. Jeśli nie z ekipą z Warszawy, to dojadę nieco później. Ale będę. Oczywiście jeśli wyjazd w niedzielę. Sobota to pod WIELKIM znakiem zapytania, ale możliwa. Wracam do domu w nocy piątek/sobota . Nowak, Ty załatwiasz rezerwację, płatności itp?

Edytowane przez arturXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tel. :icon_rolleyes:

 

Waldemar Czerniak

(081) 533 42 06

 

jest :icon_razz: -trzeba dzwonić i tyle da radę spokojnie go zastać pod tym tel. (ja mam jeszcze prywatną kom. do niego ale niestety nie mogę podać)

 

 

pees. i jeszcze tylko jedna prośba załątwiając nie powołujcie się w żaden sposób na moją skromną osobę czy ostatni wyjazd... bo jak w jakiś sposób dacie ciała z organizacją to ja później będę się musiał gęsto tłumaczyć i będę miał problemy z załatwieniem czegoś na "gębę"

 

pees2. Nowak wyczyść sobie skrzynkę bo masz pełną....

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za adres Turek.

 

Jak wiekszosci pasuje niedziela to mozemy leciec w niedziele, jutro rano zadzwonie dowiem sie co i jak i napisze.

 

 

Kto mi pomoze wymienic lozysko glowki ramy ? :icon_razz:

 

 

PS: skrzynka wyczyszczona

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchajcie 5 godzin jazdy kosztuje 60 zł, tak ? i jak wchodzę na ten tor to mam iść ze swoją maszyną czy oni mi dają jakąś R czy hayabuse :cool: ??

 

 

Daja Ci najnowsza hayabuse albo gsxr'a 1000, co wolisz. Jedyny szkopul to trzeba miec skonczone 18 lat wiec odpadasz :icon_eek:

 

 

A serio to proste, ze jezdzisz tym czym przyjedziesz :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nowak 100%

2. wilex 100%

3. turtel 100%

4. krzyhooo 100%

5. lisek 100%

6. Apacz 100%

 

 

jeszcze 6 osob brakuje, jutro do 10rano musze miec komplet min. 12 osob zeby bylo po 60zl

mam nadzieje ze jeszcze ktos sie skusi :P

 

***

ZEBY NIE BYLO NIE JASNOSCI JAK POPRZEDNIO: NIECH KAZDY SIE DOPISZE DO LISTY SAM! JA TYLKO ZBIERAM W CALOSC WSZYSTKICH KTORZY SIE ZADEKLAROWALI OD DZISIAJ RANA

 

pozdro!

 

 

ps: FOKS szkoda ze nie jedziesz, znow nie polatajem razem :evil:

 

Szybki update:

 

1. nowak 100%

2. wilex 100%

3. brat wilexa 100%

4. turtel 100%

5. krzyhooo 100%

6. lisek 100%

7. Apacz 100%

 

Update:

 

1. nowak 100%

2. wilex 100%

3. brat wilexa 100%

4. turtel 100%

5. krzyhooo 100%

6. lisek 100%

7. Apacz 100%

8. Repsol 100%

 

 

WAŻNE: Zarezerwowalem juz tor na niedziele !!!

 

Brakuje nam tylko 3osob zeby bylo minimum zapewnione... mysle ze do niedzieli jeszcze sie ktos zdecyduje, porozmawiajcie ze znajomymi !!!

 

Oczywiscie im wiecej maszyn tym wiecej funu :banghead:

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...