Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wazne:

Moglby ktos zabrac jutro ze soba:

 

- wezyk do odpowietrzania hamulcow

- plaski klucz 8 oraz 13

Zabiorę Ci ten zestaw młody majsterkowicz (odpowietrzacz) bo akurat przedwczoraj miałem okazję pozbywać się starego płynu. Ostatnia wizyta na torze i chwile, kiedy "znikał" tył dały mi trochę do myślenia nad jego jakością. A sam przód to chyba jednak za mało na tor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja padłem niestety :| po powrocie do domu okazało się że od tej szalenczej jazdy powycierąłem sobie podeszwy butów

moto na szczęscie po puszczeniu kiery jedzie prosto, ale i tak niezle w plecy.

 

Było fajnie, ale przegiąłem

z chęciął zobacze zdjęcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Lisek Twojej gleby ,trudno... doszedles do granicy - pora na cos ostrzejszego? :buttrock: ja dzisiaj tez 2x przegialem, granice jednak sa gdzies , ale na szczescie mi sie udalo jakos. Natomiast w starciu z 997 nie udalo sie i kolejne 200zl w plecy ;)

 

Artur jestes chyba dzisiaj bohatem wyprawy, gdyby nie TY nasz fotograf, kamerzysta Zet musialby targac moto na lewecie do domu.

 

 

Dzieki wszystkim za wspolne latanie, naprawde bylo swietnie! Wrzesien ma byc cieply wiec... mozna by sie wybrac, ja bardzo chetnie tylko nie wiem jak bede stal z kasa.

 

jeszcze raz dzieki wszystkim za jazde!

 

PS: wszyscy ktorzy robili zdjecia mogliby podeslac do mnie ? mozemy udostepnic serwer FTP i tam mozna wrzucic.

 

Szczegolnie interesuje mnie ta Pani ktora robila fotki (chyba w bialej bluzie) ma ktos do niej namiary???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Lisek Twojej gleby ,trudno... doszedles do granicy - pora na cos ostrzejszego? :P ja dzisiaj tez 2x przegialem, granice jednak sa gdzies , ale na szczescie mi sie udalo jakos. Natomiast w starciu z 997 nie udalo sie i kolejne 200zl w plecy :P

 

 

przestaje mnie być stać na ten sport :/ chyba będe miał przerwę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze to tani sport? nie jestes sam... kanapki z pasztetem 24h/dobe i zawsze troche sie odlozy :icon_evil:

 

moja obecna lista zakupow obowiazkowych mnie przeraza ... ale jak mowia milosc kosztuje :biggrin:

 

FOTY FOTY FOTY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...