Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może ustawimy się na kebabciu jakimś

 

 

Oooo dobry pomysl :crossy: Kiedy ustaweczka? Bedziemy mogli powspominac niczym koledzy z gixxer kap jak to sie wchodzi w lewy zakret przy 40km/h :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- Squod nie dotyka się tyłeczka nie swojej dziewczyny :notworthy: :wink:

 

 

 

 

:bigrazz: ja tylko pytalem ile pali :notworthy: ach Ci zazdrosnicy ;) sam taki jestem z igly widly :eek:

 

Sqoud obczailem ten asfalcik na mysiadle ;] jest 1 klasa tylko ze za duza widownia i niebiescy szybko sie zajwiaja

jak chcesz polatac na kole w niedziele to wal na priv, powiem gdzie co i jak ;)

 

 

cholera mialem czas w nd :D ale dostepu nie mialem do internetu od pt ... :(

 

co do asfalciku to jest git, najlepiej wieczorem jezdzic ... no i trzeba uwazac na smerfow :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka!

Przemek -jesteś osobiście odpowiedzialny za donosy w czasie mojego urlopu na temat ustawki z torem . Jeśli skroi się 26.08 wizyta na torze to kot będzie cierpiał moje nieudolne próby pokonywania zakrętów. Zapowiada się kilku chętnych aby przyjść ,zobaczyć i ....umrzeć ze smiechu patrząc jak to Pruch stara się pokonać winkiel powyżej 30km/h.

Pomijając jednak jak kto jeździ-zabawa jest przednia, towarzystwo jak paliwo wysokooktanowe-najlepsze, a czas mile i pożytecznie strawiony.

Pozdrowionka dla WAS wszystkich.

Pruch :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turek 25-26sierpnia juz zarezerwowales? :D

 

ja odpadam w tym terminie bo pod koniec sierpnia lecimy :biggrin: do HR (wiec moto musi byc sprawne...)

 

 

pees. ale jest i dobra wiadomośc nie mam monopolu na organizację GPLublin więc dacie radę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to kto jest chetny na ten weekend sobota? niedziela? leciec do lublina na tor???

 

niech sie kazdy wpisuje.

 

kto z Lubliniakow zalatwilby sprawe organizacyjne z torem ??

 

szybko sie decydowac i deklarowac bo czas leci

 

 

 

 

PS:oki, jak nie ma chetnych to nie lecimy :icon_biggrin:

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, no nie tak szybko, daj szansę przeczytać... :icon_twisted:

 

Osobiście jestem 50/50 ale nie mówię nie, natomiast jutro zrobię rozeznanie w okolicy kto i kiedy miałby ochotę pośmigać. Jestem prawie pewien, że wynik będzie niezerowy, przynajmniej na niedzielę.

 

Organizacji raczej się nie podejmę bo obecność pod znakiem ? jednak wcale nie trzeba być lublinianinem (ja tu tylko pracuję :icon_biggrin: ) aby to załatwić.

Jak dobrze pamiętam Paweł, który zajmuje się obsługą toru wspominał aby kontaktować się pod ten adres:

http://www.pzm.pl/O_nas/Zarzady_Okregowe

Zresztą Turek na PW pewnie mógłby przybliżyć sprawę formalności z torem.

Od sprawdzenia dostępności toru na ten termin trzeba by zacząć oraz zaprosić pogodę (dobrą) :icon_mrgreen:

No i chyba nowy wątek by pasował.

 

Torem interesuję się od niedawna ale pod koniec lipca BS śmigało, potem motomisie - nie wierzę, żeby nie było chętnych na powtórkę. Problem ilościowy pojawia się jak się chce zorganizować śmiganie w lokalnym gronie...

 

Bądźmy dobrej myśli, kilka dni zostało :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na nr tel od Turka i zaczne zalatwiac, fajnie by bylo jakby chociaz zebralo sie z 10osob....

 

Nawiązując do wcześniejszych obietnic jeśli to byłaby niedziela to się piszę na 90%.

Oprócz mnie przynajmniej 2-3 osoby też by były chociaż mam nadzieję, że więcej się namyśli i spróbuje swoich sił.

Sobota jest gorszym terminem z racji zlotu w okolicach Chełma na który pewnie część potencjalnych uczestników będzie chciała pojechać.

 

A więc trzymaj rękę na pulsie bo sądząc po postach wygląda na to, że frekwencja będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...